Vai Muravejs ala Skudrinieks ( :laugh: ) vēl ir pie basa?mixeris wrote:Džeks pie klavierēm ir no Alūksnes :) Tādēļ labi zināms, ko šie māk :) Un māk tiešām labi :DZingZeng wrote:Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM
Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Pāris dienas atpakaļ izvizināja ar 9-3SS 1.9 dīzeli.
Nezināju, ka iet tik pieklājīgi! :woohoo:
Ta padomājot, jā, 150hp, grieze laba, motors svaigs, bet enīvej pārsteigums bija, konrētajam exemplāram plānojas arī čips pēc kura varētu būt visi 180hp! Un tie jau nu būtu ļoti pieklājīgi, zinot kā ir tagad.
Pie kam, vidējais viņam pie diezgan dinamiskas braukšanas pārsvarā gan pa šoseju turās ap 5.5l/100km!!! :woohoo:
Nezināju, ka iet tik pieklājīgi! :woohoo:
Ta padomājot, jā, 150hp, grieze laba, motors svaigs, bet enīvej pārsteigums bija, konrētajam exemplāram plānojas arī čips pēc kura varētu būt visi 180hp! Un tie jau nu būtu ļoti pieklājīgi, zinot kā ir tagad.
Pie kam, vidējais viņam pie diezgan dinamiskas braukšanas pārsvarā gan pa šoseju turās ap 5.5l/100km!!! :woohoo:
Saab 900 Turbo '81
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Un vēl skaidrā? :silly:zudushais wrote:Vai Muravejs ala Skudrinieks ( :laugh: ) vēl ir pie basa?mixeris wrote:Džeks pie klavierēm ir no Alūksnes :) Tādēļ labi zināms, ko šie māk :) Un māk tiešām labi :DZingZeng wrote:Uh, sestdien Marupes Kulturas nama biju uz grupas "Keksi" koncertu.
Uiiii, labais .......... jumtu nes prom .......
Seku reku ieskats ka tas viss izskatas, jo izradas, ka liela dala tadus "Keksus" nemaz nezina :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2c-epDDrM
Re:Things I Like :)
Ja, Murovejs bija skaidra, visi bija skaidra :)
Re:Things I Like :)

Tas jums lai iekārdinātu nopirkt EuroTuner žurnālu :)
Bildes no Saabcentral personāža IronJoe ar auto GreyGhost
Re:Things I Like :)
Šodien bija darba lietās līdz Cēsīm jāaizskrien. Degvielu neviens neatmaksās, tāpēc no rīta nodomāju - ai, braukšu ar dīzelmīzeļpoweru, jo zaļais saabs tak vēl nav atziemots, bet sudrabīgais patreizējā stāvoklī zem 9 baigi nekrīt uz šosejas (nu, pie 110-120). Nu vot - izbraucu jau, dudinu, tad atceros, ka daaaaamnnn tak dīzelpowerim tikko TA beigusies. :) Bet laika vairs braukt atpakaļ nav, sagatavoju 20 naudiņas pa rokai un turpinu dudināt. Tikai tā prātīgi, uz 100, lai nekristu acīs, kruīzēju. Šoseja arī tukša, nav kam īsti sēdēt aizmugurē, lai kaut uz 110 brauktu. Iedomājos noresetot kompi, palūrēt, cik šis pie tādas ripināšanās rij. Tajā galā rādīja 4.7. Atpakaļceļā braucu kolēģiem astē, aptuveni uz 110 - kompja rādījums bija pakāpies līdz 4.8. Un viņš nemelo, ir mērīts un pārbaudīt.sNils/carlorossi wrote:Pie kam, vidējais viņam pie diezgan dinamiskas braukšanas pārsvarā gan pa šoseju turās ap 5.5l/100km!!! :woohoo:
Un tad nu manī kārtējo reizi parādījās šaubas - vai es negribu dīzeļsaabu. :D Saprotu, ka saabs ar dīzeli nav īsts saabs. Un tā traktoriskā ņurdoņa man tīkamas sajūtas neuzdzen, goda vārds. Bet patēriņš liek pasmaidīt. Protams, tu iekāp 9k pēc tam, iemin un smaids ir vēl platāks un uznāk dziļš pofig par visiem patēriņiem. Un pa šoseju braucot jau arī tā atšķirība nav tik krasa - ar garo kārbu zaļais brīnums arī ir, manuprāt, ekonomijas iemiesojums. Bet cita lieta ir pilsētā dīdoties..
