Luvras


User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Luvras

Post by platais »

Cik saprotu Saab luvrām ir bijuši 3 ražotāji:
Thermoform (DK)
Auto-plas (UK)
Shadow, metāliskā (US)

Pēc mājaslapām izskatās ,ka tie uzņēmumi vairs nepastāv, ir kādam bijusi veiksme tos tomēr sakontaktēt, teiksim par stiprināšanas kitiem, vai līmējāt uz abpusējās, taisijāt paši stiprinājumus? Neklab braucot tas pasākums? Kādam moš ir pāri palicis šāds stiprinajuma kits? Es protams esmu pietiekami izgoglējies, bet gribējās arī no LV biedriem dzirdēt viedokļus, atsauksmes ieteikumi, baigi maz par šo runāts šajā forumā.

Par Auto-plas stiprinājumiem viens FB rakstija nesen (22.03.17) Saab 900 grupā-
If you contact JennyM@auto-plas.co.uk they still have stock of some fitting kits if your louvre is an Auto-plas. My kit arrived last week.
Last edited by platais on Thu Mar 23, 2017 11:25 am, edited 1 time in total.
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Luvras

Post by defektivais »

platais wrote:Cik saprotu Saab luvrām ir bijuši 3 ražotāji:
Thermoform (DK)
Auto-plas (UK)
Shadow, metāliskā (US)

Pēc mājaslapām izskatās ,ka tie uzņēmumi vairs nepastāv, ir kādam bijusi veiksme tos tomēr sakontaktēt, teiksim par stiprināšanas kitiem, vai līmējāt uz abpusējās, taisijāt paši stiprinājumus? Neklab braucot tas pasākums? Kādam moš ir pāri palicis šāds stiprinajuma kits? Es protams esmu pietiekami izgoglējies, bet gribējās arī no LV biedriem dzirdēt viedokļus, atsauksmes ieteikumi, baigi maz par šo runāts šajā forumā.
FB 900to domu biedru grupā bija čālis, kas taisīja šos stiprinājumus. Tā kā man tas nav aktuāli, tad dziļāk neiedziļinājos, tur noteikti varētu pasūtīt, lai piegādā vai vismaz pašpikot idejas :)
Maz runāts noteikti tāpēc, ka LV labi ja vajag vienas rokas pirkstu, lai saskaitītu kopējo luvru daudzumu.
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Luvras

Post by lawyer »

LV šķiet esmu redzējis tikai vienu luvru, un tā pati bija uz Normunda brūnā 96-tā :shifty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Luvras

Post by platais »

Moš kāds, kam tā žalūzija bijusi/ir uz 99, 900, 9k var padalīties ar personīgajiem iespaidiem? Šķiet jau, ka 70-80to gadu vāģim tā izskatās ļooti piemēroti! :)
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Luvras

Post by edijs »

Uz 9k laikam tikai OG bija, ne? NG nav manīts. Un skats arī varētu būt pa rubli. :D
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Luvras

Post by lawyer »

Kaut gan, vari uzsist PM lietotājam KurBads - varbūt viņam bija tāda lieta uz zaļā c900, neatceros īsti :think:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Luvras

Post by platais »

Bildēs ko redzēju, 9k OG luvra izskatijās atbilstoši , uz NG 9k varētu būt spocīgi.
User avatar
defektivais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1999
Joined: Tue Apr 15, 2008 9:15 am
Location: Ogre

Re: Luvras

Post by defektivais »

Manuprāt, 9k og izskatas pat ļoti labi:
Image
Tam pašam EL simtu divi arī ir redzēta luvra un Gustava ex 99tajam, tik šajā bildē grūti saprast.
Attachments
11253624_690702931073527_157767427_n.jpg
ex: c900 aero '85, 96 V4 '75, 9-5 aero '05,9-5 griffin '98 LPG, GM900 '97 Talladega, c900 '89 T16 convertible, 99 GL '84
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Luvras

Post by Nauris_t16 »

Ir uz EL simtudivi, auto-plas, tur es no metāla taisīju tādas plāksnītes ar piemetinātiem uzgriežņiem, ko aizbāzt aiz gumijas - pēc idejas, kā nāk auto-plas oriģināli.
Manam ex99 liku auto-plas luvru, bija ar visiem stiprinājumiem. Bija uz Gustava ex99, arī auto-plas, ir uz brūnā 96.

