Things I Like :)

User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Bija kādreiz famīlija šāds aparāts http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/2984 ... _gadadienu, liels, ērts, precīzi stūrējās(motors garenvirzienā), pietiekami dinamisks ar saviem 130hp,instrumentu panelis kosmisks, laba oriģinālā skaņas iekārta un hečbeks :) Tikai labākās atmiņas :). Renim ir šadi tādi labi aparati, domāju, sporta nodaļas Alpine radītie.
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

Ar šitādu mācījos braukt. Instruktors bija vismaz astoņdesmit gadu vecs un viņam tas Reno ar "kompjūteri" skaitījās tāds hi-end.. Nepārtraukti stāstīja cik advancēts aparāts esot.
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gustavs wrote:Bija kādreiz famīlija šāds aparāts http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/2984 ... _gadadienu, liels, ērts, precīzi stūrējās(motors garenvirzienā), pietiekami dinamisks ar saviem 130hp,instrumentu panelis kosmisks, laba oriģinālā skaņas iekārta un hečbeks :) Tikai labākās atmiņas :). Renim ir šadi tādi labi aparati, domāju, sporta nodaļas Alpine radītie.
Šitais ir tas čurku murgs, kas spilgti dzeltenā sieviešu balsī nepārtraukti kaut ko murmulēja franciski?
Fu, vēl tagad šķērmi metas atceroties cīņas ar šiem franču itaļu pārpratumiem. Brrrrr....
:angry:
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:Things I Like :)

Post by Diks »

Man viens paziņa stipri sen nopirka Reno 25. Dzina no plača mājās, bet kompis nepārtraukti kautko murmulēja :unsure: . Kad auto apstājās, tad čalis nosecināja, ka beidzies benzīns :laugh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Katram reģionam acimredzot bija sava programmatūra, mūsējā dzīvoja pusmūža vācu izcelsmes kungs :laugh: .
Nīgrais, domāju, tādus pašus vārdus var dzirdēt par saab tehniskajiem risinājumiem, iebraucot... hmm, teiksim permalat vai lat(rus)bemā :P .
Kā jau mineju, šis,tas labs viņiem ir,bet no sporta katedras. Kā savadāk - nekad :P . Bet 25ais bija labs aparāts.
Un itāļus neiztiec :evil: :P
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Diks wrote:Man viens paziņa stipri sen nopirka Reno 25. Dzina no plača mājās, bet kompis nepārtraukti kautko murmulēja :unsure: . Kad auto apstājās, tad čalis nosecināja, ka beidzies benzīns :laugh:
Kas pats interesantakais, ka tad, kad šie pārpratumi neglābjami nobeidzas, un tas notiek ātrāk vai vēlāk, bet ne velāk kā 1 gada laikā, tad murmulētājs stāv kluss kā ūdeni mutē ieņēmjis!
:laugh:
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Gustavs wrote:Katram reģionam acimredzot bija sava programmatūra, mūsējā dzīvoja pusmūža vācu izcelsmes kungs :laugh: .
Nīgrais, domāju, tādus pašus vārdus var dzirdēt par saab tehniskajiem risinājumiem, iebraucot... hmm, teiksim permalat vai lat(rus)bemā :P .
Kā jau mineju, šis,tas labs viņiem ir,bet no sporta katedras. Kā savadāk - nekad :P . Bet 25ais bija labs aparāts.
Un itāļus neiztiec :evil: :P
Nu ja tas būs viens 9000 ar savu TCS/ABS, tad ko darīt, tas būs pamatoti. Bet ir iespēja dzirdēt arī tikai uzslavas, atliek tikai pirms SAAB iedzīt kādu no frančiem vai itāļiem. :laugh:

Ar itaļiem Tu biji domājis to grabekli ar Rosseļmaš stilā izlieto ieplūdes kolektoru, kas redzams caur aizmugurējo stiklu un ar kuru braukā kāda cienījama Latvijas miljonāre?
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Nē, tas plaukts mani nesaista :laugh: .
Man patīk vecas un ne tik vecas kā ari jaunas alPas :P
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Rally "PSRS-1988" Latvia, Soviet Union
http://www.youtube.com/watch?v=7y7sg5xs ... re=related
Nevaru atrast nevienu prātīgu gaz 24 raļļa vai šosejas video :S a gribās :laugh:
Uzdūros http://www.youtube.com/watch?v=0SOQkVjj ... re=related diezgan deresīvi stāsta :lol: , bet nu skumji jau ir.
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Things I Like :)

Post by zudushais »

