Things I Like :)
Re:Things I Like :)
Pavisam nesanāk :S
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops
Laikam forums nnesaprotas ar kko ko bildei pievieno fotošops
Re:Things I Like :)
Aha, šita laikam gan sanāks :)

:blink: oho! Šitāda manā datorā nava!

:blink: oho! Šitāda manā datorā nava!
Re:Things I Like :)
Pēdējais mēģinājums kurs jau vairs pat nav bildes, bet mēģinajuma pēc :laugh:
Re:Things I Like :)
Urrrrāāāā :laugh:
Nu, šita toč nav risers :laugh:
Nu, šita toč nav risers :laugh:
Re:Things I Like :)
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiemziedoniz wrote:Lai nu kam, bet nu Aināram nav rīss :PGregers wrote::laugh: :laugh: :laugh: kā naglai uz galvas :laugh:mixeris wrote:(Ricer: from the latin word Ricarius meaning to suck at everything you attempt)
A person who makes unecessary modifications to their most often import car (hence the term "rice") to make it (mostly make it look) faster.
vai nesanak, ka mes tagad Aināru apd....? :dry: :(
Edit: Laikam tomer ne, jo viņa gadījumā tā ir kā reklāma viņa prasmēm :)
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :Dziedoniz wrote:Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!
Re:Things I Like :)
Izņēmumi tikai apstiprina likumsakarību :)elmo wrote:Kā pierāda iekš mazda RX8 uztādītais vankeļa rotora dzinējiņš ar nieka 1,3 litru darba tilpumu, tad ar to pilnībā pietiek, lai izpogātu daudzus lielmotorus! :Dziedoniz wrote:Man gan tomēr šķiet, ka rīss vairāk attiecas uz bezgaumīgu tuningu un F & F style braukšanas stilu. :) Un jā, nemotoriem arī, lai gan attiecīgi maza tilpuma motori jau ir šujmašīnas, kas ir pietiekami ņipras :PGregers wrote:
Mazs motors, liela truba, daudz spoileru...hmm...skat tabulu kuru izvilku no tā video :huh: bet kā jau saku, šajā gadījumā jau patiešām attaisnoti, darbojās kā reklāma, jo rīseri jau tie istie klienti tūnētājiem un krāsotajiem
Tātad motora tilpumam mūsdienās nav nekādas nozīmes!
90% gadījumu zem lielās spoileru cupas un milzīgā dunošā izpūtēja slēpjas 100 hp dzinējiņš ar nesakarīgu un lielākoties nolaistu oriģinālo piekari
- Nauris_t16
- Forums - otrās mājas
- Posts: 3419
- Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
- Location: Pārdaugava
Re:Things I Like :)
900aero clubsport #8
Re:Things I Like :)
Nebiju redzējis. Fifth Gear Saab 9-3 http://www.youtube.com/watch?v=YMfoJkCn ... re=related