Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Vai arī kā minimums LSD :P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Da labi, beidz ņemties, un Latvijai nekāda deficīta nav vnk nav plānoto ieņemumu, jo nepareizi plānoja :)Arnijs wrote:Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Domā, ka Tavam sudrabam joprojam tikai 360? Pec sajūtam Tev ir stipri vairak nekā Griffinam, bet Tu saki, ka tikai 40 NM pārsvars
Re:Things I Like :)
Ehh...kkāda nostalģija :)
Jauka dziesmiņa, varbūt trūkst dic dic, bet toties tik patiesa, vienkārša un silta :)
http://www.youtube.com/watch?v=Y1TfQjSHjWY
Jauka dziesmiņa, varbūt trūkst dic dic, bet toties tik patiesa, vienkārša un silta :)
http://www.youtube.com/watch?v=Y1TfQjSHjWY
Re:Things I Like :)
Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htmGregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
;)
Re:Things I Like :)
Tencinu!Nīgrais wrote:Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htmGregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
;)
Re:Things I Like :)
Te ir vēl viena : http://convert.french-property.co.uk/
Re:Things I Like :)
Kāpēc neviens neieminējās par Firefox addonu? Ir tāds Converter...
Re:Things I Like :)
Šodien dabūju apskates uzlīmi līdz 24.11.2010. Prieks par to, ka tāpat kā iepriekšējos gadus, kamēr šis vāgens ir mans, vienmēr ar pirmo reizi. Tikai tie 1-nieki par "nenozīmīgu eļļas noplūdi" un par "nenozīmīgu koroziju" gan laikam ir mūžigi 9000 pavadoņi.
2003. 9-5 W 2,3 t
Re:Things I Like :)
Es arī šodien izgāju tehnisko. Neskatoties uz apskādēto kreiso spārnu un bez moldingiem uz sāniem...:P Atkal paldies Arnijam par gabarīta lampiņām un pagrieziena rādītāja plastmasiņu.:) Cepums no manis!
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
Re:Things I Like :)
Foršī šiem tur gajis skatos
http://www.youtube.com/watch?v=aZJqxEp_X3M&feature=sub
Incanti vai kāds SAAB arī kādreiz tos lamboporšebmw padzenas :)
http://www.youtube.com/watch?v=aZJqxEp_X3M&feature=sub
Incanti vai kāds SAAB arī kādreiz tos lamboporšebmw padzenas :)
Re:Things I Like :)
skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas
Re:Things I Like :)
Nu, bet kādi lai viņi būtu! Arī Tu tads būtu ja butu viņu vietā, bet Tu visdrīzak nebūsi, jo lai nokļūtu tur ir jābūt motivacijai kuras normalam cilvekam nekad nebūs un nevar būt! Garīgi vesels cilvēks netieksies pēc miljoniem un Lambo, bet baudīs dzīvi visās viņas izpausmēs, miljonus, statusu un vijebonu par dzīves jēgu noliks tikai tie kuriem kompleksi neļaujs apzināties sevi vidusslānī esam.Gustavs wrote:skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas
Tas kā viņi izskatas gan nemazina manās acīs paša pasākuma kvalitati un interesantumu :)