Varbūt nav ne vainas, ja var iekāpt!Diks wrote:Kāda vaina Hyundai Atos? Visu Krētu krustām šķērsām izbraukāju - ekonomisks, kalnos pietiekoši labi brauc, kondiška arī ir![]()
PS: es tur nekādā pozā nevarēju ierausties!
Varbūt nav ne vainas, ja var iekāpt!Diks wrote:Kāda vaina Hyundai Atos? Visu Krētu krustām šķērsām izbraukāju - ekonomisks, kalnos pietiekoši labi brauc, kondiška arī ir![]()
Es tak teicu, ka tajā mašīnā nevar ielīst, kur tu rāvi, ka es ar viņu braucu!?Ainars wrote:Elmo, tu laikam iepi$tas kapeikas vaardaa esi gatavs uz visu
Pats nevar ielocities, bet tapat lien un brauc. Un Kreetaa lietus list tikai ziemaa. Man pashcienja neljaava neko mazaaku par polo njemt. Cenu starpiba mikroskopiska, tikai atshkjiriba taa ka neizskaties pec tipiska kapeikpiseeja
Galu galaa ja atputies, tad atputies, nevis mokies))
[ Post made via iPhone ]![]()
Tīri interesanti paliek - ar kādu mašīnu Tu tur brauci?elmo wrote:Es tak teicu, ka tajā mašīnā nevar ielīst, kur tu rāvi, ka es ar viņu braucu!?Ainars wrote:Elmo, tu laikam iepi$tas kapeikas vaardaa esi gatavs uz visu
Pats nevar ielocities, bet tapat lien un brauc. Un Kreetaa lietus list tikai ziemaa. Man pashcienja neljaava neko mazaaku par polo njemt. Cenu starpiba mikroskopiska, tikai atshkjiriba taa ka neizskaties pec tipiska kapeikpiseeja
Galu galaa ja atputies, tad atputies, nevis mokies))
[ Post made via iPhone ]![]()
Un braucot ar kaut kādu polo vai Lupo picu vāģi tu noteikti izskatījies pēc jaunā krieva, kam nauda birst ārā no visām kabatām!![]()
Tu esi neuzmanīgs lasītājs!Kabrio wrote: Tīri interesanti paliek - ar kādu mašīnu Tu tur brauci?
Vai tik līdzīgs stāsts nebūs bijis ar saab.lv esošo saziņas formu testa brauciena pieteikumam. Reiz es tur pildīju pieteikuma anketu, pat divas reizes! Otrā reizē kaut kādu garāku tekstu pat laikam sarakstīju, lai izklausītos pēc tiešām ieinteresēta potenciālā braucēja. Un ko zin - varbūt trekno gadu ietekmē būtu paslīdējusi kāja un tiešām būtu krītā ieķēris svaigu 9-5 no salona. Bet nē, neviens nezvanīja un uz testa braucienu neaicināja.. un tā nu es turpināju braukt ar savu 9k.Gac wrote:Nu jā, ar to saziņas formu ir, kā ir. Tur kāds atstāj ziņu labi ja reizi mēnesī, tad arī nav tā, ka katru dienu to čekotu... šodien atbildīgā cilvēka nav uz vietas... Bet, ja gali ir, tad vari pa tiešo sarunāt...![]()
elmo wrote:Tu esi neuzmanīgs lasītājs!Kabrio wrote: Tīri interesanti paliek - ar kādu mašīnu Tu tur brauci?![]()
Girls From Your City - No Verify - Anonymous Casual Dating
22.05.2026, 18:47 by Ozijs
Womens In Your Town - No Verify - Anonymous Adult Dating
21.05.2026, 23:52 by Minimax23
SAAB 900ng/9-3og (1994-2003) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot
15.05.2026, 12:38 by ek1
SAAB 9000 (1985-1998) rezerves daļas pārdot/pirkt/atdot
15.05.2026, 12:37 by ek1
Womens In Your Town - No Selfie - Anonymous Adult Dating
18.04.2026, 12:04 by Ozijs
Womens From Your Town - No Selfie - Anonymous Casual Dating
17.04.2026, 16:53 by Minimax23