Things I Like :)
-
SAABaeroist
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1143
- Joined: Thu Jun 19, 2008 2:44 pm
- Location: Latvia
Re:Things I Like :)
Labs aparts pa labu naudu :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html
Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html
Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
Re:Things I Like :)
par šo jau forumā ir bijusi runa...SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html
Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli
Re:Things I Like :)
Jā, un pirms tam, bez narkozes noamputēt labo spārnu un ložeronu, lai pie orgāniem tiek klāt :laugh: . Un vēl tāds sīkums, ka "ārstam" arī ir jābūt ar vismaz piecām rokām un katrā pa skrūvgiezim! :laugh:Zinitis wrote:Tas jau pa arstu modei,neiemidzinot pacientu:)
2003. 9-5 W 2,3 t
Re:Things I Like :)
Pie kam ne reizi vien. :laugh:jastr wrote:par šo jau forumā ir bijusi runa...SAABaeroist wrote:Labs aparts pa labu naudu :)
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fkchh.html
Tur laikam vairak ieguldits neka pats auto maksa :)
Neviens dzīvē tā arī nav apskatījis? :)
Saab 900 Turbo '81
- mrpinkeyes
- Forums - otrās mājas
- Posts: 1406
- Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
- Location: Sigulda
- Contact:
Re:Things I Like :)
Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
Re:Things I Like :)
pa lielam, laikam visu esmu bijis aplūrēt, izņemot skanstes virsotnes un brīvdabas muzeju...Mr Pink Eyes wrote:Katrīnas Neiburgas gaismas instalācijas uz Preses nama ir ļoti skaistas cik noprotu tam līdzi nāk arī muzikālais pavadījums 18.00 pa radionaba. Vēl no "Staro Rīga" pagaidām esmu redzējis Melngalvja namu (briesmīgi), Rīgas pili (vēl briesmīgāk) un Skanstes virsotnes (nekas īpašs).
salīdzinot ar čuguna liešanu ledū pagājušajā gadā, šogad vispār nav vērts iet neko skatīties, pat ne teslas spoli vērmanītī... izlādes diezgan neiespaidīgas un īsas :) bet kopumā vienalga interesantākā štelle pasākumā..
pulvertorņa acis likās baigi labā ideja, imho, to varētu paturēt. laba atrakcija... preses nams arī ir labs...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli
Re:Things I Like :)
Vēl viens citats no iAuto
Manuprāt, "krīze" šodien ir tik "smaga" un "drausmīga" lielā mērā pateicoties interaktīvu komunikācijas līdzekļu plašai pieejamībai pretstatā 90.-to sākumam, kad pat e-pasts pie mums vēl nebija, nerunājot par čatiem, blogiem, forumiem u.c. vietām, kur tautai cepties un vārīties savā sulā. Savukārt šodien - internets, bez limita telefonsakari utt - ar to palīdzību cilvēki noved viens otru tādā depresīvā stāvoklī, kad daži indīgi darbu zaudējušie kaitnieki ar savu ņerkstēšanu samazina darba spējas daudziem citiem strādājošiem. Tāpēc nevajag tādiem ļauties, nevajag lasīt visādus anonīmus delfu un tvnet komentārus, pat "ziņas" šajos kanālos nav vērts skatīt, jo pat tāds biznesa kanāls kā "db.lv" ir jau kļuvis par dzelteno mēdiju, kas līdzīgi kā citi mēdiji (televīziju un radio ieskaitot) lielā mērā cenšas panākt popularitāti publicējot visādas dzeltenas, ažiotāžu izraisošas ziņas. Tas tā - ātrumā un īsumā mans viedoklis.
ja izlaiž to daļu kur viņi maļ duša, nokritušas ziepes un pieliekšanās kas ir visdrīzāk apspiestas homoseksualitates izpausmes tad tīri sakarīgi cilvēki ar brīžiem tīri sakarīgam domam :)
Ehh...pietiek laikam strādāt, jāaizbrauc ar ģimeni uz Siguldu noskatīties kādu filmu Šokolādē.
Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
Manuprāt, "krīze" šodien ir tik "smaga" un "drausmīga" lielā mērā pateicoties interaktīvu komunikācijas līdzekļu plašai pieejamībai pretstatā 90.-to sākumam, kad pat e-pasts pie mums vēl nebija, nerunājot par čatiem, blogiem, forumiem u.c. vietām, kur tautai cepties un vārīties savā sulā. Savukārt šodien - internets, bez limita telefonsakari utt - ar to palīdzību cilvēki noved viens otru tādā depresīvā stāvoklī, kad daži indīgi darbu zaudējušie kaitnieki ar savu ņerkstēšanu samazina darba spējas daudziem citiem strādājošiem. Tāpēc nevajag tādiem ļauties, nevajag lasīt visādus anonīmus delfu un tvnet komentārus, pat "ziņas" šajos kanālos nav vērts skatīt, jo pat tāds biznesa kanāls kā "db.lv" ir jau kļuvis par dzelteno mēdiju, kas līdzīgi kā citi mēdiji (televīziju un radio ieskaitot) lielā mērā cenšas panākt popularitāti publicējot visādas dzeltenas, ažiotāžu izraisošas ziņas. Tas tā - ātrumā un īsumā mans viedoklis.
ja izlaiž to daļu kur viņi maļ duša, nokritušas ziepes un pieliekšanās kas ir visdrīzāk apspiestas homoseksualitates izpausmes tad tīri sakarīgi cilvēki ar brīžiem tīri sakarīgam domam :)
Ehh...pietiek laikam strādāt, jāaizbrauc ar ģimeni uz Siguldu noskatīties kādu filmu Šokolādē.
Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
Re:Things I Like :)
Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever
Re:Things I Like :)
A kur links ātrai novilkšanai, vai čolēšanai netā tiešsaites režīmā!?lawyer wrote:Noskatījos tikko Top Gear S14E01 - jaukas Rumānijas ainiņas no Ferrari California, Aston Martin DBS Volante, Lamborghini Gallardo Spider un Dacia Sandero(!) skatpunkta :D
Re:Things I Like :)
Eh, mans vēl pusgultas režīmā :(Gregers wrote:Tad ko visi sakat par tikšanos rīt kādā siltā vieta un kāršu partiju? Kā jau soliju šampis/alus/vīna kauss no manis.
Un arī kvass netiek na haļavu piedāvāts... :unsure:
Ja varētu, es jūs visus apspēlētu un visu kvasu izdzertu!
Ja varētu.
:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Re:Things I Like :)
Pekšņi sagribejās kabri :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ
Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ
Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Re:Things I Like :)
Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htmGregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ
Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Re:Things I Like :)
Tava dāvaniņa atbildēja, ka 799...nu milzonīga atšķirība :laugh: es redz neesmu mehs kuram eļļa asiņu vieta un par patiesību pieņemu to ko google saka- ja kļūdas minimali tad man nav iemeslu šaubīties!Arnijs wrote:Ugi, kad reekjinaat iemaaciisies! ;) 590 lb/ft NAV 786Mn... Shis Tev daavaninjai... http://www.boltscience.com/pages/convert.htmGregers wrote:Pekšņi sagribejās kabri :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=xvS5LyirxBQ
Bāaaac, 786 NM jau pie 1800 rpm :ohmy: :blink:
Pie kam - reekjinot attieciibaa uz litraazu, tas nav nekas paardabisks. Man ir par 7% vairaak :woohoo:
Varbūt arī pret litrāžu nav, bet tapat Tev ir vispār tikai 300+, bet viņam pie 1800 jau 799 un praktiski bez turbo bedres!!
Paldies par progu!
Varbūt ir kāda globala proga kur visas tas jūdzes, pēdas, mārciņas, galonus utt var sabakstīt?