Plašākai publikai

2008. gada salidojuma topiku arhīvs
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Plašākai publikai

Post by Smith »

Kur ir apraksts par vakardienas gaitām un notikumiem? :dry:
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re:Plašākai publikai

Post by Ainars »

Vakar berģu apkaimee vienuviet maniju 3gb 96os... sirmi viiri apkart staigaaja :)
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Plašākai publikai

Post by Smith »

Esmu sapucējis savējo. Braukšu sagaidīt uz motormuzeju. Vai kādam ir info ap cikiem šiem jābūt? ;)
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
rzv
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 91
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:18 am
Location: Ventspils

Re:Plašākai publikai

Post by rzv »

FunnyFox wrote: <skip>

Visi laipni aicināti uz notikumu vietām, jo ticu – tas būs priecīgu emociju lādiņš ilgam laikam. Jūtos „līdzvainīga” labā nozīmē un esmu pateicīga Latvijas SAAB klubam par to, ka man ir iespēja savā veidā būt par pasākuma krustmāti,- tieši tā es jūtos, aizkustinoši un mīļi.
Nu mēs 3 "vietējie-parastie" Ventspils SAABisti arī gribējām pabaudīt "Jocīgās Lapsas" (FunnyFox) pieminēto "priecīgo emociju lādiņu" :) bet laikam SAAB klubs vēl nebija gatavs tos "dāļāt" 6. augusta pievakarē, kad aizbraucām līdz Miķeļbākas kempingam uzmest aci pasākuma dalībniekiem un sapazīties ar līdzīgi domājošajiem (t.i., SAABistiem)... jo izrādījās, ka pasākums ir dikti slēgts un nesavējiem te nav ko darīt... :(

Es jau saprotu, ka mēs jau neesam ne IntSAAB 2008 dalībnieki, ne mums ir SAAB 96 vai tml spēkrati :), kā arī neesam maksājuši par pasākumu, bet mēs jau arī negrasījāmies sēsties pie dalībnieku galda un notiesāt jūsu šašliku... galu galā neatbraucām jau arī ar bumeriem un nošļukušām trennūzenēm :)

Viss jau ir ok... vnk gribējās izkratīt sirdi ;) jo kaut kā neizjutām to SAABistu izslavēto vienotību... mja... laikam bijām sadomājušies kaut ko ne tā :)
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Plašākai publikai

Post by Nauris_t16 »

Smith wrote:Esmu sapucējis savējo. Braukšu sagaidīt uz motormuzeju. Vai kādam ir info ap cikiem šiem jābūt? ;)
Ir paredzētas divas grupas - vienos? un trijos ;)
900aero clubsport #8
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Plašākai publikai

Post by Nauris_t16 »

rzv wrote: Nu mēs 3 "vietējie-parastie" Ventspils SAABisti arī gribējām pabaudīt "Jocīgās Lapsas" (FunnyFox) pieminēto "priecīgo emociju lādiņu" :) bet laikam SAAB klubs vēl nebija gatavs tos "dāļāt" 6. augusta pievakarē, kad aizbraucām līdz Miķeļbākas kempingam uzmest aci pasākuma dalībniekiem un sapazīties ar līdzīgi domājošajiem (t.i., SAABistiem)... jo izrādījās, ka pasākums ir dikti slēgts un nesavējiem te nav ko darīt... :(

Es jau saprotu, ka mēs jau neesam ne IntSAAB 2008 dalībnieki, ne mums ir SAAB 96 vai tml spēkrati :), kā arī neesam maksājuši par pasākumu, bet mēs jau arī negrasījāmies sēsties pie dalībnieku galda un notiesāt jūsu šašliku... galu galā neatbraucām jau arī ar bumeriem un nošļukušām trennūzenēm :)

Viss jau ir ok... vnk gribējās izkratīt sirdi ;) jo kaut kā neizjutām to SAABistu izslavēto vienotību... mja... laikam bijām sadomājušies kaut ko ne tā :)
Piedod, bet tajā konkrētajā dienā organizatori bija diezgan (maigi teikts ;) ) aizņemti un tā kā prioritāte bija ārzemnieki, tad varbūt tā nu arī nesanāca jūs ar visiem sapazīstināt. Cheer up :cheer:
900aero clubsport #8
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Plašākai publikai

