Things I Like :)

User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:Things I Like :)

Post by Diks »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Brīnišķīgs raksts!

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099

Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Dažas mašīnas tur bija pilnīgi normālas, dažiem džipiem diski tiešī tādi, kādus vajag un pat pareizā lielumā. :) Challenger diski - vienkārši mākslas darbs, tikai jā, bik par lielu :) Bet nu tie pārējie vieglie ar kamaza diametra riteņiem: :pinch: :D
900aero clubsport #8
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Aizveras..
Image
Image
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Things I Like :)

Post by Bārda »

Smith wrote:Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!
Labsss!:)
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Njā, nepietiek vien nopiķot par M3, vajag arī kaut drusku saprast kā to izmantot :laugh:

http://www.youtube.com/watch?v=xh9mtn2XA6E&feature=sub

Starts vispār graujošs :)
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Things I Like :)

Post by Ainars »

nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
savejais
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 146
Joined: Fri May 09, 2008 1:44 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by savejais »

Gregers wrote:Brīnišķīgs raksts!

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099

Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
Paskatīties, protams, var. Bet ko ar to Tu gribēji atkal pateikt? Vai raksts tiešām bija brīnišķigs?
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Jauks suņuks :cheer: [img]http://www.kasjauns.lv/lv/gallery/?
gallery_a=1&gallery_pic=5504&gallery_id=876&gallery_cnt=0[/img]
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Things I Like :)

Post by Nezinite 9000 »

User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Things I Like :)

Post by Ainars »

Gregers wrote:
Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
SRT
Curb weight 1440 Kgs

M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)

kurš ir smagāks? :D

pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)

kur ir 600kg?
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Ainars wrote:
Gregers wrote:
Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
SRT
Curb weight 1440 Kgs

M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)

kurš ir smagāks? :D

pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)

kur ir 600kg?
Tu kad vadiji meklētajā neaizmirsi noradīt tieši Jeep SRT? Ir taču arī Neon un Caliber :laugh:

Par lietu-
Jeep ir 4606 lb smags un tas ir 2094 kg
http://www.leftlanenews.com/jeep-grand- ... srt-8.html

M3 ir 3648 LBS jeb 1655 kg
http://www.rsportscars.com/bmw/2009-bmw-m3-coupe/

Tajā video brauc 2007 gada SRT un tas bija nedaudz smagaks 2171 kg
http://www.themotorreport.com.au/5038/i ... okee-srt8/

Tev pašam kad rakstiji nelikās dīvaini kā liels pilnizmēra SUVs ar 6.1 Hemi var svērt mazak par divvietīgu kupeju?!
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Things I Like :)

Post by Ainars »

nee nelikaas, jo musdienaas izmers vairs nav proporcionals masai...
pazirii kautvai Renault Modus pašmasu
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Locked