Things I Like :)

User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

User avatar
JauDzin
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 238
Joined: Tue Jul 28, 2009 2:58 pm
Location: Šejiene

Re:Things I Like :)

Post by JauDzin »

http://www.nordearigasmaratons.lv

skriešu jau 4. gadu. Lai arī līdz ģimnāzijas beigšanai skriešana nesagādāja nekādu prieku un nekādi nesapratu, kas tur paņemošs, ja tajā pašā laikā varēja futbolu, volejbolu vai basketbolu spēlēt! :)) Tagad patīk gan viens, gan otrs! Kā teikt - viss plūst, viss mainās! ;)

p.s.
reklāma nav apmaksāta! :D
Ex: SAAB 9-5 Aero `01
Privātais gāziņš: SAAB 9-3 SportCombi `08 + Hirsch stg1
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

JauDzin wrote:http://www.nordearigasmaratons.lv

skriešu jau 4. gadu. Lai arī līdz ģimnāzijas beigšanai skriešana nesagādāja nekādu prieku un nekādi nesapratu, kas tur paņemošs, ja tajā pašā laikā varēja futbolu, volejbolu vai basketbolu spēlēt! :)) Tagad patīk gan viens, gan otrs! Kā teikt - viss plūst, viss mainās! ;)

p.s.
reklāma nav apmaksāta! :D
Es dzirdēju, ka būs saabclub.lv komanda?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Things I Like :)

Post by ZingZeng »

Es tadu gabalu diezin vai varetu noiet, kur nu vel noskriet, lai gan attiecigi trenejoties pienemu, ka tas butu iespejams, bet ka jau ieprieks tika minets (ne no manas puses), nesaprotu, kas tur tik saistoss skriet tik garu gabalu.

Skolas laika mana krona distance bija 400m un patika ari sprinti, garie gabali gan ne B)
User avatar
JauDzin
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 238
Joined: Tue Jul 28, 2009 2:58 pm
Location: Šejiene

Re:Things I Like :)

Post by JauDzin »

elmo wrote:Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!
Es tieši pagājušogad noskrēju pilno maratonu 1. reizi, arī ķeksīša pēc. :) Bet sapratu, ka maratona distance mani garlaiko.. skrien, skrien.. māja, māja, stabs, stabs.. bet pusmaratons - tieši laikā! Ne par īsu, ne par garu. Jāatzīst, ka tomēr pagatavoties vajag gan vienam, gan otram, lai skriešana sagādātu vairāk baudas nekā sāpes un mocības. Bet es zinu personīgi dažus kadrus, kas maratonu pagājušogad noskrēja bez trenēšanās un džinsu šortos.. :D biju šokā! :)
Ex: SAAB 9-5 Aero `01
Privātais gāziņš: SAAB 9-3 SportCombi `08 + Hirsch stg1
saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Things I Like :)

Post by saule »

Pagājušo gadu viens īrs, ja nemaldos, skrienot pilno maratonu pmanījās lēnā riksītī skrinot uzīpēt. :)

Man šogad plānojas maratona stafete, 4x10 km. Ja visi ģimenes pusaktīvie sporcmeņi sataisīsies uz piedalīšanos, tad skriesim to. Ja nē, tad nezinu, pusīti moš varētu pievārēt, 40 gan nē.

Man vien draudzene pēc Nordea, kurā skrēja stafeti, izdomāja ka jāuzkačājas maratonam un sāka intensīvi trenēties. Septembrī noskrēja Berlīnes maratonu pa četrām sundām. Respekt.

Kaut arī garie gabali patīk, maratonam es nevarētu uztrenēties, baigais slinkums.
SAAB un SUBARU
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

Image
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by chippy »

chippy wrote:
elmo wrote:Kurš piesakās uz pilno maratonu!? 2 x esmu mēģinājis un tā arī līdz šim neesmu pieveicis pilno distanci! Vienreiz biju slikti gatavojies un noplīsu 36 kilometrā, bet otrreiz trāpīju puspavērtā kanalizācijas lūkā un ar piepampušu potīti skrējienu beidzu 38 kilometrā. Bet ir vēlme ķeksīša pēc to distanci pabeigt līdz galam, lai var likt roku pie sirds un vecumdienāz mazdēlam stāstīt, ka es to savā dzīvē esmu paveicis!
Kā sieva reaģē uz šo pārliecinošo apgalvojumu, ka tieši mazdēlam, ne mazmeitai? :D
Image
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

chippy wrote:
chippy wrote:
elmo wrote:
Kā sieva reaģē uz šo pārliecinošo apgalvojumu, ka tieši mazdēlam, ne mazmeitai? :D
Lai reaģē kā grib!Šajā jautājumā esmu nelokāms! :woohoo:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Pēdējās spēlēs hoķī :) :) :)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Daile no uzlecošās saules zemes:
[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Py7q1toZ ... re=related[/url]
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Izdomāju savu zaļo 9k pielaist, atkal kādu laiciņu nostāvējis bija. Sekunde un šis jau rūc. Trīs nedēļas nostāvējis aukstumā nekustināts. Kamēr divus gadus vecs dīzeļpowers pie tiem -25 grādiem lec ar grūtībām 10-15 sekundes un tad vēl sākumā izdod neadekvātas skaņas. Pheh.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Nu nav jau tik traki ar tiem jaunajiem dīzeļiem!Pagājšziem, kamēr SAABiņš stāvēja vikingos uz pacēlāja, dabūju pavizināties ar VW Touran dīzelīti! Lieki piebilst, ka es viņu piešķīlu tā pat kā benzīnnieku, bez nekādas sveču sildīšanas!Pieleca kā nemetās, tiesa gan toreiz bija tikai kādi -15, bet logu skalojamais vienalga bija sasalis klucī! :D
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Nu nav, nav traki, es jau tik smejos. Pie -15 grādiem jau šitais arī lec gana veikli, visu cieņu. Pie -20 arī vēl ļoti cienījami. Sūdīgāk, ja no rīta ir -25 un naktī bijis līdz visiem -28, -30. Tad tā čābīgāk. Tā jau, ja salīdzina - savulaik ar savu dīzeļfordescortu es pie -25 grādiem cīnījos reizēm pusstundu vai pat stundu. Tā ka nevar teikt, ka tehnoloģijas nebūtu progresējušas.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Locked