pienem to ka ne visa pasaule brauks ar amo autiniem :D :D :DGregers wrote:Šis tas par šo un to :)
...Ir jāatbrīvo sevi no tām negatīvajām enerģijām, kuras kā magnēts pievelk pie sevis līdzīgas enerģijas un dod iespēju negatīvajām piesaistīt jūs. Un šo enerģiju pamatā ir visa veida bailes. Bailes sevī ir jātransformē gaismā, mīlestībā un harmonijā.
Gaisma ir zināšana. Negatīvo pamatā piesaista maz zinoši, neizglītoti cilvēki. Jo vairāk cilvēks ir informēts, jo vairāk viņam ir spēka un brīvas gribas.
Mīlestība ir radoša pamatenerģija, no mīlestības iziet visas citas radošās enerģijas. Un tāpēc ir jāielaiž mīlestību sevī. Vienkāršāk sakot ir jāmīl sevi. Un tikai tad mēs varēsim davināt savu mīlestību citiem un sasniegt to pec kā tiecamies lai kas tas arī būtu.
Visbiežāk sastapama cilvēku kļūda ir sevis nemīlēšana un sevis noliegšana. Pastāv apgrieztās domāšanas stereotips, kā sevis mīlēšana ir egoisms, un ir sākumā jāmil citus un jāpalīdz citiem pat nedomājot par sevi. Un tad mums būs laba slava, cieņa un gods. Tās ir ilūzijas. Padomājiet, vai jūs varat iedot citiem to, kā jums pašiem nav ? Vai jūs varat iedot saviem tūvajiem un mīļajiem mīlestību, jā jūs nemīlāt sevi ? Rūpes par citiem nav tas pats, kas ir mīlestība. Jo rūpēties par saviem tuvajiem mēs varam kā ar mīlestību, tā arī bez mīlestības.
Harmonija ir iekšējais miers un spēja pieņemt pasauli tādu kāda tā ir, bez nosodījuma, bez bailēm, bez dusmam un naida. Un ceļš uz harmoniju iet caur mīlestību pret sevi un savas apziņas attīstību.
Pret jebkuru ideju kura pastav jūsu dzīvē ir jāattiecas ar cieņu.
Kā var cienīt tumsu ? Cienīt – tas nozīmē atzīt arī tumsas tiesības uz eksistenci, atzīt un iemācīties to izmantot sava labā.
Ir jāatceras, kā visur, pat tur kur nu nekādas iespējas nav ieraudzīt kaut ko gaišo un pozitīvo, pat tur ir kas tāds ko gudrs cilveks var izmantot lai attīstītos un bagatinātos(gan materiāli gan intelektuāli)
Viss ir radīts ar kādu mērķi un ir kādā veidā noderīgs ceļā pretīm taviem mērķiem, tikai viens iet apziņas ceļu, bet cits iet ciesšanu ceļu.
Tātad ir jāpieņem pasauli tādu kāda tā ir, ja visapkārt ir tumsa neklaiņo sisdams punus, bet rad gaismu un gan kāds Tev pateiks par to paldies!
Attīstiet savu apziņu, apziņa=brīvība, veiksme un piepildīti mērķi.
Nav veiksmīgu un neveiksmīgu cilvēku ir tikai tādi kuri sevi mīl un nepieļauj domu par neveiksmes iespēju, un tādi kuri sevi nemīl, sevi neciena un neveiksmes, trūkumu un neertības uztver kā nemaināmu likumu.
bet vispar vareji ielikt so rakstu pie pupaaam, jo sis raksts neko vairak, ka ber lieku, nedara. sorry par atkalto viedokli