Things I Like :)

User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
900aero clubsport #8
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3419
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Things I Like :)

Post by Nauris_t16 »

KoreFun wrote:
ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:toties nav jāpārslēdzas, ja gribi apdzīt kādu. RPM ir pareizā skaitlī:P
Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)
900aero clubsport #8
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

ziedoniz wrote:
KoreFun wrote:
ziedoniz wrote: Principā tādēļ jau 900og ir tik īsas kārbas - Garrett T3 spiedienu tikai sāk veidot pie ~2k rpm, full boost ir ~2600-2800 rpm. Bet toties nav grūti braukt ekonomiski, jo ja sēdi zem 2k rpm, motors ir diezgan ekonomisks pat pilsētā.

(Tas ir paskaidrojums visiem, kas nezin, nevis Tev KF :D )
Vienmēr braucu pilsētā ar piekto pārnesumu, priekš paātrināšanām izmantoju 4. vai 3. pārnesumu parasti un rezultātā nesēņojot ~10.5 litri uz simta ar stock 2.0 HOT:)
Man principā tas pats, ja nesēžu kaut kur uz vietas ilgi ar ieslēgtu motoru. Kā arī citreiz slēdzos uzreiz 2->5 vai 3->5, paātrinoties pilsētā ceturto principā neizmantoju :)
no nulles uz augšu jā, tas pats. Es runāju par vienmērīgu braukšanu ar piekto un tad paātrinājumu, ja vajag, attiecīgi 5->4 vai 5->3 :)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
turbopiile
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 325
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:47 am

Re:Things I Like :)

Post by turbopiile »

9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Things I Like :)

Post by Nezinite 9000 »

Par Liepāju piekrītu. Promenādē - kafejnīcā biji? patīkams balģožs :)
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Things I Like :)

Post by alnislacis »

turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!
Pārrakstīji savu veco auto?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

turbopiile wrote:9 gadus atpakaļ pēdejo reiz.. šodien atkal Liepājā sanāca darīšanas.. brīvā pēcpusdiena un vakars - jāsecina brīnišķīga pilseta! patiešām iesaku, kas nav vai sen nav bijuši!

Nu tas jau ir kā sīrups manām ausīm! :)Par manas dzimtās pilsētas cildināšanu Tev pienākas viens trekns (+) no manis! Ieliktu vairākus, bet neļauj! :)
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Tikai nieka 332bhp sim mega smagsvaram :woohoo:
Image
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Things I Like :)

Post by gustavs »

Arnijs wrote:Gustavs... Ar shitaadu esmu gaazis! (Kadett-C) Tur gan bija Opel vecais 2l cugunnieks ar 16V galvu, bet nu - visu cienju tam, kaa vinjsh turaas uz celja....
Kaadus ~12 gadus atpakalj tas bija.
2 lielie WEBERi un fantastiska izpluude.
Uhhh
Es zinu,ka ar Tevi var parunat par AUTO B) :woohoo: ... par volvo 142,242 utt B)
p.s
strpc ari orginalais 1.3 ar diviem weberniekiem griezas loti pieklajigi :)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Aarpus auto...
Pavelkos uz aranzeejumu :D

http://www.youtube.com/watch?v=UgVed09Kw_k
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

Arnijs wrote:Aarpus auto...
Pavelkos uz aranzeejumu :D

http://www.youtube.com/watch?v=UgVed09Kw_k
Vai man būtu jāsak uztraukties par Tevi :dry:

:laugh: :laugh:
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re:Things I Like :)

Post by Arnijs »

Veel nee :D
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Locked