Things I Like :)

Selby
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Apr 22, 2009 2:42 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by Selby »

Ai, kā smuki snieg!:)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Selby wrote:Ai, kā smuki snieg!:)
Jā, jā, jau apriebusies līdz kaklam tā ziema!
Saab spolē, sāls ēd Saab'u, pašam auksti, sniegs jātīra, malka jānes, kupenas jābrien, kājas slapjas... :P
Tpu! :laugh:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

elmo wrote:Man patīk 2 gada laikai- Ziema un vasara!
Pavasaris un rudens šausmīgi neaptīk, jo dzīvojot Liepājā tas agrāk nozīmēja šausmīgi nepatīkamu kombināciju Aukstums+Vējš+Lietus. Tad jau labāk smuka ziema, nekā slapdraņķis! :laugh:
Nē, pavasaris ir smuki, paliek siltāk, viss plaukst, zeļ! :)
Un vasara ir topa aukšgalā, manis pēc ziema varētu vispār nebūt.
Un pa slapdraņķi mašina neslīd.
Vakar pa ilgiem laikiem izbaudīju šoseju, kas neslīd, uh, ka padzenājos! :woohoo:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Vai te ir kāds, kam patīk plūdi? :P Šajā pavasarī tie būs neizbēgami :D Droši vien arī manas mājas pagalmā :S
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Man patīk plūdi, stundām varu skatīties TV, kā Daugavas krasti applūst un visu ar to saistīto jezgu!
User avatar
Imka
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 212
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:45 am
Location: Ikðíile

Re:Things I Like :)

Post by Imka »

Jāsāk gatavoties plūdiem :laugh:
http://www.saabhistory.com/2006/11/30/the-saab-boat/
User avatar
Imka
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 212
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:45 am
Location: Ikðíile

Re:Things I Like :)

Post by Imka »

User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

Varbūt tas būtu labs maršruts iecienītam SAAB velo braucienam... ;)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

:laugh: *zģets, to Eirovīziju..
Un smagi piekāst tos dalībniekus..

Nav arī klajas simpātijas pret Busuli, bet dziema par urlām un valodu reāli iekačā.. "Nu saki kas Tev ir, bļ*!"

Youtubis.. Nu baigi kruta.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Gustavs wrote:
Nils/carlorossi wrote:Tikko ar Gustava un manas mātes palīdzību, kopā ar Ārniju drusku pamaldoties, atradām to veco automašinu autoparku par kuru kādu laiku atpakaļ Gustavs šeit ieminējās [kopa ar dažiem foto] un pats parks atrodas vien dažus km no manām mājām.
Izrādās autoparkā ir pāri pa simtu dažādu retro vāģu [gan padomju laiku, gan ārzemju], diemžēl vairums pašlaik ir zem sniega un viss, ko tur izdarījām, dabūjām priekš Ārnija vecu zapiņu ar melnajiem nummuriem priekš konkursa, bet...

Galvā jau uzbūrās pasākums, kuru varētu uzrīkot kādā siltā pavasara vīkendā. :)
T.i. varbūt, sarunājot ar lielā autoparka īpašnieku varētu sarunāt tādu kā nelielu exkursiju, [ko tur redzēt, no mūsu aprindām vislabāk zin Gustavs, viņam arī, drošvien lielākas iespējas kaut ko sarunāt], tai pašā dienā varam piemest Volvo muzeja apskatīšanu pie skārdinieka, kurš ir Slampē, ja interesē turpat blakus ir Cinevilla [tiem, kas, varbūt vel nav bijuši] un vēl tajā pusē apskates vērts objekts ir "Bargā krāni", tā ir kāda entuziasta pirts, kurā visās malās/priekšmetos dominē vīriešu mantības formas, pats saimnieks arī esot vērts satikt, jo apstāstīšanas maniere esot fantastiski pilna ar humoru un sexu. :P
Un pa vidam vai noslēguma var kaut kur piemesties un pacept kādu gaļu. :)
Pats arī labprāt palīdzētu kaut ko tādu saorganizēt kā vienīgais Saab entuziastu pārstāvis no Tukuma puses. :)
Es par to ikurāt aizdomājos. Neviens gan mūs aiz mēles neraustīja, bet būs jāsarīko pasākums.
p.s
es par ideju kopumā, ne tikai to boldā izcelto :laugh:
Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

mixeris wrote:Esmu ar visām rokām par :)
Jautājums cik daudz cilvēkus gribētu tas saimnieks pieņemt.
Varbūt to var iepīt Saab kluba pavasara pasākumā :)
Par kuru saimnieku iet runa? :laugh:
Domāju, ka ar visiem varēs ko sarunāt. ;)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Es runāju par tā autoparka saimnieku :)
Locked