Things I Like :)

User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Tas ir Nila kontingents iekš viņa auto, ceļā uz Rīgu :D
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Pēc ~6h būšu siltumā.. +34` B)
Image
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Mjam, atceros, pagājušo gadu ap šo laiku biju Itālijā. Nebija mega silts varbūt, +15, pa dienu saulē +20. Bet man kā karstumu nemīlošam cilvēkam bija ļooooti ok. Un viss plaukst un zaļo, daba mostās tikko, kokos apeļsīni un mandarīni. Tad atbrauc atpakaļ uz Latviju, iznāc no lidostas un apkārt auksts, drēgns, viss tik pelēks, neviens nesmaida.. Tā apkārtējā vide nomāc reizēm. Tāpēc vajag tādos drēgnajos gadalaikos aizlaist kaut kur. Kaut uz dažām dienām. Ar lētajām biļetēm. Pasūkt alu ar citu ļaužu pārstāvjiem. Ok, šoziem man patīk te, ir sniega gana daudz, viss balts un tā. Plus es vairs neesmu Rīgas iedzivotājs, un ārpus Rīgas jau tā baltuma vairāk.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Things I Like :)

Post by zudushais »

edijs wrote:Mjam, atceros, pagājušo gadu ap šo laiku biju Itālijā. Nebija mega silts varbūt, +15, pa dienu saulē +20. Bet man kā karstumu nemīlošam cilvēkam bija ļooooti ok. Un viss plaukst un zaļo, daba mostās tikko, kokos apeļsīni un mandarīni. Tad atbrauc atpakaļ uz Latviju, iznāc no lidostas un apkārt auksts, drēgns, viss tik pelēks, neviens nesmaida.. Tā apkārtējā vide nomāc reizēm. Tāpēc vajag tādos drēgnajos gadalaikos aizlaist kaut kur. Kaut uz dažām dienām. Ar lētajām biļetēm. Pasūkt alu ar citu ļaužu pārstāvjiem. Ok, šoziem man patīk te, ir sniega gana daudz, viss balts un tā. Plus es vairs neesmu Rīgas iedzivotājs, un ārpus Rīgas jau tā baltuma vairāk.
Šorīt ielidoju no Gruzijas. Tbilisi jauki zaļa un grādi +15. To gan izbaudīju tikai vakar. Bet izjūtas šorīt kā Edijam, atgriežoties no IT pērn. Pārējo laiku aru Gudauri sniega laukus. Freeride mīļotājiem iesaku šo vietu gan cenas, gan svaiga sniega atrašanas iespēju ziņā.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Par gudauri lūdzu precīzāk! Cik tas viss kopā izmaksā, kā ar servisu, salīdzinājumā ar Itāļu vai Austriešu alpiem, vai slovāku Tatriem. Kas patika, kas nepatika. Kas jāzina, ja brauc uz turieni! Brauci individuāli, vai caur tūroperātoru!?
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Nesaktoties uz visiem starpgadiijumiem ar lidmashiinaam un viesniicaam pirmajaa dienaa, ar vieteejiem tirgotaajiem, viss ir SUPER!
Temperatuura +34` :)
Nav taa ka atpakalj gribeetos..
Un alus arii garsho peec alus! :woohoo:
Image
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Olimpisko spēļu hokeja turnīra organizētāj plāns ir pilnībā izgāzies - ceturtfaļfinālā Krievija jau gaida Kanādas-Vācijas pāra uzvarētājus :D "Sapņu fināls" acīmredzot jau notiksies 1/4 finālā un kādai no šīm divām lielajām hokeja nācijām nāksies pamatīgi aplauzties:silly: Viss bija izplānots tā, lai RUS un CAN tiekas finālā, bet tam patraucēja tāds sīkums kā Kanādiešu nespēja uzvarēt ASV priekšsacīkstēs :laugh: Hokejs rullē arī ar to, ka ir grūti prognozējams :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Diez kā sočos spēlēs mūsu hokeja izlase, tur laikam būs tik silti, ka būs jāslido sarkanbaltsarkanās peldenēs ar glābšanas vesti! :)
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by skirem »

elmo wrote:Diez kā sočos spēlēs mūsu hokeja izlase, tur laikam būs tik silti, ka būs jāslido sarkanbaltsarkanās peldenēs ar glābšanas vesti! :)
Mūsējiem Sočos nav ko darīt ar šādu spēli ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Nekas, vēl 4 gadi KHL un tad jau jaunie kaut ko parādīs!
Kaut vai to, kā izskatās peldbikses! :):laugh:
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Ja tā ņem, tad jau visus biatlonistus, slēpotājus, visus jātstāj mājās un jāsūta tikai skeletonisti un kamaniņņieki! Sports jau ar to ir interesants, ka tur nekad neko nevar zināt!
Redz kā te olimpiādē melnādais sniega leopards brauc no kalna un visa viņa valsts priecājas, ja viņš kaut vienu apsteidz!:P
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

chippy wrote: Temperatuura +34`
Un alus arii garsho peec alus! :woohoo:
Kur tad atrodies?
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Rakstīšu ātri, kamēr nav aizmirsies!
Šorīt nu dien, ļoti negribējās celties, šis bija viens no skaistākajiem manas dzīves sapņiem.
Manā sētā stāvēja tumšzaļš c900 lpt! Lai izbaudītu to foršo sajūtu ilgāk, ka man tāds ir, kādu pus stundu vārtījos pa gultu ar aizvērtam acīm, kamēr spilgtākā sajūta nav pazudusi.
Sapnis bija tik reāls, pat pamostoties īsti nespēju aptvert, tas ir sapnis vai īstenība!?
Laikam jau tas ir tas pēdējais klikšķis!
Saab 900 Turbo '81
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Ja mēs tā reāli un kritiski paskatāmies uz LV izlasi un pretiniekiem, kuri bija šajās trijās spēlēs, tad nekāda traģēdija nav notikusi - tādi ir reālie spēku samēri - krieviem, čehiem un slovākiem bija vairāki izcili un daudzi labi NHL un KHL spēlētāji, bet mums - viens labs NHL spēlētājs, divi NHL gaisu apostījušie un vesels bars KHL viduvējību... protams, slovākiem varēja kādu iemest un ielaist mazāk, bet nu... un mūsējie acīmredzami nebija gatavi spēlēt uz NHL izmēra laukuma, kur ir pavisam cita taktika jāpielieto, lai gūtu panākumus...

Cerams, ka uz Sočiem mums būs vairāk labu NHL un KHL spēlētāju...

PČ pavasarī, kad musējiem nenāks pretī izcilnieku brigādes, ir cerības labāk pacīnīties, bet tagad... ni, ni...

Ceru uz cīņu par katru ledus kvadrātmetru nākamajā spēlē ar čehiem un to, ka spēlētāji izpildīs treneru dotos uzdevumus un taktisko plānu :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Manas cerības piepildījās - šā rīta spēle tiešām bija ļoti sakarīga :) Čehiem un viņu līdzjutējiem notiekti lija auksti sviedri :D Laba ceļamaize uz atlikušajām KHL regulārā čempionāta spēlēm un play-off, kā arī uz PČ Vāczemē :)

Žēl, ka CAN-RUS spēle sākas pēc mūsu laika 2.30 :S
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Locked