Post by Smith »

Vajadzēja pa kluso pāri žogam! :silly: Bet īstenībā žēl, ka tā sanāca...:(
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Plašākai publikai

Post by KurBads »

cikos, cikos ... sodien Mezrozees kaut kas saakas? Registreesanaas? Atklaasana?
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:Plašākai publikai

Post by Normunds »

rvz

Sākšu ar nelielu ievadu.
Starptautiskais SAAB kluba salidojums nav viekāršs SAAB braucēju pikniks, kādus esam iepriekš rīkojuši Latvijā un NEKAD neesam nevienu atraidījuši, lai arī dažkārt klubam, kā rīkotājam ar to ir bijušas samērā lielas ķibeles. Šādu starptautisko salidojumu rīkotājiem tiek izvirzītas prasības un viena no tām ir arī par dalībnieku drošu uzturēšanos rīkotājvalstī.

Mēs jau iepriekš paradzējām Latvijas SAAB braucēju lielo interesi par šo pasākumu un arī to , ka būs vēlme arī komunicēt ar pasākuma dalībniekiem.

Tamdēļ tika publicētas tās pasākuma norises vietas, kuras būtu atbilstošākās šādam mērķim un tās arī šeit tika pieminētas. Atvaino, rvz, bet bez Miķeļbākas pieminēšanas no Funny Fox puses.

Cik man izdevās uzzināt par šo atdadījumu, Jūs tulīt pēc ierašanās izraidīti netikāt, vai tomēr es kļūdos ?

Runājot par to, ka Jums netika atvēlēts pietiekami liels laiks no rīkotāju puses ir pamatots ar to, ka pasākuma rīkotāji bija aizņemti ar daudz atrisināmu un neatrisināmu jautājumu risināšanu. Tas nav relax tusiņš rīkotājiem.

Runa nav par to vai Jums ir vai nav SAAB 96 , runa ir par to, ka dalībniekiem ir nepieciešama sava zona, sava intīma zona , kurā viņi vēlās pabūt.

13.,14. septembrī, Alūksnes pusē, notiks SAAB kluba rīkots pasākums visiem SAAB draugiem. Aicināti tiks arī ārzemju viesi.
Un protams arī Jūs, Ventspils SAAB entuziasti, esiet laipni gaidīti. Pasākuma programma un dalības maksas lielumu plānojam paziņot jau nākošo nedēļu.
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:Plašākai publikai

Post by Normunds »

KurBads wrote:cikos, cikos ... sodien Mezrozees kaut kas saakas? Registreesanaas? Atklaasana?

Kurbad, Tu no Marsa :)

No 12:00
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Plašākai publikai

Post by KurBads »

man, diemzel, nav pieejama pasakuma programma, lai arii esmu reģistrējies kā viens no pēdējiem (Johny come lately`s). Ja ir iespejams, atsuti programmu uz @ gmail com
Jebkura bridi, brauksu kaut kur uz 19.00 vakaraa
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
rzv
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 91
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:18 am
Location: Ventspils

Re:Plašākai publikai

Post by rzv »

Normunds wrote:rvz

Sākšu ar nelielu ievadu.
Starptautiskais SAAB kluba salidojums nav viekāršs SAAB braucēju pikniks, kādus esam iepriekš rīkojuši Latvijā un NEKAD neesam nevienu atraidījuši, lai arī dažkārt klubam, kā rīkotājam ar to ir bijušas samērā lielas ķibeles. Šādu starptautisko salidojumu rīkotājiem tiek izvirzītas prasības un viena no tām ir arī par dalībnieku drošu uzturēšanos rīkotājvalstī.

Mēs jau iepriekš paradzējām Latvijas SAAB braucēju lielo interesi par šo pasākumu un arī to , ka būs vēlme arī komunicēt ar pasākuma dalībniekiem.

Tamdēļ tika publicētas tās pasākuma norises vietas, kuras būtu atbilstošākās šādam mērķim un tās arī šeit tika pieminētas. Atvaino, rvz, bet bez Miķeļbākas pieminēšanas no Funny Fox puses.

