Things I Like :)

User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Vai arī kā minimums LSD :P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Arnijs wrote:Atkal vienu vieniibu nozagi :D kalkulators saka, ka aiz komata ir 9... Taatad buutiibaa 800Nm. Negribu piekasiities cipariem, bet 14 vieniibas no 800 teelaini liidzinaas Latvijas budzeta deficiitam :woohoo: Vnk - ja runa iet par jebkaadaam meervieniibaam- censhos buut max preciizs. Domaashana taada... pat tad , ja nebuutu mehs.
Par citaam progaam nezinu, bet itin daudz var sareekjinaat arii ar datora kalkulatoru, ja uzspiezj izveeli " scientic"
Un manam auto, ne VISPAAR, bet ~ pie tiem pashiem 1800-2000rpm ir 360Nm. Vieniigais truukums, kas ljauj to pilnveertiigi sajust, ir priekshpiedzinja.
Da labi, beidz ņemties, un Latvijai nekāda deficīta nav vnk nav plānoto ieņemumu, jo nepareizi plānoja :)
Domā, ka Tavam sudrabam joprojam tikai 360? Pec sajūtam Tev ir stipri vairak nekā Griffinam, bet Tu saki, ka tikai 40 NM pārsvars
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Ehh...kkāda nostalģija :)
Jauka dziesmiņa, varbūt trūkst dic dic, bet toties tik patiesa, vienkārša un silta :)

http://www.youtube.com/watch?v=Y1TfQjSHjWY
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htm
;)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Nīgrais wrote:
Gregers wrote: Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?
Es lietoju šo: http://www.digitaldutch.com/unitconverter/energy.htm
;)
Tencinu!
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by skirem »

User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:Things I Like :)

Post by Diks »

iRAFAR
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Thu May 22, 2008 8:58 am
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by iRAFAR »

Kāpēc neviens neieminējās par Firefox addonu? Ir tāds Converter...
GuntisG
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 639
Joined: Tue Jan 15, 2008 5:20 am
Location: Roja

Re:Things I Like :)

Post by GuntisG »

Šodien dabūju apskates uzlīmi līdz 24.11.2010. Prieks par to, ka tāpat kā iepriekšējos gadus, kamēr šis vāgens ir mans, vienmēr ar pirmo reizi. Tikai tie 1-nieki par "nenozīmīgu eļļas noplūdi" un par "nenozīmīgu koroziju" gan laikam ir mūžigi 9000 pavadoņi.
2003. 9-5 W 2,3 t
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

Es arī šodien izgāju tehnisko. Neskatoties uz apskādēto kreiso spārnu un bez moldingiem uz sāniem...:P Atkal paldies Arnijam par gabarīta lampiņām un pagrieziena rādītāja plastmasiņu.:) Cepums no manis!
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Foršī šiem tur gajis skatos

http://www.youtube.com/watch?v=aZJqxEp_X3M&feature=sub

Incanti vai kāds SAAB arī kādreiz tos lamboporšebmw padzenas :)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Gustavs wrote:skatoties uz tiem cilvekiem skermi metas
Nu, bet kādi lai viņi būtu! Arī Tu tads būtu ja butu viņu vietā, bet Tu visdrīzak nebūsi, jo lai nokļūtu tur ir jābūt motivacijai kuras normalam cilvekam nekad nebūs un nevar būt! Garīgi vesels cilvēks netieksies pēc miljoniem un Lambo, bet baudīs dzīvi visās viņas izpausmēs, miljonus, statusu un vijebonu par dzīves jēgu noliks tikai tie kuriem kompleksi neļaujs apzināties sevi vidusslānī esam.
Tas kā viņi izskatas gan nemazina manās acīs paša pasākuma kvalitati un interesantumu :)
Locked