Things I Like :)

User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

mixeris wrote:Nu jau trīs izglābšanās mači :)
Un viens pretinieka modriibas iemidzinaashanas... pret CKA :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Image
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)

Turklāt jo vecāks auto, jo vairāk tā uzbūve līdzinās mopēdam, ko bērnībā gandrīz visi ir izjaukuši un salikuši paši ar savām rokām! Un galu galā ar MB var braukt uz Domeniku, jo jebkura gada ražojuma MB rūpnīca nodrošina ar visām nepieciešmajām detaļām.
Uģis
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 32
Joined: Sun Aug 10, 2008 3:20 am

Re:Things I Like :)

Post by Uģis »

elmo wrote: Nu pirmais un galvenais šķidrums, ko visi pilda gandrīz katru mēnesi un dažreiz pat vairākas reizes mēnesī ir benzīns vai soļarka! :woohoo:
Otrs visbiežāk pildītais šķidrums ir Logu šķidrums!
Pārējie šķidrumi jau salīdzinoši reti jālej! :)
Man otrs biežāk pildītais šķidrums ir motoreļļa, ja tā padomā, tad logu šķidrums ir pieliets tikai reizi uz trīs eļļas maiņām. Šķiet, ka pietiks vēl līdz ceturtajai.
mjā, man ir pašattīrošais burvju stikls... hi hi.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Pieredze ir īpašība, kuras dēļ vecu kļūdu vietā tu pieļauj jaunas!
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
Tīri vizuāli patīk:) Nekad neesmu braukājis, pat tuvu tādiem modeļiem..
Ai, nē, esmu gan!! Custom made vienīgais ekzemplārs uz C124 bāzes veidots no LOTEC tuning kompānijas. 3.0, vai 3.2 nezinu + Turbo (nereāla izmēra:laugh:) Rezultātā ~360 zirgi:cheer: vot tas aprarāts...:unsure: kā iedod grīdā, tā diezgan grūti no beņķa muguru atraut:cheer: vienīgi mašīna sausam asfaltam, lietus laikā labāk vispār neizbraukt:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

chippy wrote:Cik Jūs ar tādām mašīnām (miskastēm) daudz esat paši braukājuši un cik bieži ir nācies, ja ne remontēt, tad vismaz papildināt kaut kādu no šķidrumiem??? Es saprotu, ka izskatās ok, un vadās ok, bet pārējais??? Tad kad atbildēsiet uz pirmo jautājumu, tad spriedīšu, par to no kuras puses fanojat par šiem auto!

Mans subjektīvais viedoklis- mašīna tikai un vienīgi tādiem, kuri pat šķidrumu negrib/nemāk uzpildīt, jeb tādiem kuriem tikai BRAUKT! Par pārējo sīkumu, kur nu vēl lielumu, ķimerēšanu motortelpā nerunājot.. :angry:
:) Tīri aizrauj E500 platās arkas un vispārīgi agresīvais izskats. Ilgu laiku nemaz nezināju, kas tas ir par modeli, tik nesen uzzināju, ka tas arī ir manis apbrīnotais no Taxi 1 :D

P.S. Visticamāk, ka nekad man pat interese nebūs ar kaut ko tādu braukt :D Vēljoprojām dodu priekšroku muguru un ausis bojājošiem asfalta gludekļiem :woohoo:
900aero clubsport #8
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

Biju šodien Vlamieras Drāmas teātrī uz izrādi "Vīns un nezāles". Nu moins. Ja Jums sanāk laiks un ir pa ceļam - iesaku!

Izrāde pēc AMERICAN BEAUTY motīviem.
Varbūt jāuzrīko kāds saab pasākums iekš Valmieras ar iespēju vakarā apmeklēt šo izrādi? :dry: :dry: (blefoju)


[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Cavi9ndITTQ]
User avatar
JauDzin
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 238
Joined: Tue Jul 28, 2009 2:58 pm
Location: Šejiene

Re:Things I Like :)

Post by JauDzin »

Šo sestdien, 6/02/2010:
Tradicionālais slēpojums apkārt Alauksta ezeram!

http://www.apkart-alaukstam.lv/web/
Ex: SAAB 9-5 Aero `01
Privātais gāziņš: SAAB 9-3 SportCombi `08 + Hirsch stg1
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

KoreFun wrote:
alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)
Image
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

chippy wrote:
KoreFun wrote:
alnislacis wrote:Mans pēdējais hīts iekš youtube- we-dub..

Video 1
Video 2

Viss playlists, meklējot "wagenwerks" arī atradīsies..



_____________________________
Niez nagi kaut ko tādu vasarā uzfilmēt arī priekš saab (kluba vai ne kluba ietvaros, vai vnk savam priekam). Ir aizdomas, kur sarunāt divas pro kameras, busu un pie kā to visu salikt erotiskā klipā.. Jāpaštuko.
Golf MK II smuki, MK III un IV nepatīk, Arī Jetta, vecā, smuka (ja vēl būtu 2d..)
Ir Jetta 2durniece, tāpat kā vecie Audi 80 (līdaciņas) ;)
"ja vēl būtu 2d" domāts tājā klipā, bet tur tālāk viena parādījās:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Pēdējā laika labākais atklājums mūzikā - "Kamelot", jo īpaši albūms "The Black Halo", baigi patīk.
Varbūt smagākas mūzikas cienītāji šito zin jau sen, bet man šis lauciņs ir diezgan svešs. :blush:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Things I Like :)

Post by ZingZeng »

Eh, zel, ka vairs nerada pa telluku.
Manuprat visu laiku forsakais TV shows.
http://www.youtube.com/watch?v=CairfythglM

jautriba sakas no 6.minutes ;)
Locked