Cik man izdevās uzzināt par šo atdadījumu, Jūs tulīt pēc ierašanās izraidīti netikāt, vai tomēr es kļūdos ?

Runājot par to, ka Jums netika atvēlēts pietiekami liels laiks no rīkotāju puses ir pamatots ar to, ka pasākuma rīkotāji bija aizņemti ar daudz atrisināmu un neatrisināmu jautājumu risināšanu. Tas nav relax tusiņš rīkotājiem.

Runa nav par to vai Jums ir vai nav SAAB 96 , runa ir par to, ka dalībniekiem ir nepieciešama sava zona, sava intīma zona , kurā viņi vēlās pabūt.

13.,14. septembrī, Alūksnes pusē, notiks SAAB kluba rīkots pasākums visiem SAAB draugiem. Aicināti tiks arī ārzemju viesi.
Un protams arī Jūs, Ventspils SAAB entuziasti, esiet laipni gaidīti. Pasākuma programma un dalības maksas lielumu plānojam paziņot jau nākošo nedēļu.
Normund & Ziedoni,

Paldies par atbildēm!

Viss pareizi, neviens mūs ar s*dainu mietu jau ārā nedzina :), bet laikam bijām tomēr gaidījuši mazliet, ko citu (bijām iedomājušies, ka būs kā tu saki "viekāršs SAAB braucēju pikniks") :) ... bet tā jau ir mūsu problēma ;) vnk jocīgi bija, ka uz tevi skatās ar aizdomu pilnu aci :), lai gan kā jau teicu ar bumeriem un trennūzenēm nebijām ieradušies it kā :laugh:

Pilnīgi piekrītu, ka šis nu galīgi nebija pasākums cilvēkiem no malas (vismaz Miķeļbākā), kas pats par sevi ir saprotams, jo kā nekā pirmais IntSAAB pasākums (iepriekš nezināju par šo faktu) šajos platuma grādos ir svarīgs notikums un jums gribējās, lai viss būtu ar glanci. Tā kā paši vien esam vainīgi, ka ieradāmies ne tur kur vajag :)

Ceru, ka viss pasākums noritēs veiksmīgi un "svensoni", "džoņi" un "nederlanderi" aizbrauks mājās gana apmierināti :)

Lai veicas!!!
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Plašākai publikai

Post by mrpinkeyes »

Tikko no Mežrozēm. Tie auto... nu vispār kaut ko tādu redzēt, man liekas ne katreiz ir iespēja!!! Iesaku visiem aizbraukt šodien uz Cēsīm, kur no 15.30 uz Raunas ielas būs visu braucēju spēkratu izstāde. Redzēt savām acīm Sonett, desmitiem, 93, 95, 96,900 og un manu favorītu zaļo 99turbo, nu nepalaidied garām!!! Kopā pāri par 130 auto!

Domāju Pleskavene šodien un rīt būs pilna ar SAABiem :)


uz vēl dod Dievs Normundam labu veselību!
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
TurboTarmo
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: Sat Aug 09, 2008 4:20 am
Location: Turaida

Re:Plašākai publikai

Post by TurboTarmo »

Mr Pink Eyes wrote:Tikko no Mežrozēm. Tie auto... nu vispār kaut ko tādu redzēt, man liekas ne katreiz ir iespēja!!! Iesaku visiem aizbraukt šodien uz Cēsīm, kur no 15.30 uz Raunas ielas būs visu braucēju spēkratu izstāde. Redzēt savām acīm Sonett, desmitiem, 93, 95, 96,900 og un manu favorītu zaļo 99turbo, nu nepalaidied garām!!! Kopā pāri par 130 auto!

Domāju Pleskavene šodien un rīt būs pilna ar SAABiem :)


uz vēl dod Dievs Normundam labu veselību!
Suuper, es jau savējo sudrabīti tikko nopucēju;)...visiem jālaiž uz Cēsīm, lai tik lietiņš nelīst.

Par Normundu piekrītu-Normund turās;) ;) ;)
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Plašākai publikai

Post by Smith »

Vakar biju pie Motormuzeja un redzēju dažus aparātus, kas ir cienīgi atrasties tajā muzejā, bet tie vēl kustas un neslikti.:) :laugh: Image
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
Post Reply