Things I Like :)

User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs

Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

lawyer wrote:http://www.diena.lv/lat/politics/riga/r ... prs-sniegs

Rīt no rīta droši vien šo ziņu es gribēšu ielikt lamāšanās topikā :D
Būs jāpieceļas agrāk, lai visādi bremzes netraucē braukt uz darbu! :laugh:
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Things I Like :)

Post by defektivais »

Es domāju satraukumam nav iemesla:

Image
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)
900aero clubsport #8
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re:Things I Like :)

Post by defektivais »

ziedoniz wrote:
defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)
Tie pāši vien būs :)

http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Redzēju šodien vienu amerikāņu SUV ar tādu pašu lāpstu, tas izskatījās iespaidīgāks un pietiekami smags, lai stumtu arī piesalušu sniegu.:laugh:
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Nīgrais wrote:Lai visi svētie apgrābstās!
Ņiva ar šķūri! :cheer: :laugh: :silly: :woohoo:
Bez komentāriem.
VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Arnijs wrote: VAZisti nespēs vien mainīt razdatkas pa garantiju.:woohoo:
Šitādam ķēmam komplektā nāk autoevakuators? ;)

P.S.
Šon man sētu tīrīja 100-latnieki. Zviedziens rīta kafijas garumā!
:laugh: :laugh: :laugh:
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Things I Like :)

Post by KurBads »

defektivais wrote:
ziedoniz wrote:
defektivais wrote:Es domāju satraukumam nav iemesla:
Vai tie ir tie, par ko nesen ziņoja medijos? Ka Kurzemes? priekšpilsēta esot 4 iepirkusi pagalmu un mazo ielu tīrīšanai :)
Tie pāši vien būs :)

http://www.diena.lv/lat/politics/riga/f ... ures-nivas
Nu bāc! Un vai tiešām šāda lāpsta ir jāpērk no amerikāņiem? Vai Latvijā esam dumji vai neizdarīgi. Leņķdelzis, svarka, organiskais stikls un pāris hidrocilindri ...

un jā, kas vainas mūsdienu Ņivai? Vai rūpīgam saimniekam nekalpotu pienācīgu laiku?
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Opaaaa - slovāki uzvarēja krievus 2:1 bullīšos :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Image
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Papildināts! :laugh:
Saab 900 Turbo '81
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Nils/carlorossi wrote:
chippy wrote:.......pirms 2 min.
Ir vēl viena brīva vieta, tikko pieteicās trīs, līdz šim Smārde neredzētas blondīnes ar lieliem pupiem un garām kājām, nav jau gluži manā gaumē, bet nekas.:laugh:
Kaspar, tā ir tava pēdējā iespēja, ja ne piedāvāšu vakanci AZ.

Autor! Esmu gar zemi :woohoo: :laugh:
Papildināts! :laugh:
Kas shitas ir?
Locked