Diagnostika mājās.


Post Reply
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Diagnostika mājās.

Post by Zoom »

Vai ir kāda iespēja dabūt diagnostiku mājās? Problēma tāda, ka garāžā stāv nosprāgusi mašīna. No sākuma iedegās visas bremžu lampiņas, Airbag, utt, tad ātrumkārbas ikona, tad pazuda avārijas gaismas, tad tuvās gaismas un beigās bonusā noslāpa. Ja griež atslēgu, tad ir tāda skaņa tā kā ar automātu šautu. Salona apgaismes lampiņas mirgo. Vienu brīdi pat bagāžnieku nevarēja attaisīt. Īsi sakot zupā. Ar autoevakuatoru mašīnu no šosejas malas aiztransportēja uz garāžu. Tagad jādomā kā labāk darīt. Būtu ideāli, ja kāds kuram ir visi pričeņdāļi (laikam jau Arnijs) varētu atbraukt uz garāžu un noteikt kas par vainu. Jo mašīnu transportēt iznāk gan dārgi, gan laiku aizņem, gan baigais čakars. Ja uzzinātu kas par vainu, tad varētu domāt tālāk. Ja vnk kutkas jāapmaina, tad garāžās strādā uzticams meistars, ja kompis, tad domās tālāk.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Diagnostika mājās.

Post by elmo »

Nu a tev slinkums uzzvanīt Arnijam pa tiešo!?;)
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Diagnostika mājās.

Post by Iceman »

Izskatās, ka izbeigusies lādēšana. Tā nav liela vaina tad.
BE CE DE
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Diagnostika mājās.

Post by Arnijs »

Icemanam taisnība! Tie ir nelādēšanas simptomi.
Ņem lādētāju, uzlādē AKB un brauc pie meistara! Un pie viena novēli viņam labu veselību ģeneratora noņemšanā no auto ;)
Un - ja maini "tableti", vēlams apskatīties, kas ir ar ģeneratora gultņiem. (80% tie būs jāmaina)
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Diagnostika mājās.

Post by SAABaeroist »

Man te šodien bija ari majas diagnostika :laugh:
Labi ka ir tada lieta ka internets un Arnijs ;) B)
Nolasija kļudu P1110 ka ari braucot pie noteiktas slozdzes bija tada ka dukoņa ,izradijas nomaucas trubiņa ,bet es jau saku domat par bypass valve u.c.c. Ta trubiņa diezgan vaji turas tur virsu ,vajadzes viņu nostiprinat .

Te bus links ar problemas aprakstu ,iespjemas kadam kadrezi noderes :)

http://www.saabclub.su/forum/showthread.php?p=467975
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Diagnostika mājās.

Post by Zoom »

elmo wrote:Nu a tev slinkums uzzvanīt Arnijam pa tiešo!?;)
Ja pa tiešo, tad forumā neuzkrātos informācijas bāze. Nākamo reizi, ja kādam būs līdzīga problēma, tad varēs pasūtīt viņu uz search logu!!! :side:
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re:Diagnostika mājās.

Post by Aigars »

Man arī nesen gadījās tas pats :))
2005 2,3T Aero Stg3+ no Arteh
Ex:
1998.gada SAAB 9-5 2,3T
rompe
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Thu Jan 27, 2011 6:57 pm

Re:Diagnostika mājās.

Post by rompe »

Zoom wrote:
elmo wrote:Nu a tev slinkums uzzvanīt Arnijam pa tiešo!?;)
Ja pa tiešo, tad forumā neuzkrātos informācijas bāze. Nākamo reizi, ja kādam būs līdzīga problēma, tad varēs pasūtīt viņu uz search logu!!! :side:
+1
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Diagnostika mājās.

Post by Zoom »

Tā, esmu ticis tālāk. Sākumā es ,mēģināju uzlādēt mašīnas aķi. Pievienoju lādētāju, bet lēdeklis atteica lādēt. 2x mēģināju un nekā. Tad es pieliku rezerves aķi un šis mierīgi lādē. Ieliku rezerves aķi mašīnā un piešķīlās. Tagad jautājums. Varbūt esošais aķis ir nosprādzis un ģenerators vairs nevar uzlādēt. Un ja ģenerators būtu sprāgonis, tad teorētiski vajadzētu degt aķa sarkanajai ikonai, kura man nedeg. Varbūt vaina bija tik aķī?

