Nu Jūs i` baig` džek`! :laugh:edijs wrote:Datorā es arī nē, pat uz lielā teļļuka ne. Bet projektors ar bildi pa visu vienu sienu, laba audio sistēma, viskijs un sajūta, ka esi uz vietas koncī. :)Gregers wrote:HDTV nebūs, jo datorā koncertus neskatos,
Tad jau sāciet krat 15000$ priekš šitā:
http://www.hdi3d.com/
http://technabob.com/blog/2009/12/12/hd ... -laser-tv/
:P