Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
ziedoniz wrote:
Valters ir lielisks kaut vai tā fakta dēļ, ka spēja ar salīdzinoši nevadāmu sport quattro būt konkurētspējīgs 1986.gadā.
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā
Gregers wrote:
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Es nemaz netaisos strīdēties, jo pats pat tuvumā tādam auto neesmu bijis, BET, atsaucoties uz tā laika pilotu viedokļiem, tad pat lielākajam sānslīžu pretiniekam Valteram Rērlam nācās sport quattro krāmēt labi plāteniski, lai varētu konkurēt ar krietni labāk vadāmām mašīnām, ar vidū novietotu dzinēju (pegijs 205T16, lancia delta S4).
Žēl, ka B grupa nesagaidīja 1987.gadu. Vai, precīzāk izsakoties, žēl, ka netika ieviesta S grupa :evil: Ja B grupai homologācijas prasības bija 200 automašīnas, ko reāli izpildīja tikai ford rs200, tad S grupas prasības bija tikai 20 automašīnas!! :woohoo:
Gregers wrote:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Kas ir bumbās? Tas, ka viņš pie šādas vadīšanas pagriezienos zaudē laiku????
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec. YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Gregers wrote:Hmmm...man veras visi izņemot pēdējo un arī tas iekopējot adresbara manuāli atverās
Varbūt tavs brouzers neiet nesaprot kko no operas atstātajām astēm tajos linkos?
Linku saturu pec ievietošanas komenteja tātad citiem verās vaļā
Nekas nav bumbās, visi tavi linki, kas garāki par youtube iet tikai kopējot. Arī uz operas :) Dari kā Mixeris saka. Augšā tak ir poga, to arī lieto liekot urli
Gregers wrote:
Viņam manuprat vispār iedod velosipēdu un arī tad atnāks pimais :laugh:
Auģiks vadās lieliski, bet īpatnēji. Iemanoties viss ir bumbās
Vai tu pats esi sēdējis pie stūres Short Nose S1 Audi?
Tā nav parastā urka ;) Latvijā šķiet ir tikai viens Short Nose un tas pats laikam pusizjaukts :D
Neesmu gan, bet tikai no urkas uztaisītai imitācijai pāris apļus maskavā.
Pastāsti tuvak ar ko atšķirās urka no short nose vadības ziņā
Ar Ņivu esi braucis? Zini ko viņa dara uz slidena ceļa?
Griežas kā vilciņš. Short nose ir īsāka bāze un riteņi ir tuvāk kvadrātam.
Lai konkurētu ir jāliek slīpi, bet ieliekt slīpi ar šo auto ir kā ir, jo var zaudēt kontroli. Paskaties kā viņš pa pedāļiem danco. Tad paņem salīdzini kā danco mūsdienu WRC - daudz mazāk.
Reāli smuki :laugh:
Komentari gan sarūgtina- cilveki joprojām nav sapratuši, ka mūsu vienīga reālā iespēja dzīvot normāli ir sadarboties ar krieviju.
Ir citas iespējas? Nu com on! Nebūsim mēs šveice, jo esma pārak slinki lai mācītos un nebūsim arī zviedrija, jo esam pārāk pieraduši, ka visu izdara mūsu vietā lai nav pašiem jāvaino sevi ja kas nav sanācis kā vajag. Mūsu vienīgā iespēja ir būt kā piemēram Kanādai- dzīvot uz lielā kaimiņa rēķina, bet pieciest to, ka kaimiņš reizēm uzvedās tavās mājās kā kungs