Things I Like :)

saule
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 564
Joined: Mon Jan 28, 2008 7:36 am
Location: Sigulda

Re:Things I Like :)

Post by saule »

Tas bāriņš krastmalā pa manam ir Fontaine Palace. Sasodīti laba vieta, baigi tur patīk! :) Ir plančiks tur iesumināt Jauno Gadu.

Arī visi Fontaine festivāli, cik esmu tajos bijis, ir bijuši ļoti pozitīvi pasākumi.
SAAB un SUBARU
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Nīgrais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1675
Joined: Tue Jan 15, 2008 4:53 am
Location: Rîga.

Re:Things I Like :)

Post by Nīgrais »

Mix, ;)
Image
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Things I Like :)

Post by mixeris »

:D Tieši tā Nīgrais :D
Klaviere drīz būs bojāta :D
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

900aero clubsport #8
iRAFAR
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Thu May 22, 2008 8:58 am
Location: Âgenskalns

Re:Things I Like :)

Post by iRAFAR »

mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
Nav jau tā, Latvijā ir tikai dubļi...
http://www.lidolauki.lv/lv/kalns/web_kamera/
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

ziedoniz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Q_BLggf-mqs

visiem copmaņiem :D
ahā, Tu ar slēptais powerists :laugh:
Selby
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 157
Joined: Wed Apr 22, 2009 2:42 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by Selby »

ziedoniz wrote:http://www.youtube.com/watch?v=Q_BLggf-mqs

visiem copmaņiem :D
:laugh: :woohoo: :laugh:
FunnyFox
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 586
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:56 am

Re:Things I Like :)

Post by FunnyFox »

mixeris wrote:Es vēlos būt tur :)
Tas ir tas foršais benzīntanks, kur decembra otrajā pusē ir redzami nevis auto bet sniega moči :)
Image
http://alk.tiehallinto.fi/alk/english/k ... 51601.html
...un Lapzemē vietās, kur autoceļš krustojas ar sniega moču stigu mežiņā, priekšroka ir močiem, bet autovadītāji rāmi ievēro zīmi "dodiet ceļu", bet turpat mazu priedīšu aizsegā putenī guļ ziemeļbriežu bariņš tā uz personā divdesmit...
Pirms diviem gadiem biju tur, un no mazās lidostas tolaik būvēja izbraucamo ceļu sniega močiem pa mazu tuneli zem autceļa, lai satiksme būtu raitāka.
Labi ir sniega un akmeņu zemē... :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

Kārtīgs thing I like, līdz brīdim...

http://www.youtube.com/watch?v=JOTeF4MiXRY
900aero clubsport #8
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Kaut kā viņam īsti labi negāja.. Un kas beigās? Uzsprāga riepa?
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1044
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:Things I Like :)

Post by Normunds »

Viegls piesitiens pa aizmugures spārnu no sāncenšu puses :)

Šosejā ar to pietiek...
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

alnislacis wrote:a thing i like
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by edijs »

Šitais mani fascinē, uzdzina riktīgu smieklu! :D Tjipa - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... mdnij.html sludinājums. Dienas nuuuu divas atpakaļ es redzēju šo auto par 250 latiem, tādu riktīgi noputējušu. Saimnieks rakstīja - auto braucošs, bet celt nav jēgas, tāpēc atdodot pa 250 Ls uz detaļām. :D Es vēl viņam rakstīju, vai negrib roku balstu noskrūvēt un atsevišķi pārdot. Tagad kāds pārpircējs paņēmis un pa 395 Ls tirgo. :D Ok, tas jau vēl būtu štrunts - bet rēka parāva par "otļičnoje sostojaņije". :D Tikko bija tolmetmobīlis, tagad otļičnijs braucamais. Mjaaa.. baigi pisnesmeņi. Gan jau no tā saimnieka arī lētāk dabūja, gan jau līdz 200 nokaulēja. Un tagad nometīs no cenas kādus 50 latus dāsni. :) Sūdīgi tikai, ka kāds saabos neizglītots cilvēks var uz tāda sludinājuma arī uzķerties. Krieviņš sastāstīs pilnas ausis, ka auto čut ne tikko no Vācijas, cilvēks nopirks neko nenotestējis un būs ļoti nelaimīgs pēc kāda laika..
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Locked