FB džeks taisa kopijas stiprinājumiem ar 3d printeri, es teiktu, ka tas ir reālākais variants, pašam nav jēgas jāties.

Platais, tev luvra jau ir? Vispār, man šķiet, ka es neesmu redzējis, kas tev īsti ir par auto, bet jautājumi tiek uzdoti pietiekami āķīgi un padziļināti :)
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Luvras

Post by platais »

Baigie novērotāji, jau ar aizdomām! :D Tā ir, ir viens 99GL eksemplārs tapšanas stadijā, ceru uz vasaru būs jau braucams, kuram pa kluso viskko meklēju, bet t.sk. luvra (Thermoform) ir jau ieimportēta, bet ar apšaubāmiem vecajiem stiprinājumiem. Thermoform luvras stiprinājumi līmējās pie stikla, cik pētiju, tad nu tie ir daļēji aplauzti, domāju kko līdzīgu uzveidot vai nu ar printeri vai arī taisīt kkādu diy, idejas ir vairākas. Bet Auto-plas luvras stiprinājumu variantā ,kad tiek kkas bāzts aiz gumijas - neliek ūdenim nokļūt tam neparedzētās vietās?
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Luvras

Post by Nauris_t16 »

Neliek, ja nav izpuvis stikla rāmis un stikls sēž tur, kur tam jābūt. Parasti, ūdens sūcas iekšā starp gumiju un virsbūvi, nevis stiklu. JO, vecs stikls ir labāka un gludāka virsma par vecu virsbūvi - labāk noblīvējas.

Gribi autentiskus - printē. Ja jau viņi ir līmējami (kas ir cool, jo nepazudīs - problēma ar auto-plas), es taisītu smukas NSC plāksnītes ar vītņstieni un no augšas "custom" uzgriežņi ar melniem rokturiem, varbūt kaut kas ir piemeklējams no virtuves skapīšiem. Ja nē - virpotājs, lai taisa no melna tekstolīta vai vtoroplasta (nezinu civilizētu nosaukumu). Nepazudīs ne luvra, ne stiprinājumi.
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re: Luvras

Post by Nauris_t16 »

P.S.

KAS NOTIEK AR GUSTAVA EX-99 RED-EVIL II ? Vēl nesen tak tirgojās, bet nekas nav dzirdēts.
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Luvras

Post by platais »

Man bija līdzīga doma - izdremelēt plāksnītes, kuras līmēt uz loga,iegriezt vītni, vītņstieni iekšā (vai skrūvi no otras puses) , virsū pa vidu gumijas caurulīti, kā buksīti , šaibiņu un skrūvēt no augšas uzgriezni, fiksējot vītni ar kkādu vītnes ķēpu, lai no drebelēšanās nenāk vaļā. Vēl tikai jāizpēta plastmasas,kuras norādiji, paldies par ieteikumu :) Vai arī jādomā par virpošanu, printēšanu, laiks vēl ir..
User avatar
platais
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 335
Joined: Tue Oct 20, 2009 12:19 pm
Location: Ogre/Riga

Re: Luvras

Post by platais »

Starp citu, viens te reku pa maizīti tirgo luvru, tipa 99tajam, pēc skata - ne sedanam, tikai no zviedra varētu būt grūti nopirkt.
https://www.facebook.com/marketplace/it ... 158479142/
maris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 522
Joined: Wed Feb 13, 2008 6:56 am

Re: Luvras

Post by maris »

tak rakstīts cc :lol: Tātad hečbekam , pie kam vienāda ar klasisko 900 hečbeku ...
Post Reply