Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Ai, kā smuki snieg!:)
Re:Things I Like :)
Jā, jā, jau apriebusies līdz kaklam tā ziema!Selby wrote:Ai, kā smuki snieg!:)
Saab spolē, sāls ēd Saab'u, pašam auksti, sniegs jātīra, malka jānes, kupenas jābrien, kājas slapjas... :P
Tpu! :laugh:
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Re:Things I Like :)
Nē, pavasaris ir smuki, paliek siltāk, viss plaukst, zeļ! :)elmo wrote:Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Un vasara ir topa aukšgalā, manis pēc ziema varētu vispār nebūt.
Un pa slapdraņķi mašina neslīd.
Vakar pa ilgiem laikiem izbaudīju šoseju, kas neslīd, uh, ka padzenājos! :woohoo:
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Vai te ir kāds, kam patīk plūdi? :P Šajā pavasarī tie būs neizbēgami :D Droši vien arī manas mājas pagalmā :S
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Man patīk plūdi, stundām varu skatīties TV, kā Daugavas krasti applūst un visu ar to saistīto jezgu!
Re:Things I Like :)
Jāsāk gatavoties plūdiem :laugh:
http://www.saabhistory.com/2006/11/30/the-saab-boat/
http://www.saabhistory.com/2006/11/30/the-saab-boat/
Re:Things I Like :)
Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Varbūt tas būtu labs maršruts iecienītam SAAB velo braucienam... ;)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
Re:Things I Like :)
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
:laugh: *zģets, to Eirovīziju..
Un smagi piekāst tos dalībniekus..
Nav arī klajas simpātijas pret Busuli, bet dziema par urlām un valodu reāli iekačā.. "Nu saki kas Tev ir, bļ*!"
Youtubis.. Nu baigi kruta.
Un smagi piekāst tos dalībniekus..
Nav arī klajas simpātijas pret Busuli, bet dziema par urlām un valodu reāli iekačā.. "Nu saki kas Tev ir, bļ*!"
Youtubis.. Nu baigi kruta.
Re:Things I Like :)
Esmu ar visām rokām par :)Gustavs wrote:Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...
Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)
Re:Things I Like :)
Par kuru saimnieku iet runa? :laugh:mixeris wrote:Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)
Domāju, ka ar visiem varēs ko sarunāt. ;)
Saab 900 Turbo '81
Re:Things I Like :)
Es runāju par tā autoparka saimnieku :)