Things I Like :)

Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

edijs wrote:
Gregers wrote:HDTV nebūs, jo datorā koncertus neskatos,
Datorā es arī nē, pat uz lielā teļļuka ne. Bet projektors ar bildi pa visu vienu sienu, laba audio sistēma, viskijs un sajūta, ka esi uz vietas koncī. :)
Nu Jūs i` baig` džek`! :laugh:
Tad jau sāciet krat 15000$ priekš šitā:
http://www.hdi3d.com/

http://technabob.com/blog/2009/12/12/hd ... -laser-tv/
:P
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote:Nīgrais, ko saki par šo?

http://www.youtube.com/watch?v=1nEHl3-1zho
Tā kā noskatījos no rīta, tad uznāca tāds sērīgs noskaņojums, ka nolēmu - fig, dzīve ir laicīga, šodien atkal nedarīšu neko!
:laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Nīgrais, ko saki par šo?

http://www.youtube.com/watch?v=1nEHl3-1zho
Tā kā noskatījos no rīta, tad uznāca tāds sērīgs noskaņojums, ka nolēmu - fig, dzīve ir laicīga, šodien atkal nedarīšu neko!
:laugh:
:laugh: :laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Starpcitu, koncerts ievilkās! Kadam vajag? :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Ehh...patiešām skaists albūms! :blush:

http://www.youtube.com/watch?v=xL3PHmOB ... re=related

Un galvenais katra dziesma savadāka un neatkārtojama :)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote:Starpcitu, koncetts ievilkās! Kadam vajag? :)
Es, man! Nopirkšu jaunu cietni, sarunāsim.
;)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Starpcitu, koncetts ievilkās! Kadam vajag? :)
Es, man! Nopirkšu jaunu cietni, sarunāsim.
;)
Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote:Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:
Es takš neiešu pie Tevis ar savu glauno ļaptopu, kas zin, kas Tu par vīrieti esi... :dry:
Tagad jau sāku bažīties, ka ar cietni arī riskēt nevar, nāksies pirkt 8GB pirkstu.
:laugh: :laugh: :laugh:
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Nīgrais wrote:
Gregers wrote:Saki datorā tik daudz visādu ļoti noteikti vajadzīgu lietu, ka pat Ērgļiem vieta neatliek :laugh:
Es takš neiešu pie Tevis ar savu glauno ļaptopu, kas zin, kas Tu par vīrieti esi... :dry:
Tagad jau sāku bažīties, ka ar cietni arī riskēt nevar, nāksies pirkt 8GB pirkstu.
:laugh: :laugh: :laugh:
???:S :blink: :huh: :ohmy:
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote: ???:S :blink: :huh: :ohmy:
Jokoju es, jokoju, draugs!
:laugh:
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Dzērves....
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Prieks par Satversmes tiesas lēmumu, kas lēma par labu pensionāriem!:)
Nākamās rindā ir māmiņas, lietā par bērnu pabalstiem!
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by skirem »

lēmums ta lēmums, bet atvaino daudzi var nesagaidīt 2015.gadu līdz kuram valstij ir jānorēķinās par jau ieturētajām summām!
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Locked