tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
Es esmu pārāk nepacietīgs šitādām lietām, tāpēc spēles gandrīz nemaz nespēlēju, reizi divos gados izeju otro Colinu Makreju, izspēlēju maču Stronghold vai Age of empires, kādreiz ar brālēnu izraujam Heroes dueli un man ar to pietiek. Vecā labā klasika!
A fermā vēl kaut kas jāgaida! Pfff... Pietiek ar to, ka mans Bobijs Āfrikā jau pāris mēnešus nav barots. :laugh:
Patika:
1.Vecās volgas
2.Veldzes ražotais "Lāču" kvass.
3. Patīkamas cenas Azūra rimčikā.
4. Neste uz lubānas ielas arī pārsteidza ar zemākajām degvielas cenām Rīgā.
Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas Lubānas tirdziņš un Tirdziņš uz Maskavas ielas.Azūrā diemžēl tikai izbraukuma tirdzniecība, speciāli uz padomju auto pasākumu.
elmo wrote:
Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas
:woohoo:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec. YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
vasaras disken virsū izlikti nu ir atkal skats labs. Rīt iegādāšu jaunas irpeas un uzlikšu, jo pašlaik jūtos kā ar sapuvušiem tomātiem uz ceļa- staigā riepas nereāli.
Tad vēl savirzīte un vispār būs labs, rītvakar jau jābrauc fočēties priekš Aprīļa vāka :)
elmo wrote:Njā, šitāda talka pavērās man pa logu, lieki piebilst, ka vislielākā talkošana/malkošana norisinājās pie dzērienu galdiņa!:laugh:
Un tas jau ir 8:30 no rīta!:laugh:
Iemetam drosmei lai var savus un citu s*dus vākt :P :laugh: