SAAB fanu autoparka aptauja 2020

Uz pozitīvas nots 2019. gada nogalē noslēdzās Rallijs Līksna, kurš mums deva pozitīvu grūdienu saplānot aktīvus arī 2020.gada SAAB pasākumus. Papildus arī gribējās ieskatīties un saprast, kāda tad ir situācija ar Latvijas SAAB fanu autoparku. Tā decembrī tapa aptauja par to, kādi modeļi ir SAAB fanu aprūpē. Tagad ir laiks sniegt jums informāciju par to, kādi esam.

Mums par lielu pārsteigumu, jūsu visu atsaucība bija lielāka, kā mēs paši sākotnēji cerējām. Visiem no mums Milzīgs Paldies !

Sekojot līdz aptaujas datiem, klusībā cerējām ieraudzīt arī ko īpaši interesantu ievestu, ar plašāku sabiedrību neiepazīstinātu, klusībā turētu un čubinātu.

Un arī atradām ! Aptaujā noteikti tādu bija vairāk, bet zemāk 2 īpaši SAAB modeļi, kuri mums pašiem likās interesanti.

900 1986 “Commander” Edition – īpaša ierobežota izlaiduma sērija Šveices SAAB faniem.

9-5 1999 Brabus – nomainot 9000 modeli ar 9-5, 1997.gadā SAAB vēl nezināja vai būs pircēji sportiskākai Aero versijai. Tamdēļ SAAB nolēma veikt tirgus izpēti un vienojās ar Brabus par ierobežotu skaita auto pārbūvi. Vācijas tirgus tam bija kā pamata testa poligons. Vien 100 šādi SAAB 9-5 SE ar "Sport Package Brabus" tika izgatavoti, tie visi zibenīgi arī tika nopārdoti. Tas bija skaidrs signāls - SAAB 9-5 ir nepieciešama arī Aero versija.

Cerams, neturēsiet ļaunu prātu par to, ka dažas asprātīgākās atbildes šajā aptaujā būs redzamas “noapaļotas” un “Nezinu” atbilžu vietā atrodas mūsu ieskats par atbilstošāko variantu.

Ļoti ceram, ka aptaujas rezultāti būs arī jums interesanta lasāmviela !

Jūsu SAAB klubs

 

Notikumi

No upcoming event!