Things I Like :)

User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Greger, beidz mest te visādus mistiskus saitus angļu mēlē! Iemet saitu uz latviešu autocentru, kur es varu aizbraukt un nopirkt par tevis minēto cenu tos fordus, jaunus ar garantiju!
Citādi sākšu mest peretī mazlietotus auto no mobile.de.:P
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

vidvuds wrote:Lai butu things I like. Man loti patik Gregera fanatisms un neatlaidiba.

Bet par PT Cruiser nerunasim labak vispar. ta su cupa nav pieminesanas verta. Bija tads briesmonis manai druskai - sausmu gabals.
Absolūti piekrītu par PT, iesēžoties salonā žagas sāk raustīt :laugh:

Neesmu fanātisks, vnk izklaidejos- man vienalga par ko papļāpāt :)
Redz ja visi kas klūp kragā lielmotoru amo atzītu, ka to dara
A.Jo krutumsnemirst.lv un viss kas nav vāciešu ir dranķis defaultā pat salīdzinot ar VW Polo.
B.Jo nevar atļauties(viņuprāt)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Greger, Mondeo un Focus ir izstrādāti un tiek ražoti Ķelnē, kas kā zināms ir Vācijā ;)

US nodaļai tādas tehnoloģijas, kādas lieto tajos Focus un Mondeo vēl pagaidām nav pieejamas (aptveramas):D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

elmo wrote:Greger, beidz mest te visādus mistiskus saitus angļu mēlē! Iemet saitu uz latviešu autocentru, kur es varu aizbraukt un nopirkt par tevis minēto cenu tos fordus, jaunus ar garantiju!
Citādi sākšu mest peretī mazlietotus auto no mobile.de.:P
Nu bet tak perkam no Mobile! :blink:
Jebkuru auto ir jāpēr tajā valstī kur viņu ražo lai nav jāpārmaksā visādiem piegādātājiem!
Un tajā lapā nopirktie IR jauni un ar garantiju, no kuras var atteikties saņemot vēl sajūtamu atlaidi
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Things I Like :)

Post by vidvuds »

a mosh ir ta. ka ne jau cilvekiem nepatik amo autini, bet vienkarsi patik citi auto vairak :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

lawyer wrote:Greger, Mondeo un Focus ir izstrādāti un tiek ražoti Ķelnē, kas kā zināms ir Vācijā ;)

US nodaļai tādas tehnoloģijas, kādas lieto tajos Focus un Mondeo vēl pagaidām nav pieejamas (aptveramas):D
lawyer, sarūgtināšu Tevi, Focus un Mondeo priekš mums ražo Vsevoložskas rūpnīcā netālu no Sanktpēterburgas jau kopš 2002 gada...
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:Things I Like :)

Post by elmo »

Gregers wrote:
elmo wrote:Greger, beidz mest te visādus mistiskus saitus angļu mēlē! Iemet saitu uz latviešu autocentru, kur es varu aizbraukt un nopirkt par tevis minēto cenu tos fordus, jaunus ar garantiju!
Citādi sākšu mest peretī mazlietotus auto no mobile.de.:P
Nu bet tak perkam no Mobile! :blink:
Jebkuru auto ir jāpēr tajā valstī kur viņu ražo lai nav jāpārmaksā visādiem piegādātājiem!
Un tajā lapā nopirktie IR jauni un ar garantiju, no kuras var atteikties saņemot vēl sajūtamu atlaidi
Tikai tu aimirsi, ka anglijā stūre ir labajā pusē! :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

vidvuds wrote:a mosh ir ta. ka ne jau cilvekiem nepatik amo autini, bet vienkarsi patik citi auto vairak :)
Nu, bet par gaumi es tak nestrīdos! Es tak ieraugot japāni uz ielas nesāku izsmiet viņa īpašnieku par to, ka viņam nifiga nav skaņas izolacijas, tizli motori, vājš aprīkojums utt
Parasti detalizēti sāku runāt par Amo tajos gadījumos kad dzirdu tizlas piezīmes.
Ja pasaule neņirgatos par Amo, bet vnk teiktu man vairak patīk garlaicīgs un slikti aprīkots vacietis un par to esmu gatavs pārmaksāt x2 x3 salīdzinot ar aprīkotu Amo, jo man automašīnā savarīgakais lai pacani saprot tad es arī klusētu un tikai smīkņatu :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

elmo wrote:
Gregers wrote:
elmo wrote:Greger, beidz mest te visādus mistiskus saitus angļu mēlē! Iemet saitu uz latviešu autocentru, kur es varu aizbraukt un nopirkt par tevis minēto cenu tos fordus, jaunus ar garantiju!
Citādi sākšu mest peretī mazlietotus auto no mobile.de.:P
Nu bet tak perkam no Mobile! :blink:
Jebkuru auto ir jāpēr tajā valstī kur viņu ražo lai nav jāpārmaksā visādiem piegādātājiem!
Un tajā lapā nopirktie IR jauni un ar garantiju, no kuras var atteikties saņemot vēl sajūtamu atlaidi
Tikai tu aimirsi, ka anglijā stūre ir labajā pusē! :)
:laugh: nu tu dajoš!
Reku .com
http://www.askaprice.com/new-cars/car-d ... ffer=39513

cena pat nedaudz zemāka
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8246
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:Things I Like :)

Post by lawyer »

Gregers wrote:
vidvuds wrote:a mosh ir ta. ka ne jau cilvekiem nepatik amo autini, bet vienkarsi patik citi auto vairak :)
Nu, bet par gaumi es tak nestrīdos! Es tak ieraugot japāni uz ielas nesāku izsmiet viņa īpašnieku par to, ka viņam nifiga nav skaņas izolacijas, tizli motori, vājš aprīkojums utt
Parasti detalizēti sāku runāt par Amo tajos gadījumos kad dzirdu tizlas piezīmes.
Ja pasaule neņirgatos par Amo, bet vnk teiktu man vairak patīk garlaicīgs un slikti aprīkots vacietis un par to esmu gatavs pārmaksāt x2 x3 salīdzinot ar aprīkotu Amo, jo man automašīnā savarīgakais lai pacani saprot tad es arī klusētu un tikai smīkņatu :)
Tikai nez kāpēc paši amīši, pēs statistikas spriežot, paši pērk vairāk japāņu auto nekā savā valstī ražotos :D Mož vēl lētāki par amo? :woohoo:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

lawyer wrote:
Gregers wrote:
vidvuds wrote:a mosh ir ta. ka ne jau cilvekiem nepatik amo autini, bet vienkarsi patik citi auto vairak :)
Nu, bet par gaumi es tak nestrīdos! Es tak ieraugot japāni uz ielas nesāku izsmiet viņa īpašnieku par to, ka viņam nifiga nav skaņas izolacijas, tizli motori, vājš aprīkojums utt
Parasti detalizēti sāku runāt par Amo tajos gadījumos kad dzirdu tizlas piezīmes.
Ja pasaule neņirgatos par Amo, bet vnk teiktu man vairak patīk garlaicīgs un slikti aprīkots vacietis un par to esmu gatavs pārmaksāt x2 x3 salīdzinot ar aprīkotu Amo, jo man automašīnā savarīgakais lai pacani saprot tad es arī klusētu un tikai smīkņatu :)
Tikai nez kāpēc paši amīši, pēs statistikas spriežot, paši pērk vairāk japāņu auto nekā savā valstī ražotos :D Mož vēl lētāki par amo? :woohoo:
Arī lētaki, bet statistiku pēc kuras vadies labprat redzētu, jo top 10 gandrīz pilnība sastāv no amo+ amerikā jau aºi nav atcelts krutumsnemirst.com :laugh:

edit: Sorry, septembra dati, cash for clunkers akcija un šausminošās degvielas cenas(0,33 LVL par litru :woohoo: , bet gazi joprojam neatdzīst) ir izmainijusi topu
Top 10 Best-Sellers
Ford F -Series: 33,877
Toyota Camry: 25,745
Honda Accord: 20,826
Toyota Corolla; 20,741
Chevy Silverado: 19,401
Honda Civic: 16,093
Honda CR-V: 14,554
Dodge Ram: 13,452
Chevy Impala: 13,047
Nissan Altima: 12,149
Fordam gan 6% pieaugums kuru gan apsteidz Nissan ar 7% pieaugumu.
Īsi atbildot uz piegades un sertifikacijas izdevumiem-esmu so teicis vismaz četras reizes un jau apnīk šīs pozīcijas apspriest, šīs pozīcijas nav jaskaita iekšā, jo izvedot jaunu auto no amerikas saņemam atpakaļ nodokļus kuri nosedz piegadi un sertifikāciju(ja auto nav analoga eiropas tirgū tad sertifikācija nav jāveic, bet tikai janomaina gabarīti no dzeltenajiem un baltajiem un jauzliek atpakaļgaitas lukturis)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

http://www.youtube.com/watch?v=3f9nobuL ... re=channel

Ferrari sakožļāja kā tādu Loganu :laugh:
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Things I Like :)

Post by Gregers »

User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7734
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Things I Like :)

Post by KoreFun »

Nerādiet Nilam:laugh:
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Locked