Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Re:Things I Like :)
Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Cepums!KoreFun wrote:Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:
P.S. Moš vaina ir rullīša spararata siksniņā, moš izslīd?
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Re:Things I Like :)
Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:

Re:Things I Like :)
Eh jaunatne, jaunatne!KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
:laugh:
Bet, principā, nevajag ar neko saprast, lai vēsturnieki cīnās, tiem tāpat darīt nav ko.
Jaunajiem radiotehniķiem (elektroniķiem) citi uzdevumi.
;)
Re:Things I Like :)
Vo! Pamatdoma noķerta pareizi!chippy wrote: Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:
:laugh:
Re:Things I Like :)
Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...
Re:Things I Like :)
Tā, labāk iešu gulēt, acis vērās ciet, pods ne vāra neko:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Tas kad es to daiktu ieraudzīšu, tad arī zināšu, kas tas par X ir. Uz trases mani neviens ar to agregātu nelaidīs, tad var aizvērties širmis un sanākt greizi:) Tā pabraukāšos, lai var ķeksīti ievilkt, ka tāds arī ir stūrēts.Zinitis wrote:Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...
Re:Things I Like :)
Saprotiet, man ir orga no vnk stock Viggen - nespēju to kontrolēt/ierobežot neskatoties uz to, ka tas ir GM ēras produkts :blush: - bet orga bija un ir arī no 900og >1987, tagad orga ir jau arī no flatfront, 900og sedana un 900og 5-durvnieka un 900og divdurvju sedana, karburators liekas kaut kas tuvs un pazīstams kā vecs labs draugs... :side: dīvains satraukums rodas arī jau no 90 un 99 :silly: Mazāka, bet arī orga ir no 9-3og Aero :S Bet no 9-3ss/sw/AeroX utml. man ir pilnīgs miķelis:dry: Mazu satraukumu rada vēl 9-5 Aero > 2002, bet arī maznozīmīgu :dry: Bet tā pa lielam arī uz 9-5 ir miķelis:dry: arī uz jauno miķelis...Nīgrais wrote:Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:
P.S. Es vēl neesmu "vecumā", bet gan "jaunumā/jaunībā" :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Nu es tak saku, ka tā gaume ir strīdīga lieta, citam patīk meita, citam māte. :laugh:
Re:Things I Like :)
Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Nu vismaz orientāciju noskaidrojām!lawyer wrote:Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D
:laugh:
Re:Things I Like :)
Tad jau vnk gribās dajebkuru otru SAABu;)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible