Par SAAB Klubu

 

Latvijas SAAB klubs dibināts 1998.gada 8.martā, sapulcējoties kopā 12 šīs Skandināvu auto markas entuziastiem ar kopīgu mērķi popularizēt šo interesanto un nedaudz atšķirīgo, tradīcijām bagāto automobiļu marku.

1998.gada 31.martā klubs tika reģistrēts sabiedrisko organizāciju reģistrā. 2004.gada 6.oktobrī SAAB klubs pārtop biedrībā „SAAB klubs”.

Automobiļi ar SAAB emblēmu visā pasaulē asociējas ar drošību. Bet vai tikai drošība ir tas, kas apvieno Latvijas SAAB kluba biedrus ?

Latvijas SAAB kluba biedrus vieno ne vien kopīgas simpātijas pret auto marku, bet arī iespēja pašiem veidot un piedalīties kluba rīkotajos pasākumos. Klubs rīko ne tikai gadskārtējos Lielos kluba vasaras pasākumus, bet arī ziemā klubs nesnauž un dod iespēju kluba biedriem un citiem interesentiem īstenā sacensību garā atrādīt (vai pilnveidot) savu meistarību S-lidināšanās pasākumos ziemas autotrasēs. Gan ziemas, gan vasaras pasākumos bieži viesi ir SAAB entuziasti no kaimiņvalstu SAAB klubiem - Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un Ukrainas. Īpaši draudzīgas saites vieno Latvijas un Somijas SAAB klubus. 

SAAB kluba biedri ir bieži viesi IntSAAB - Starptautiskajos SAAB klubu salidojumos. Tie notiek reizi gadā un 2008.gada pasākuma rīkotāju lomā savus spēkus pirmoreiz iemēģināja arī Latvijas SAAB klubs. Pasākums noritēja lieliski un šī pasākuma labā slava izplatījās tālu aiz Latvijas robežām, dodot iespēju noorganizēt IntSAAB Latvijā arī 2018.gadā.

Latvijas SAAB klubs ir atvērts visiem SAAB auto markas interesantiem. Lai kļūtu par biedrības „SAAB klubs” biedru, Jums ir nepieciešams aizpildīt iestāšanās pieteikumu, nodot to mums, kā arī noteiktajā laikā samaksāt iestāšanās naudu un biedra naudu par tekošo gadu. Pieteikuma forma ir atrodama šeit. Savukārt, iesniegt pieteikumu Jūs varat personīgi kādā no SAAB kluba rīkotajiem pasākumiem, vai nosūtot to e-pasta veidā uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pēc pieteikuma iesniegšanas tuvākajā kluba valdes sapulcē norisināsies formālā uzņemšana biedru skaitā.

Vienreizēja iestāšanās maksa SAAB klubā ir 10 EUR. Gada maksa kluba biedriem ir 30 EUR. Ja iestāšanās brīdi līdz kalendārajām gada beigām atlicis mazāk par pusgadu, gada maksa iestāšanās brīdī būs puse no noteiktās gada maksas. Kluba biedriem ir zināmas priekšrocības kluba rīkotajos pasākumos, pie kluba sadarbības partneriem, atbalstītājiem, kā arī citas privilēģijas.

SAAB kluba rekvizīti:
Biedrība „SAAB klubs”
Reģistrācijas numurs 40008033832
Norēķinu konts Swedbankā LV28HABA000140J034338

 

Reizi divos gados SAAB kluba biedri izrauga jaunu kluba valdi. Līdz 2024. gada martam SAAB klubu pārstāv valdes locekļi:
Martins Ierags -  valdes priekšsēdētājs
Normunds Kalvāns
Arnis Staltmanis
Mārtiņš Žagars

 

SAAB kluba statūtus var lejupielādēt šeit

Vienmēr Jūsu,
SAAB klubs

 

Notikumi

No upcoming event!