Aaa, vēl kas. Arī nedaudz offtopikā gan, bet tomēr - vakar bija maza šmucīte ar saabu sanākusi, iebraucu puķu dobē no rīta un netiku ārā (kādā citā topikā iemetīšu bildes un aprakstu), tāpēc sanāca visu dienu novizināties ar draudzenes mammas ford focusu (2006.gads laikam, 1.6 motors). Aaaarpraaaac!!! Nē, nu autiņš labs. Ņemot vērā ļoti demokrātisko cenu, pa kādu tika dabūts, tik tiešām labs. Priekš sievietes. Kura daudz nebrauc, tik tādus īsus gabalus uz darbu un atpakaļ. Bet manai saabista pakaļai.. kaut kāds murgs. :D Pirmkārt, beņķi sāk spiest jau pašā sākumā. Otrkārt - neiet ne sūda. :D Riktīgi griežot motoru un veikli štepselējoties pa īsajiem robiem gan var tikt pie kaut necik dinamiskas braukšanas pilsētā. Nepamet sajūta, ka tu moci to auto, bet nu ok, braukt var raiti, nekādas vainas. Bet viss mainās uz šosejas - tu izgriezies kaut kur, skaties spogulī, ka nāk smaigais kaut kur taaaaalu vēl, izlien priekšā, min grīdā, bet smagais strauuuuuji tuvojās. :D Ar apdzīšanām arī vienkārši piiii. Saprotu, kāpēc šitie mazmotoru braucēji sēž fūrēm astē - jo apdzīt tik tiešām ir riskanti. līdz 100 vēl ieskrienās gana raiti, pēc tam vienā brīdī parādās sajūta, ka kāda liela piekabe tiktu aizmugurē pieāķēta. Goda vārds, man ar savu 1.8D escortu savulaik likās, ka ir vieglāk apdzīt. Patēriņš arī nav tik mazs, lai par to sajūsminātos. Visu dienu izbraukājos - ap 8 litriem. Uz to pašu gabalu pie tiem pašiem apstākļiem es rēķinu, ka saabs būtu 9, max 10. Un tos divus litrus vairāk IR vērts ieliet! :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Tikai to žurnālu jau var iet meklēt uz LNB..B)mixeris wrote:
Tas jums lai iekārdinātu nopirkt EuroTuner žurnālu :)
Bildes no Saabcentral personāža IronJoe ar auto GreyGhost
Kāds nav dzirdējis, kad būs Mixeris ar Firefly?
Vai Bear&Moose ar Black Badass Rhino?
Re:Things I Like :)
Mans Firefly jau ir tagad. Tik stāv garāžā :)alnislacis wrote:Tikai to žurnālu jau var iet meklēt uz LNB..B)mixeris wrote: Tas jums lai iekārdinātu nopirkt EuroTuner žurnālu :)
Bildes no Saabcentral personāža IronJoe ar auto GreyGhost
Kāds nav dzirdējis, kad būs Mixeris ar Firefly?
Vai Bear&Moose ar Black Badass Rhino?
A kad viņš būs gatavs tādu kā es viņu gribu redzēt tas tik vien pašam Firefly ir zināms :)
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Tev nav kāda photoshopa bildepašiedvesmai vai arī kāds, kas jau ir uzbūvējis kaut ko pēc kā tiecies?
Re:Things I Like :)
Mans fotošops ir manā galvā :D Nemēģinu pārzīmēt, jo sarežģīti, lai tas būtu labi arī fotoshopā.
Uzbūvējis? Nosacīti. Atsevišķus mezglus iespējams. Bodywork, neviens.
Uzbūvējis? Nosacīti. Atsevišķus mezglus iespējams. Bodywork, neviens.
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
???
Kādu tad tur uber body work taisa klasiskam saabam?
Kādu tad tur uber body work taisa klasiskam saabam?
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Es nedomāju, ka tu viņu izprovocēsi publiski izpausties par savu Jāņtārpiņu. Tā vienkārši ir.alnislacis wrote:???
Kādu tad tur uber body work taisa klasiskam saabam?
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Publisko mērīšanos varat aizmirst :) Man tāpat ir lielāks ;)alnislacis wrote:???
Kādu tad tur uber body work taisa klasiskam saabam?
Re:Things I Like :)
žetons par ideju kā pielietot google maps:
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava