Things I Like :)

User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Things I Like :)

Post by uculs »

Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

KoreFun wrote:Ziedoni, maģis viennozīmīgi nerullē:laugh:
Cepums!

P.S. Moš vaina ir rullīša spararata siksniņā, moš izslīd?
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:
Image
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

KoreFun wrote:Padsmit reizes izlasīju, bet tāpat nesapratu kas kur izslīd:laugh:
Eh jaunatne, jaunatne!
:laugh:
Bet, principā, nevajag ar neko saprast, lai vēsturnieki cīnās, tiem tāpat darīt nav ko.
Jaunajiem radiotehniķiem (elektroniķiem) citi uzdevumi.
;)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

chippy wrote: Maģim siksnai rullīts nerullē :laugh: :laugh: :laugh:
Vo! Pamatdoma noķerta pareizi!
:laugh:
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by zinitis »

uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Tā, labāk iešu gulēt, acis vērās ciet, pods ne vāra neko:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Things I Like :)

Post by uculs »

Zinitis wrote:
uculs wrote:Nē nu ok.
Man 9-3 neviens tā īsti nepatīk. Sestdien patestēšu TurboX, tad varbūt domas mainīsies. Bet ssietis man patīk tikai vizuāli, braukt es tādā negribētu.
Tikai izsakies precizi,vai tas bus Turbo x,vai Aero xwd,...
Siem ir atskiribas pakaleja tilta uzbuve,un ari sajutas braucot pa trasi ir loti dazadas...
Tas kad es to daiktu ieraudzīšu, tad arī zināšu, kas tas par X ir. Uz trases mani neviens ar to agregātu nelaidīs, tad var aizvērties širmis un sanākt greizi:) Tā pabraukāšos, lai var ķeksīti ievilkt, ka tāds arī ir stūrēts.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Nīgrais wrote:
lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:
Saprotiet, man ir orga no vnk stock Viggen - nespēju to kontrolēt/ierobežot neskatoties uz to, ka tas ir GM ēras produkts :blush: - bet orga bija un ir arī no 900og >1987, tagad orga ir jau arī no flatfront, 900og sedana un 900og 5-durvnieka un 900og divdurvju sedana, karburators liekas kaut kas tuvs un pazīstams kā vecs labs draugs... :side: dīvains satraukums rodas arī jau no 90 un 99 :silly: Mazāka, bet arī orga ir no 9-3og Aero :S Bet no 9-3ss/sw/AeroX utml. man ir pilnīgs miķelis:dry: Mazu satraukumu rada vēl 9-5 Aero > 2002, bet arī maznozīmīgu :dry: Bet tā pa lielam arī uz 9-5 ir miķelis:dry: arī uz jauno miķelis...

P.S. Es vēl neesmu "vecumā", bet gan "jaunumā/jaunībā" :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Nu es tak saku, ka tā gaume ir strīdīga lieta, citam patīk meita, citam māte. :laugh:
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

lawyer wrote:Tad sanāk, ka man patīk, māte, mātes vecākā māsa un vēl mātes bērni no neizdevušās laulības :woohoo: Labi, ka neesmu pievērsies vecaimātei, atšķirībā no dažiem citiem :D
Nu vismaz orientāciju noskaidrojām!
:laugh:
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Tad jau vnk gribās dajebkuru otru SAABu;)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Locked