Things I Like :)

User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Image
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

chippy wrote:
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Nu jau kā nedēļa nodzīvota jaunajā dzīvoklī :) Tāds prieks, ka atkal pašam savas telpas, kuras esi pats saimnieks(īrēts :P )

Saabs kļuvis par svētdienas auto, jo nu līz darbam ir tikai 600m jādodas :) bye bye agra celšanās un ikrīta sastrēgumi :)
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Things I Like :)

Post by Nezinite 9000 »

vidvuds wrote:
chippy wrote:
alnislacis wrote:Aktivitātes rižajā soctīklā: Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
tie slimie Fermisti :D No rīta ieslēdzuk ompi un tad malā rādās: Ta sun tas, tam un tam kko nočiepis plkst 4.20, tas novācis ražus plkst. 3.00.
Slimnieki:laugh: :laugh: :laugh:
Ikrīta process, apkopt ražu :P Nolikt suni sardzē, utt. :)
un izlasīt, o pārējie sadarījuši šai jomā :D:D:D
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Es esmu pārāk nepacietīgs šitādām lietām, tāpēc spēles gandrīz nemaz nespēlēju, reizi divos gados izeju otro Colinu Makreju, izspēlēju maču Stronghold vai Age of empires, kādreiz ar brālēnu izraujam Heroes dueli un man ar to pietiek. Vecā labā klasika!
A fermā vēl kaut kas jāgaida! Pfff... Pietiek ar to, ka mans Bobijs Āfrikā jau pāris mēnešus nav barots. :laugh:
Saab 900 Turbo '81
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Things I Like :)

Post by Nezinite 9000 »

vidvuds wrote:Nu jau kā nedēļa nodzīvota jaunajā dzīvoklī :) Tāds prieks, ka atkal pašam savas telpas, kuras esi pats saimnieks(īrēts :P )

Saabs kļuvis par svētdienas auto, jo nu līz darbam ir tikai 600m jādodas :) bye bye agra celšanās un ikrīta sastrēgumi :)
Prieks par Tevi! Dzīves kvalitāte uzlabojas! :)
FunnyFox
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 586
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:56 am

Re:Things I Like :)

Post by FunnyFox »

User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

šodien tā kā būtu jāklausās cits makslinieks ;)

http://www.youtube.com/watch?v=nzxJ5YvY ... re=related
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
FunnyFox
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 586
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:56 am

Re:Things I Like :)

Post by FunnyFox »

Robertam daudz laimes dzimenē! :)
(tai klipā gan šauuuuusmīīīīgs pusiēns, zinot, kā viņš izauga turpmākajos gados)
:)
...un man šodien labāk patīk šī: http://www.youtube.com/watch?v=ks_qOI0l ... re=related
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Šodien biju uz padomju auto tusiņu Galerijā Azūr.

Patika:
1.Vecās volgas
2.Veldzes ražotais "Lāču" kvass.
3. Patīkamas cenas Azūra rimčikā.
4. Neste uz lubānas ielas arī pārsteidza ar zemākajām degvielas cenām Rīgā.

Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas Lubānas tirdziņš un Tirdziņš uz Maskavas ielas.Azūrā diemžēl tikai izbraukuma tirdzniecība, speciāli uz padomju auto pasākumu.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

elmo wrote:
Kvass gan bija tik labs, ka neticis līdz mašīnai gāju pakaļ vēl vienai kannelei. Babulis informēja, ka kvasam esot 2 točkas
:woohoo:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

yeeej,

vasaras disken virsū izlikti nu ir atkal skats labs. Rīt iegādāšu jaunas irpeas un uzlikšu, jo pašlaik jūtos kā ar sapuvušiem tomātiem uz ceļa- staigā riepas nereāli.

Tad vēl savirzīte un vispār būs labs, rītvakar jau jābrauc fočēties priekš Aprīļa vāka :)
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Talka!
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Njā, šitāda talka pavērās man pa logu, lieki piebilst, ka vislielākā talkošana/malkošana norisinājās pie dzērienu galdiņa!:laugh: Image

Un tas jau ir 8:30 no rīta!:laugh:
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

elmo wrote:Njā, šitāda talka pavērās man pa logu, lieki piebilst, ka vislielākā talkošana/malkošana norisinājās pie dzērienu galdiņa!:laugh:
Un tas jau ir 8:30 no rīta!:laugh:
Iemetam drosmei lai var savus un citu s*dus vākt :P :laugh:
Image
Locked