Things I Like :)

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Vel viens foršs citats no iAuto mūldētavas :)

Tiem,kas tankā.

2-4 gadi iepriekš. ''Attīstība'' gāja kalnā, cēlās IKP, būvējām mājas,tirgojām dzīvokļus, pirkām Subaru STI, cēlām algas mediķiem, pirkām plakanos TV, braucām, tetovējām, nirām, vienu vārdu sakot, dzīvojām plaši. Devām ''gāzi grīdā'' , uzsākām treknos gadus. Kas tad valdīja ?? Spilgtākās personas Privātās dzīves vākos uzlūkoja visa Latvija,apbrīnoja , centās noprikt jaunu Getz , Clio vai ko citu katrs otrais

Vai tad, kad bij lielais ātrums uzņemts, kāds ieklausījās tajā pat Šīnā, kurš brīdināja-būs sūdi ?? Kas butu bijis jādzird politiķim, kurš tad ierosinātu uztaisīt progresīvo nodoklīti, neatļaut pārdot ātrāk par 3 gadiem nopirktu NĪ, salikt lietas pa plauktiņiem,ko daram tagad ? Viņu visi noēstu bez sāls.
Tas, ko tagad strebj JL, ir iepriekšējo gadu sekas. Ja, strebj pajocīgi brīžiem,jāatzīst /Sretsked/


Šis nekādi nav saistīts ar manu iepriekšējo postu.
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote:
Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Image
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Nīgrais wrote:
Gregers wrote:
Gustavs wrote:Es ar Tevi labrat par tam lietam padiskutesu pie kada %;) ! Viedokli mums neatskiras, tacu pieejam katrs no nedaudz cita skatupunkta :)
Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(
Bet gan vel paspēsim!

:laugh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Gregers wrote:
Nīgrais wrote:
Gregers wrote: Kur sobrīd esi? :laugh:
Labprat kādu alu iedzertu
Džeki laikam satikās!
Agrāk par pirmdienas pēcpusdienu mēs viņus šeit vairs nesatiksim.
:laugh:
Diemžēl nē, alus dzeršana un pļāpāšana par neiedomajami gudram tēmām izpalika :(
Bet gan vel paspēsim!

:laugh:
es vel pa norvegiju dzivojos :laugh:, bet driz jau atpakal ;)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Ne pareizajaa topikaa ieliku :(
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Malder »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Riktīgi labs! :)
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Things I Like :)

Post by Iceman »

vienā citā forumā sveiciens man dzimenē kā vienīgajam foruma saabistam ar interesantu bildi:
Image
:woohoo:
BE CE DE
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Things I Like :)

Post by KurBads »

whoops, vai Jūs nevēlētos būt šī džeka vietā?
http://www.saabcentral.com/forums/showt ... p?t=171524
Ļoti, ļoti jauki!
Jel būt LV c900 tirgoti jauni ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?

8v,FF, AirFlow..

Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Things I Like :)

Post by KurBads »

alnislacis wrote:šis ir nākamais projekts, ko pielūgs visa SC?

8v,FF, AirFlow..

Ruby ed. jau it kā varēja vēl paspēt jaunu LV tirgot.
bij tajā laikā kāds, kas varēja jaunu auto, pie tam c900, nopirkt Latvijā? Un vai tiešām E&S sāka jau 1993.g., šaubos ... nebija '94., 95.???
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Dīlera tiesības, ja nemaldos, bija no 1997.gada? Pirms tam pāris gadus bija tikai apkopes tiesības.

P.S. Vienmēr esmu gribējis flatfront ar airflow, krietni iekārojamāka mašīna nekā jaunākie airflow...
900aero clubsport #8
Locked