Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Vel viens foršs citats no iAuto mūldētavas :)
Tiem,kas tankā.
2-4 gadi iepriekš. ''Attīstība'' gāja kalnā, cēlās IKP, būvējām mājas,tirgojām dzīvokļus, pirkām Subaru STI, cēlām algas mediķiem, pirkām plakanos TV, braucām, tetovējām, nirām, vienu vārdu sakot, dzīvojām plaši. Devām ''gāzi grīdā'' , uzsākām treknos gadus. Kas tad valdīja ?? Spilgtākās personas Privātās dzīves vākos uzlūkoja visa Latvija,apbrīnoja , centās noprikt jaunu Getz , Clio vai ko citu katrs otrais
Vai tad, kad bij lielais ātrums uzņemts, kāds ieklausījās tajā pat Šīnā, kurš brīdināja-būs sūdi ?? Kas butu bijis jādzird politiķim, kurš tad ierosinātu uztaisīt progresīvo nodoklīti, neatļaut pārdot ātrāk par 3 gadiem nopirktu NĪ, salikt lietas pa plauktiņiem,ko daram tagad ? Viņu visi noēstu bez sāls.
Tas, ko tagad strebj JL, ir iepriekšējo gadu sekas. Ja, strebj pajocīgi brīžiem,jāatzīst /Sretsked/
Šis nekādi nav saistīts ar manu iepriekšējo postu.
Tiem,kas tankā.
2-4 gadi iepriekš. ''Attīstība'' gāja kalnā, cēlās IKP, būvējām mājas,tirgojām dzīvokļus, pirkām Subaru STI, cēlām algas mediķiem, pirkām plakanos TV, braucām, tetovējām, nirām, vienu vārdu sakot, dzīvojām plaši. Devām ''gāzi grīdā'' , uzsākām treknos gadus. Kas tad valdīja ?? Spilgtākās personas Privātās dzīves vākos uzlūkoja visa Latvija,apbrīnoja , centās noprikt jaunu Getz , Clio vai ko citu katrs otrais
Vai tad, kad bij lielais ātrums uzņemts, kāds ieklausījās tajā pat Šīnā, kurš brīdināja-būs sūdi ?? Kas butu bijis jādzird politiķim, kurš tad ierosinātu uztaisīt progresīvo nodoklīti, neatļaut pārdot ātrāk par 3 gadiem nopirktu NĪ, salikt lietas pa plauktiņiem,ko daram tagad ? Viņu visi noēstu bez sāls.
Tas, ko tagad strebj JL, ir iepriekšējo gadu sekas. Ja, strebj pajocīgi brīžiem,jāatzīst /Sretsked/
Šis nekādi nav saistīts ar manu iepriekšējo postu.
Re:Things I Like :)
Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Re:Things I Like :)
Kur sobrīd esi? :laugh:Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Labprat kādu alu iedzertu
Re:Things I Like :)
Džeki laikam satikās!Gregers wrote:Kur sobrīd esi? :laugh:Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Labprat kādu alu iedzertu
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Re:Things I Like :)
Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(Nīgrais wrote:Džeki laikam satikās!Gregers wrote:Kur sobrīd esi? :laugh:Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Labprat kādu alu iedzertu
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Bet gan vel paspēsim!
:laugh:
Re:Things I Like :)
es vel pa norvegiju dzivojos :laugh:, bet driz jau atpakal ;)Gregers wrote:Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(Nīgrais wrote:Džeki laikam satikās!Gregers wrote: Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Bet gan vel paspēsim!
:laugh:
Re:Things I Like :)
Ne pareizajaa topikaa ieliku :(
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Lika pasmaidit! :)
http://wazoo.ru/video_2829_Otlichnaya_ideya.html
http://wazoo.ru/video_2829_Otlichnaya_ideya.html
Re:Things I Like :)
Riktīgi labs! :)
Re:Things I Like :)
vienā citā forumā sveiciens man dzimenē kā vienīgajam foruma saabistam ar interesantu bildi:

:woohoo:

:woohoo:
BE CE DE
Re:Things I Like :)
whoops, vai Jūs nevēlētos būt šī džeka vietā?
http://www.saabcentral.com/forums/showt ... p?t=171524
Ļoti, ļoti jauki!
Jel būt LV c900 tirgoti jauni ...
http://www.saabcentral.com/forums/showt ... p?t=171524
Ļoti, ļoti jauki!
Jel būt LV c900 tirgoti jauni ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
& Chevy 5,7
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?
8v,FF, AirFlow..
Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
8v,FF, AirFlow..
Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
Re:Things I Like :)
bij tajā laikā kāds, kas varēja jaunu auto, pie tam c900, nopirkt Latvijā? Un vai tiešām E&S sāka jau 1993.g., šaubos ... nebija '94., 95.???alnislacis wrote:šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?
8v,FF, AirFlow..
Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
& Chevy 5,7
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Dīlera tiesības, ja nemaldos, bija no 1997.gada? Pirms tam pāris gadus bija tikai apkopes tiesības.
P.S. Vienmēr esmu gribējis flatfront ar airflow, krietni iekārojamāka mašīna nekā jaunākie airflow...
P.S. Vienmēr esmu gribējis flatfront ar airflow, krietni iekārojamāka mašīna nekā jaunākie airflow...
900aero clubsport #8