Otrs. Kad mašīna sāka sprāgt nost uzleca transmisijas ikona (automāts). Tad sāka jocīgi kārba strādāt. Uzsākot braukt apgriezieni lieli, bet mašīna knapi kustas. It kā ar kādu 3 ātrumu uzsāktu, bet kad ir ieskrējusies, tad viss ok tik uzsākot. Vai šie abi gadījumi varbūt savstarpēji saitīti? Varbūt kārbai elektronika nojuka.
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Diagnostika mājās.

Post by SAABaeroist »

Zoom wrote:Vai ir kāda iespēja dabūt diagnostiku mājās? Problēma tāda, ka garāžā stāv nosprāgusi mašīna. No sākuma iedegās visas bremžu lampiņas, Airbag, utt, tad ātrumkārbas ikona, tad pazuda avārijas gaismas, tad tuvās gaismas un beigās bonusā noslāpa. Ja griež atslēgu, tad ir tāda skaņa tā kā ar automātu šautu. Salona apgaismes lampiņas mirgo. Vienu brīdi pat bagāžnieku nevarēja attaisīt. Īsi sakot zupā. Ar autoevakuatoru mašīnu no šosejas malas aiztransportēja uz garāžu. Tagad jādomā kā labāk darīt. Būtu ideāli, ja kāds kuram ir visi pričeņdāļi (laikam jau Arnijs) varētu atbraukt uz garāžu un noteikt kas par vainu. Jo mašīnu transportēt iznāk gan dārgi, gan laiku aizņem, gan baigais čakars. Ja uzzinātu kas par vainu, tad varētu domāt tālāk. Ja vnk kutkas jāapmaina, tad garāžās strādā uzticams meistars, ja kompis, tad domās tālāk.


Heh man šodien notika ši pati šaize :angry: KA parasti istaja laika un istaja vieta :angry:

Tik man ir ta ka pastavot 5 stundas uz vietas vareja piedarbinat un aizbraukt kadu 1 km lidz majam tad uz paneļa iedegas "ziemassvetku eglite" :) Bet vakar atvadoties no Nila ,izdomaju ka vajag ari iespeist gazi un tad riktigio atvelkot jau iedegas aķa lampiņa un uztraukuma zime,nodomaju ka gļuks :S
Ritdien sarunats draugs elektriķis ,cerams ka vaina bus vai nu "tablete" vai nu kads cits sikums .
SAABaeroist
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1143
Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
Location: Latvia

Re:Diagnostika mājās.

Post by SAABaeroist »

Zoom wrote:Tā, esmu ticis tālāk. Sākumā es ,mēģināju uzlādēt mašīnas aķi. Pievienoju lādētāju, bet lēdeklis atteica lādēt. 2x mēģināju un nekā. Tad es pieliku rezerves aķi un šis mierīgi lādē. Ieliku rezerves aķi mašīnā un piešķīlās. Tagad jautājums. Varbūt esošais aķis ir nosprādzis un ģenerators vairs nevar uzlādēt. Un ja ģenerators būtu sprāgonis, tad teorētiski vajadzētu degt aķa sarkanajai ikonai, kura man nedeg. Varbūt vaina bija tik aķī?

Otrs. Kad mašīna sāka sprāgt nost uzleca transmisijas ikona (automāts). Tad sāka jocīgi kārba strādāt. Uzsākot braukt apgriezieni lieli, bet mašīna knapi kustas. It kā ar kādu 3 ātrumu uzsāktu, bet kad ir ieskrējusies, tad viss ok tik uzsākot. Vai šie abi gadījumi varbūt savstarpēji saitīti? Varbūt kārbai elektronika nojuka.
Pieliec pie aķa testeru un paskaties ladejas vai ne.
User avatar
Zoom
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 176
Joined: Sun Nov 09, 2008 11:16 am

Re:Diagnostika mājās.

Post by Zoom »

Vēl fiksais jautājums. Pagriežot atslēgu parasti iedegās visas indikatora lampiņas un tad izdziest. Manā gadījumā pagriežot atslēgu neiedegas aķa ikona. Tā ir ģeneratora vaina?
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Diagnostika mājās.

Post by Iceman »

Var būt arī akumulatora vaina. Čomam tā bija, kad aķim iekšā sagāja kautkāds īsais un ģenerators nejaudāja pieražot tik daudz, cik aķa iekšējais īsais prasa :D Nomainīja aķi un problēma risināta :)

edit: tas nav par lampiņu pie pagrieztas atslēgas.
BE CE DE
Post Reply