Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Atvēru e.csdd.lv. Smuki izskatās tas autoparka saraksts. :D Nākamo vajag 90.gada. Un šitā turpinot pēc padsmit gadiem būs kaut kāds vecs 96`ais saabs. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Re:Things I Like :)
Esmu ticis pie sava otrā Saaba - tā nu iznāca, ka tas ir tumši zils 9-3 2.8V6 Aero SportCombi '06, nevis 900og, 99 vai 90 :blush: :):P
Drīz ieliksim arī kādu bildi ;)
Drīz ieliksim arī kādu bildi ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Bļaviens, sāku rakstīt apsveikuma tekstu, un tad pielieca, kas par lietu..:laugh: :laugh: :P
Izskatās, ka +1 par to, ka gandrīz uzķēºos:laugh:
Izskatās, ka +1 par to, ka gandrīz uzķēºos:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Izskatās glīti :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Un tie stobri...Uhhhh :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Mans viens no iecienītākiem SAABiem (pēc ārējā izskata). Un facelifts vēl smukāks:cheer:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .
Re:Things I Like :)
Tikai Latvijā nokūstot sniegam no ceļiem, tas nokūst kopā ar asfaltu.
Re:Things I Like :)
Lidostas auto ;)berzaine wrote:viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
skaidrs:) beidzot mana sirds mieriga:laugh: bet numurzime man patiik:woohoo: :laugh: :laugh:Un arii pats masiinsArnijs wrote:Lidostas auto ;)berzaine wrote:viens sitads ja nekludos pa cesim vizinaas, tikai nummurs jocigs itkaa esti paraugs SAS bet lv .
Re:Things I Like :)
Man arī šitāds bija, tikai puika nošķīla un pēc tam ieraka dziļi savā mantu kastē! :laugh:
[quote="lawyer"]Izskatās glīti :)
[quote="lawyer"]Izskatās glīti :)
2003. 9-5 W 2,3 t
Re:Things I Like :)
Manā autoparkā tieši tāds pats, bet nu puika nonesis abus spoguļus :(
Tas lidostas SAS nereti pie t/p Alfa pieparkots :)
Tas lidostas SAS nereti pie t/p Alfa pieparkots :)

Re:Things I Like :)
Šodien nopucēju SAABiņu, iebraucu stāvlaukumā un domāju uztaisīt bildi! Te nez no kurienes uzrodas puika uz velosipēda un bļaudams piebrauc klāt, - tu viņu pārdosi, tu viņu pārdosi, nu saki taču ka pārdosi!? :D Instinktīvi atcirtu : "Nekādā gadījumā!" :)
Tas man bija kā balzāms ausīm, tagad kādu laiku točna zinu, ka nepārdošu, lai gan ir bijušas reizes, kad tā vien gribas pārdot, pirmajam, kas pieteiksies pirkt! :D
Bildes apstrādāšu un vēlāk ielikšu pie Dienas snapšota.
Tas man bija kā balzāms ausīm, tagad kādu laiku točna zinu, ka nepārdošu, lai gan ir bijušas reizes, kad tā vien gribas pārdot, pirmajam, kas pieteiksies pirkt! :D
Bildes apstrādāšu un vēlāk ielikšu pie Dienas snapšota.