Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Man pie -25 ar savu traktoru nākas cīnīties kādas 5 minūtes:blush: ja ir līdz -10, aiziet uzreiz ar pirmo :)
Februārī braukšu uz Gulbenes novadu - cerams, ka tas nebūs tieši tad, kad tiks stādīti kaut kādi aukstuma rekordi :side:
Februārī braukšu uz Gulbenes novadu - cerams, ka tas nebūs tieši tad, kad tiks stādīti kaut kādi aukstuma rekordi :side:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
-
Nezinite 9000
- Forums - otrās mājas
- Posts: 848
- Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am
Re:Things I Like :)
Man patīk priekšapsilde ar taimeri. Vakar pirmoreiz liku lietā. Nu kaifs - iekāp siltā auto un dīzelis lec pussekundē..
domāju, ka gan jau SAABiem arī tāda fiška ir pieejama..
domāju, ka gan jau SAABiem arī tāda fiška ir pieejama..
Re:Things I Like :)
Man savukārt patīk trīs lietas:
1. Maximā nopērkamais logu šķidrums joprojām nesasalst ne pie kādām temperatūrām.
2. Griffs no rītiem pieliec kā vasarā + nostāvējis 2 diennaktis nenosēdās āķītis:P
3. Vakar veiksmīgi aizstāvēju savu diplomprojektu un ieguvu augstāko izglītību:woohoo: :cheer:
1. Maximā nopērkamais logu šķidrums joprojām nesasalst ne pie kādām temperatūrām.
2. Griffs no rītiem pieliec kā vasarā + nostāvējis 2 diennaktis nenosēdās āķītis:P
3. Vakar veiksmīgi aizstāvēju savu diplomprojektu un ieguvu augstāko izglītību:woohoo: :cheer:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... llfbk.html
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... cexhj.html
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... aoenc.html
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... cexhj.html
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... aoenc.html
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Šīs MB kupejas ir MB tā vislabākajā nozīmē - kvalitāte, uzticamība, komfortabla gaita, cieņu iedvesošs izskats un tam laikam ļoti daudz ekstras :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Less PIMP, more bandit :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgnkf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hxeni.html
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Cilvēkiem šeit tomēr vēl īsti nav izpratnes par labām lietām.ziedoniz wrote:Less PIMP, more bandit :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgnkf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hxeni.html
Tie visi mb tirgojas jau sazin cik ilgu laiku, bet nu jā, etiķete tomēr prasa braukt ar brand new :dry: .
Lai gan pēc maniem novērojumiem viena daļa turīgo cilvēku lēnām sak saprast, ka brīvdienās izbraukt ar ko tādu http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... aonci.html vai iepriekš liktajiem, ir daudz "pačotīgāk"
Re:Things I Like :)
Smukas kompetes!:woohoo:
Galvenais, ka MB nodrošina rezerves daļas jebkura gada ražojuma mersītim.
Re:Things I Like :)
Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.ziedoniz wrote:Less PIMP, more bandit :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgnkf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hxeni.html
Bet tās kupejas, mmm.....
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
w126 vienozīmīgi ir pussymagnet :P . Zinu,ka kādus 3-4 atpakaļ viens tipāžs no pļavniekiem mocīja nabaga auto pa biķeru dragreisiem, protams, nekas lādzīgs viņam nesanāca, bet publiku gan izklaidēja ar burnoutiem, tajā pat laikā, regulāri braukāju uz RAAP remontēt kārbu :lol: duriks :lol:KoreFun wrote:Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.ziedoniz wrote:Less PIMP, more bandit :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgnkf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hxeni.html
Bet tās kupejas, mmm.....
Re:Things I Like :)
Man šķiet to tipu es redzēju:laugh:Gustavs wrote:w126 vienozīmīgi ir pussymagnet :P . Zinu,ka kādus 3-4 atpakaļ viens tipāžs no pļavniekiem mocīja nabaga auto pa biķeru dragreisiem, protams, nekas lādzīgs viņam nesanāca, bet publiku gan izklaidēja ar burnoutiem, tajā pat laikā, regulāri braukāju uz RAAP remontēt kārbu :lol: duriks :lol:KoreFun wrote:Šitais, protams, arī ir baigi labs variants.ziedoniz wrote: Less PIMP, more bandit :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... bgnkf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hxeni.html
Bet tās kupejas, mmm.....
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
DINAMO RĪGA!!!!
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Re:Things I Like :)
Jaa! Divi fantastiski machi peec kaartas.Mr Pink Eyes wrote:DINAMO RĪGA!!!!
Shuflera briesmiigais plaans :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Nu jau trīs izglābšanās mači :)