Things I Like :)

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:
turbopiile
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 325
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am

Re:Things I Like :)

Post by turbopiile »

šodien sanāca atjaunot kontaktus ar vienu zviedru džentelmeni - atgādinot vārdu un kad, kādos apstakļos tikāmies - pretī - ā, tas kurš ar OG sābu brauca..
un saruna raiti turpinājās..

re kā auto palīdz arī darījumos :D
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Things I Like :)

Post by Nils »

KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:


Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Saab 900 Turbo '81
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Things I Like :)

Post by Yukki »

Nils/carlorossi wrote:
KoreFun wrote:Es šorīt uzzināju, ka man ir apsildāmie spoguļi, un pat abi strādā:woohoo: :woohoo:
:laugh:
Es, atkal, vakar secināju, ka man ļoti gribas, lai arī šofera pusē sapsildāmais beņķis strādātu. :laugh:
Sanāca pasēdēt blakus kādu brīdi un tā ledus aukstā āda tik ātri sāka sildīt manu nosaluso pēcpusi, ka prieks bija neizmērojams. :laugh:
Cik traki ar viņu varētu būt? Ir kāds mēģinājis labot? Cik liela ķēpa?
Kā reizi 9K savulaik izdevās salabot - jānoņem beņķis, apšuvums un jāskatās, kur porolonā izdedzis caurums,- tur arī jāmeklē pats apsildes vads un jāsalodē kopā.Garantijas, ka ilgi turēs, protams nav, bet man pēc tam sildīja.
Kāds ir labojis spoguļus? Man 9K nezkāpēc nesilda vadītāja puses spogulis.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Malder »

elmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
ja ja, man ar vakardien atgriezas! :laugh: un beidzot izdevas ieliet ziemas logu skidrumu! :P
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

elmo wrote:Ručņks ir atpakaļ!:woohoo:
jee man ar ir, bet dikti vajsh :(
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re:Things I Like :)

Post by Bārda »

Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
zudushais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 553
Joined: Tue Sep 23, 2008 2:00 pm
Location: pa ceïam

Re:Things I Like :)

Post by zudushais »

Bārda wrote:Man vakardienas plusos atgriezās gan rocene, gan arī beidzot varēju nomazgāt logus!:)
:laugh: Man tas viss bija arī mīnusos un par to man prieks :) Prieks arī par Jums, kas plusos to atguva!
LINIS
Zināms jau visiem
Zināms jau visiem
Posts: 220
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:39 pm
Location: Rīga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by LINIS »

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=k_qZToIM-Kc]

Šausmīgi patīk, pat sāku sapņot par šo autiņu! :)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Malder
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 889
Joined: Sun Aug 24, 2008 4:38 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Malder »

User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:Things I Like :)

Post by Yukki »

Oppā, nu jau sāk palikt pieejamās cenās tā LED tehnoloģija, spuldzes auto un mājai nopērkamas šeit
Locked