Things I Like :)

User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Smith »

vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)
Man tieši nepatīk komandējumi, jo tu izskrien tām valstīm cauri tā arī neko prātīgu neredzot. Bet prieks par tevi! ;)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)

Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)

Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Gustavs wrote:
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

esmu šeit pirmo reiz un jāsaka, ka baigi patīk. kaut arī darbs ir tiko beidzies - sajūtas feinas :)

Daba, gaisa temp., kalni un gaiss - mmmm :) Kā arī savi daži labi saab ir pamanīti :)

Bet vispār man patīk komandējumi, kur 4 dienu laikā tu paspēj būt 3 valstīs (neskaitot LV) :)

Kamēr šõ rakstu, atkal paskatos pa logu, redzu gaismās mirgojosos kalnus un atkal seju rotā smaids :)
Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
Adved mums kožļenes!
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Gustavs wrote:
vidvuds wrote:Sveiciens no Šveices :)

quote]

Redz kāds kontrasts uzreiz-no maza bucenīša,tagad šurī apkārt. Lai veicas ;) :) !
negribu izklausities iedomigs, bet, galvenais, nelais galva domu un blaut visiem lidzi, ka ir krize.

nepatik darbs - maini, doma , ka darbu nedabusi - padoma velreiz :) PAdoma, pamekle un aktivi rikojies - viss notiksies :)

p.s.

beigas pat sanak ta "krizes laika", ka ir iespeja izveleties starp vairakam opcijam ;)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Krievijā jau pieķērās nelegālam "hrenonam":)
Tagad tādus "hrenistus" ne tikai uz TA nelaiž, bet arī uz ceļiem ķer. Un pats interesantākais:
Šādiem braucējiem atņem tiesības no 6 līdz 12 mēnešiem + "hrenona" konfiskācija:woohoo:

P.S pie mums, pēdējā laikā, mazāk tādu hrenona mīlētāju palika, bet tomēr arī derētu ievest kaut kādas sankcijas... Nez, veidot brigādes, lai ceļus remontē:laugh: :P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(
900aero clubsport #8
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

ziedoniz wrote:
Gustavs wrote:http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/3081 ... tara_volga
Dikti jau gribētu,lai ideja realizetos.
Jo sevišķi gribu atveldzēt sirdi skatoties uz gaz24 sporta bolīdiem :)!
Cik esmu dzirdējis, tad ideja, visticamāk, ka aizies. Arī SK tika jautāts par ieinteresētajām personām vēsturiskajai klasei :) Tikai, cik saprotu, patreiz nav neviena, kas varētu pretendēt uz vēsturiskās šosejas klasi :(
Kā tas ir?

Ja jautā SK, tad nozīmē, ka varētu iet runa par kāda 99 vai 96 piedalīšanos šajās sacīkstēs?

Interesanti būtu visādi vēsturiskie spēkrati vienā trasē un pēc finiša sadala balvas pa noteiktām klasēm. Bet droši vien līdz joungtimeriem kā 900og šis pasākums neaizsniegies..
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

šodien pieteicos peldēšanas klubā atpakaļ treniņos :)

attiecīgi savest kārtībā formu, veselību un atteikties no pāris kait. ieradumiem :) wuhuuu

Image
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Ja 9-3 nav TurboX vai AERO AWD tad es uz to pat negribu skatīties. Nu labi vēl SSietis pēc kaut kā izskatās.
Bet tā ir tikai mana izpratne par to, kas ir smuks un seksīgs!:laugh:
User avatar
uculs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2124
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:44 am

Re:Things I Like :)

Post by uculs »

Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:
Draugs, "opreģeļisj" beidzot, uz ko tad īsti Tev ir tā "orga".
Tad 9-3OG Vigens, tad 900OG, tad vispār dīzelis...
Tā takš nevar būt, ka Tavā vecumā Tev vēl arvien ir nepārtrauktā "orga"?
:laugh::P :woohoo:
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

lawyer wrote:Šis aparāts ir vnk... nu... tāds, ka man. tik vien kā paskatoties uz to, uzreiz ir orga :woohoo:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1
Vai man vienīgajam šķiet, ka tas maģis nerullē un vispār tā mašīna pēc džipa izskatās? :woohoo: :woohoo:
900aero clubsport #8
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

uculs wrote:Tikai jautājums, tu tos abus esi vismaz redzējis dzīvē?
Esmu gan dzīvē redzējis! Un uz Desktopa fonā arī izskatās baigi labi! :D
Locked