Things I Like :)

User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by mrpinkeyes »

Bilde saabkluba mājas lapas rakstam par Vēlā pavasara izbraucienu... nu kaut kā liekas baigi mākslinieciskā :)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Izbraucu no ziemas migas savu zaļo draugu, pasildīju saulītē, izgāzēju pa rajonu. Ufff! Laaabs! Smaids līdz ausīm. Ja neskaita to, ka pāris reizes tcs/ctrl iedegās un pedālis ciets palika.. Bet tas tā - pārejoši sīkumi. Bet tas paātrinājums mmmmm suupaaaa! Love it! :)
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Things I Like :)

Post by Nezinite 9000 »

TheGirl tikko zvanīja no Gaujas ielas - veiksmīgi izdevās apstrīdēt viņai svētdien "piešūto" ātrumu - 145 km/h

Tā kā, ja kādam jāmācās, kā rakstīt paskaidrojumu un apstrīdēt CP protokolu - pie TheGirl! :):):)
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Things I Like :)

Post by zudushais »

Gregers manīts online :)
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re:Things I Like :)

Post by drRD »

Ātri, ātri kurš var slēdz iekšā Discovery kanālu, tur rāda par SAAB 900.
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Things I Like :)

Post by defektivais »

alnislacis wrote:Kas par raidījumu? Es online mēģināšu..
Gan jau, ka šitais raidījums:

http://www.youtube.com/watch?v=M83OHR7OLfo
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
drRD
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 425
Joined: Sat May 17, 2008 11:02 am
Location: Ikšķile

Re:Things I Like :)

Post by drRD »

Tikko beidzās, turpinājums būs! Tas ir Chop Shop par diviem mellajiem, kuri šķūņa līmenī būvē superkārus.:laugh: savā ziņā interesanti!
P.S. Man šodien brīvdiena + ilguzeem alus + restaurēju fellīti priekš 10 gadīgas blondīnes:)
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

KoreFun wrote:Nē, no 900-tā taisa Gangsta Monstru.
Image
ā.. tas pašpasludinātais indiešu izcelsmes auto dizaineris.
Pēc tam to gangsta-vājprātu klients nemaz negribeja- nebija melns kā pasūtīja, kā arī izskatījās pēc kropļa.

Un, protams, fastback virsbūve ar fwd ir dumja ideja.
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Ilgezeem gaišais:cheer:
That`s I like :side:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Raksts un video :) . Gregeram protams būtu,kas sakāms :laugh::ohmy: .
http://www.tvnet.lv/auto/autosports/326 ... ri_rallija
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Aktivitātes rižajā soctīklā:
Vidvuds [******] iegādājās suņuku. Diez kāpēc? šodien 11:43
Vidvud, ne jau fermu spēlē darba laikā? :laugh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Locked