Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Smuks braucamais:) http://www.prikol.ru/2009/11/10/mad-cabin-13-foto/
Re:Things I Like :)
Brīnišķīgs raksts!
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099
Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099
Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Dažas mašīnas tur bija pilnīgi normālas, dažiem džipiem diski tiešī tādi, kādus vajag un pat pareizā lielumā. :) Challenger diski - vienkārši mākslas darbs, tikai jā, bik par lielu :) Bet nu tie pārējie vieglie ar kamaza diametra riteņiem: :pinch: :DDiks wrote:Gaumes lieta ;)
http://www.prikol.ru/2009/11/10/nigger-tyuning-40-foto/
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
Re:Things I Like :)
Labsss!:)Smith wrote:Mūsu kaimiņi atkal izceļās: 3D Projection on Vilnius Town Hall :) Nice!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
Re:Things I Like :)
Njā, nepietiek vien nopiķot par M3, vajag arī kaut drusku saprast kā to izmantot :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=xh9mtn2XA6E&feature=sub
Starts vispār graujošs :)
http://www.youtube.com/watch?v=xh9mtn2XA6E&feature=sub
Starts vispār graujošs :)
Re:Things I Like :)
nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Re:Things I Like :)
Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
Re:Things I Like :)
Paskatīties, protams, var. Bet ko ar to Tu gribēji atkal pateikt? Vai raksts tiešām bija brīnišķigs?Gregers wrote:Brīnišķīgs raksts!
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/185099
Pa ilgiem laikiem kko ziņu portalos esošu izlasiju līdz galam nenodomājot čakarēšana zombēšana ņaudētāji un lupatu, interneta varoņu bars kurš uzdzīvojās uz parastajiem, glupajiem Latviešiem:)
...bet tomer kārtējo reiz tik ļoti sagribejās paskatīties acīs komentētajiem :angry: :(
Re:Things I Like :)
Jauks suņuks :cheer: [img]http://www.kasjauns.lv/lv/gallery/?
gallery_a=1&gallery_pic=5504&gallery_id=876&gallery_cnt=0[/img]
gallery_a=1&gallery_pic=5504&gallery_id=876&gallery_cnt=0[/img]
-
Nezinite 9000
- Forums - otrās mājas
- Posts: 848
- Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am
Re:Things I Like :)
Visi ielās! Uz Staro Rīga!
http://www.staroriga.lv/09/wp-content/u ... RSRUTI.pdf
http://www.staroriga.lv/09/wp-content/u ... RSRUTI.pdf
Re:Things I Like :)
SRTGregers wrote:Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
Curb weight 1440 Kgs
M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)
kurš ir smagāks? :D
pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)
kur ir 600kg?
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Re:Things I Like :)
Tu kad vadiji meklētajā neaizmirsi noradīt tieši Jeep SRT? Ir taču arī Neon un Caliber :laugh:Ainars wrote:SRTGregers wrote:Aha, nu ja...un tas, ka jeep ir par 600 pāri kilogramiem smagaks, apveltīts kā jau jebkurš SUV ar ķieģeļa aerodinamiku jūdzes skrējienā neko nenozīmē...Ainars wrote:nu paga veciit... 120zirgu parsvars + vel SRT ir 4riteņu piedziņa kas startaa dod nozimigu pārsvaru.
M3 pēc metriem 400 vajadzēja noķert un apdzīt to Jeep ja vadītajam būtu taisnas rokas.
Curb weight 1440 Kgs
M3
Curb weight
Convertible: 4,145 lb (1,880 kg)
Coupe: 3,704 lb (1,680 kg)
Sedan: 3,726 lb (1,690 kg)
kurš ir smagāks? :D
pec citiem datiem
SRT 3994 Lbs (~1800kg)
M3 3730 lbs (~1700kg)
kur ir 600kg?
Par lietu-
Jeep ir 4606 lb smags un tas ir 2094 kg
http://www.leftlanenews.com/jeep-grand- ... srt-8.html
M3 ir 3648 LBS jeb 1655 kg
http://www.rsportscars.com/bmw/2009-bmw-m3-coupe/
Tajā video brauc 2007 gada SRT un tas bija nedaudz smagaks 2171 kg
http://www.themotorreport.com.au/5038/i ... okee-srt8/
Tev pašam kad rakstiji nelikās dīvaini kā liels pilnizmēra SUVs ar 6.1 Hemi var svērt mazak par divvietīgu kupeju?!
Re:Things I Like :)
nee nelikaas, jo musdienaas izmers vairs nav proporcionals masai...
pazirii kautvai Renault Modus pašmasu
pazirii kautvai Renault Modus pašmasu
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
