Lūdzu pālīdziet


Post Reply
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

Šodien no rīta aizgāju uz garāžu,kā vienmēr autiņš normāli pieleca.Aizbraucu līdz mājām,apmēram pēc 2 h draudzenei bija jābrauc,bet autiņs vairs nelec,griež dzinēju viss notiek,bet nelec,pat nesit skanu nekadu ara...diagnostika teica ka akkits man ir svakrs,bet vins normali griez.domaju ka varbut del ta akkisa,jo nostaveja 2h lielā auksutmā.Panēmu no otras mašīnas akkiti,kurs ir galigi jauns,pieliku,bet nekādu iznaminu,starteris griezas masina nelec,uz displeja nekadi info nav u.t.t...nekā aizdomīga nebija..iemetīšu linku ar bildi vai pie vainas var būt šitie drošinātāji,jo no klemes aiziet vads uz viņiem....http://foto1.inbox.lv/wilsons18/08-03-2013/IMAG0615.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; busu loti pateicigs ja kads spes rast kadu risinajumu.. :cry:
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

auto saab 9-5 2.3t aero...vai tad neviens neko nevar ieteikt,kur meklet problemu..prieks kam tad tads forums vajadzigs...
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Smith »

Varbūt degvielas sūknis kaput? Vai pagriežot atslēgu sūknis darbojas?
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

es tagat saku domat,ieprieks man skiet ja atmina nevil kad pagriezu aizdedzi vareja dzirdet sukni,bet tagat kad griezu neatceros vairs to skanu,vnk dusmas ,stress viss kopa un izkrita no galvas ieklausities...rit iesu parbaudit,jo uzliku akkiti ladeties,izgriezu tukssu..
User avatar
tranquillo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 657
Joined: Mon Apr 25, 2011 6:13 pm
Location: Riga, Aloja
Contact:

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by tranquillo »

Kad man sūknis bija beigts, tad grieza, pieleca un 0.5 sekundes laikā noslāpa
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by elmo »

Es lieku uz sūkni vai CKP sensoru.

[ Post made via Android ] Image
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by zinitis »

elmo wrote:Es lieku uz sūkni vai CKP sensoru.

[ Post made via Android ] Image

Vēl var pieminēt DI kaseti...
Tās arī ir 3īs standarta kaites...
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

skiet ka sliktakais butu ja suknis kirdik,naudas zinnaa!!!vai sis 3 kaites pratis noverst parasta servisa??-Jelgava,jo te labu servisu nav...un vilkt uz rigu galigi negribas,tikko biju pec strika,rit no rita javelk uz servi..
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by chippy »

Wilsons wrote:skiet ka sliktakais butu ja suknis kirdik,naudas zinnaa!!!vai sis 3 kaites pratis noverst parasta servisa??-Jelgava,jo te labu servisu nav...un vilkt uz rigu galigi negribas,tikko biju pec strika,rit no rita javelk uz servi..
Vispār jau sūknis lētākais prieciņš ;)
DI jauna virs 200Ls :D
Gan jau CKP sensors ar būs tuvu DI kasetei ja ne vairāk :D
User avatar
Bārda
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1052
Joined: Thu Jan 17, 2008 11:36 am
Location: Baltezers

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Bārda »

Wilsons wrote:skiet ka sliktakais butu ja suknis kirdik,naudas zinnaa!!!vai sis 3 kaites pratis noverst parasta servisa??-Jelgava,jo te labu servisu nav...un vilkt uz rigu galigi negribas,tikko biju pec strika,rit no rita javelk uz servi..
Sliktāk(dārgāk) būtu DI + jaunas sveces.
Mazāk lieku uz CKP devēju, jo tas lielākoties ļāva pielekt aukstam dzinējam, slāpa nost pie karsta...
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

isteniba nebutu svarigi ciks tas maksa,vismaz pasreiz,stulbakais ir tas ka es nezinu kas par vainu,kura no sim 3 jam,un pats parbaudit varu tikai sukni,tatad ja tas sance atliek sis divas problemas,nezinu vai samie jelgava man te zinas ko meklet un beigas samainis kaut ko kas nemaz nav nojucis...
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by chippy »

Wilsons wrote:isteniba nebutu svarigi ciks tas maksa,vismaz pasreiz,stulbakais ir tas ka es nezinu kas par vainu,kura no sim 3 jam,un pats parbaudit varu tikai sukni,tatad ja tas sance atliek sis divas problemas,nezinu vai samie jelgava man te zinas ko meklet un beigas samainis kaut ko kas nemaz nav nojucis...
Gan jau sāks ar sūkni, aplauzīs pievadus dēļ kā autiņš neies un dēļ tā turpinās pārbūvēt autiņu pa vienam mezglam :mrgreen:
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

ieberziens nemapjokam,labakais ir tas ka man 3 dien ir pieraksts uz vikingiem,remontet autinam piekari,a es nemaz lidz viniem netieku,bus jaatsaka,galiga nezina,vai nu jaliek autins garaza,jameigina ar citu cilveku palidzibu pasiem tik gala,kaut tas prasitu menesus,vai nu jatiek kaut ka lidz ArTeh,tik vieniem parasti rindas.Pie reiz varetu meiginat sataisit to kas bija paredzets vikingos kur jau summa grozas ap 300 ls + sitas vel
User avatar
Wilsons
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Thu Feb 07, 2013 6:30 pm

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by Wilsons »

vienigi siem jelgava ir diagnostika tik nezinu vai saab var piespraust,moska taada veida varetu noskaidrot kas par stelem...atceros ka vikingos man kaut ko piesejas par bakas korkiiti ka gaisu raujot ieksa,kipa nav istais korkits un del ta nepareiz reikina degvielu u.t.t. moska tas arii vareja nobeigt to suukni ?
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Lūdzu pālīdziet

Post by chippy »

Neķer kreņķi! Vikingi no Taviem 300+ latiem nenabagāki nepaliks. Kamēr Tu te mēnešiem mētājies ar saviem cosmocipariem un pieraksta laiku vikingos kā pie laba zobārsta, tikmēr to durvis dēļ Tavas rīcības būs slēgtas.
Post Reply