Nīgrais wrote:Jā, starp citu, Gudauri vēl ir Gruzijā, vai jau kokoitas sādžā?
Kas zin?
:dry:
Gudauri vēl ir Gruzijā :laugh: Turp arī pošos februāra vidū :)
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

zudushais wrote: Gudauri vēl ir Gruzijā :laugh: Turp arī pošos februāra vidū :)
Nu vot! A es divus gadus atpakaļ, uzzinājis ka ir avioreisi uz Tbilisi, mēģināju sameklēt kompanjonu... :unsure:
Tur tomērt ir kaut kas tāds, kas eiropā nav atrodams, tur ir tāds netverams fīlings. Štruntīgi tik, ka ar čaču un mājas vīniem tur pašvaki, ne kā Bakuriāni - eh, trīslitrene čačas katru vakaru, minerālūdens no trubas pie pašas "viesnīcas" un no rīta galva skaidra par skaidrāku!
:laugh:
Un vēl bija vietējais Gruzīns Timurs ar savu "Šašličnaja"... Burvīgs vīrs. Un šašliks, tas īstais, bez kādas marinēšanas. Uz manu jautajumu - kur tik labs, kāda marināde, viņš uz mani paskatījās un teica - kāda marināde, svaiga gaļa, nav jau veca! Es saviem draugiem vecu gaļu nedodu! Uz manu jautājumu, vai jērs, viņš uz mani atkal paskatījās kā uz muļķi un teica - kāds jērs? Cūka! Jērs tik reizi gadā lietojams! Sviņina drug, sviņina, dļa druzej latišej toļko svežaja, sam včera zakolol!

Eh, tas gan bija 25 gadus atpakaļ, kad Aeroflot lidmašīnā miera vējos varēja starp kājām turēt trīslitreni ar čaču no kuras reizēm iemalkot.
Nu ja, tad jau vēl nebija demokrātijas...
:laugh:
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

Šodien saņēmu patīkamu pārsteigumu:
http://cgi.ebay.co.uk/SAAB-keyring-top- ... _501wt_955
Jau sen neaktīvi meklēju piekariņu, vecais [vienīgais līdz šim LV atrastais] bija galīgi nolupis un prasts, Zviedrijā nebija laika meklēt un tankos īpaši nemanīju, pie kam nezinu kā, bet šim otrā pusē ir iestrādāta daļa no manas avatara bildes.
Sīkums, bet ļoti iepriecināja. :)
Pie kam šis bija no cilvēka, kas līdz šim ne īpaši atbalstīja manas Saab gaitas. :laugh:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Imka
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 212
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:45 am
Location: Ikðíile

Re:Things I Like :)

Post by Imka »

Gustavs wrote:Rally "PSRS-1988" Latvia, Soviet Union
http://www.youtube.com/watch?v=7y7sg5xs ... re=related
Nevaru atrast nevienu prātīgu gaz 24 raļļa vai šosejas video :S a gribās :laugh:
Uzdūros http://www.youtube.com/watch?v=0SOQkVjj ... re=related diezgan deresīvi stāsta :lol: , bet nu skumji jau ir.
Te gan nav video, bet bilžu daudz...visa šosejas vēsture
http://www.racinghistory.lv/foto_arhivs.html
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Uhh...9 stundas ar berniem un mīļoto pa Akvalandi tas ir kkas no spīdzinātaju arsenāla :) ja kamer tur staiga augšā lejā, šļūc un karsejies tev liekas, ka viss ir ok, tad brīdī kad tu atbrauc mājās un piesēd lai iedarbinatu kompi...viss...saproti, ka vairs nav 15 gadi :laugh:
Interesanti kā rīt pārvietošos pa māju, droši, ka kopā ar suni uz visām četram pirmas minūtes :laugh:
Starpcitu tur tagad davanu kartes kuras ļauj pa 10 LVL visu dienu sevi mēginat piebeigt! :)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Gregers wrote:Uhh...9 stundas ar berniem un mīļoto pa Akvalandi tas ir kkas no spīdzinātaju arsenāla :) ja kamer tur staiga augšā lejā, šļūc un karsejies tev liekas, ka viss ir ok, tad brīdī kad tu atbrauc mājās un piesēd lai iedarbinatu kompi...viss...saproti, ka vairs nav 15 gadi :laugh:
Interesanti kā rīt pārvietošos pa māju, droši, ka kopā ar suni uz visām četram pirmas minūtes :laugh:
Starpcitu tur tagad davanu kartes kuras ļauj pa 10 LVL visu dienu sevi mēginat piebeigt! :)
Biju tur uz 2 stundām (pa 0.50Ls) nezinu kapēc, bet pilnīgi pietika:laugh: Oranžā caurule - kritiskā stāvoklī, visu muguru apskrāpēju:unsure: Gaiss varētu būt siltāks, diezgan auksti.
Iepatikās baseins uz ielas, baigi forši:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Locked