Things I Like :)
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
Šodien pabiju pie Māra Allažos! ļoti patika abas Finlandijas! Kas to būtu domājis, ka tik tiešām aizmugurē vietas kā limuzīnā!!!
Un vēl man ļoti patik 99tā amerikāņu versijā old electric bleue krāsā :)
Tādu gribētu sev ;)
Un vēl man ļoti patik 99tā amerikāņu versijā old electric bleue krāsā :)
Tādu gribētu sev ;)
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
-
alnislacis
- Forums - otrās mājas
- Posts: 2156
- Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am
Re:Things I Like :)
Ļoti labi. Tagad ne tikai Tu varēsi bakstīt lietotāju Lawyer par "Gribu tādu saab", bet arī viņš Tevi. :)Mr Pink Eyes wrote:Tādu gribētu sev ;)
Re:Things I Like :)
Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)
Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.
Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.
Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :)
Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.
Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.
Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :)
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
vidvuds wrote:Mana SAAB motors izaudzis no 2,0t uz 2.3t :)
Pirku, kā 9-5Lpt 2.0t, taču vienmēr brīnijos, kādēļ viņš iet labāk par citiem 2.0t un pat 2.3t Saabiem.
Tad arī, protams, izbrīnija Janča komentārs, ka man ir sarkanās sprauslas.
Visbeidzot punktu pielika tas, ka Jancis zvanīja un teica, ka man ECU ir no 2.3 motora. Tā nu ielūkojos vin dekoderī un še ku re ku - man ir 2.3t SAAB :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No viena spsues liels prieks, no otras puses, ehh es zābaks, pusotru gadu braucu ar auto un domāju, ka ir 2.0t :D Šis auto mani nebeidz pārsteigt. Ja no sākuam negatīvi ,tad pēdējā laikā tikai pozitīvi :)![]()
Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Re:Things I Like :)
Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
SAAB 9-5 2,3t '99 & VOLVO
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Re:Things I Like :)
Jā, laikam dēļ nodokļa, 2,3t bija detūnēti uz 163hp, ja pareizi atceros. Un arī 99. gadā tāds jau ir bijis.Mr Pink Eyes wrote:Bija kaut kādas vārgulīgākas versijas Beļģu tirgiem. Bet tas laikam pēc 2001.g.Bārda wrote:Interesanti? Ar ko Beļģija ir nogrēkojusies attiecībā pret 2.3Lpt?!
Re:Things I Like :)
Avatar info nomainīju, kā arī, pateicoties Jancim, nav jauztraucas vai SAAB nācis no Beļģijas vai citurienes.Mr Pink Eyes wrote:vidvuds wrote:
Nu re, mūžu dzīvo mūžu mācies. Avatara info jāmaina :) Tik cerams, ka Tavs 2,3t nenāk no Beļģijas.
Re:Things I Like :)
Nu kaut ne sausā:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag 
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
Re:Things I Like :)
Like-skandināvu piegājiens autolietām:
http://www.youtube.com/watch?v=33cRe_6S ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=33cRe_6S ... re=related
Re:Things I Like :)
Gregers is back
B)
B)
Re:Things I Like :)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
Netiešs PALDIES Smith par spoguļa motoriņu, ko šodien izskrūvēju no viņa saplēstā spoguļa :D
aa un veel liels prieks par izieto TA jau trešo gadu pēc kārtas bez atkārtotajām :D
aa un veel liels prieks par izieto TA jau trešo gadu pēc kārtas bez atkārtotajām :D
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
Re:Things I Like :)
Sitads bija mans sapnis kad macijos lietiskajos:)Gustavs wrote:Gregers is back
B)![]()
Re:Things I Like :)
Jacenššs izsapņot :)
http://www.youtube.com/watch?v=pGJWq1JE ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pGJWq1JE ... re=related