Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Bez SAAB'iem nomoka arī citi jautājumi
User avatar
intervall
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Sun Jan 03, 2016 4:47 am
Location: Pļaviņas

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by intervall »

EliteBook 810, EliteBook 2170 E6230, E5250, E7240, ThinPad x230, X240 u.c.(lētos konsūmerus pat neskaitot).
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

Dod kādu linku uz i-bodi. :) Citādi es te apjuku informācijas gūzmā.
Tas EliteBook 810, uz ātru roku meklējot, nešķiet lēts (ja vien nav lietots/atjaunots), EliteBook 2170 kaut kāds mazs klucītis, pieminētie Dell'i un Lenovo arī. Tu nopietni šos liec vienā maisā ar Macbook Air? Tad es atmetos, sarunu varam neturpināt.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
armandsB
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 53
Joined: Fri Sep 16, 2016 5:24 pm

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by armandsB »

Pirms nedēļas nopirku lietotu HP 8540p . Piemetu klat ramu, nomainīju bateriju. Viss kopā 190 Euro. (8GBr rams, 160GB SSD, i5..)

Smags gan tas klucis, bet Līdzi nestaipu. Pietiek arī iphone vai planšeti.
SAAB 9-5 2.3t Aero '02
VW Crafter dīzeļmopēds
User avatar
intervall
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 476
Joined: Sun Jan 03, 2016 4:47 am
Location: Pļaviņas

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by intervall »

Nē, Edij, es tos pat nespēju iedomāties vienā segmentā, jo ābolam blakus stāv tikai cits ābols vai nu kāds lēts konsūmeris.
Pie augstāk minēto kluču īpatnībām, gribu piebilst to, ka tie atšķirībā no Aira, neizšķīdis un nedeformēsies pie pirmā trieciena. Un ja ķepļeps tiek vazāts apkārt, uzskatu, ka tā īpašība ir krietni pārāka par to, ka ābols ir plānāks.
Bet, nu, katram savam pārliecība un sava gaume, tur strīdēties tiešām nav jēgas.
Es ieliku alternatīvu, kas nav liels, ir robusts un uzticams un par kuru visi nesāks ņirgt, kad kafūzī uzliksi uz galda :lol:
Kā labs konkurents MB varētu būt Latitude 3330, ThinkPad 13.
Bet te ir atkal atšķirība, ka šie ir jauni, daži renew un tiem ir garantija.
Grūti jau īsti ko ieteikt, kamēr nav precīzi zināms budžets un vēlamais izmērs.
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by andrejsb »

Ja nu kādam noder, HP Revolve 810, neslikta alternatīva lietotam ābol airim, gan performances, gan vizuālā pievilcīguma ziņā, kā arī papildus airim piedāvā, grozāmo taučskrīnu. i5, 8gb, 250ssd, klavas baklaits, alumīnija korpuss. 1 gads garantija arī!!!
Un jā, par tāda lietota laptopa cenu sanāktu pilnīgi jauns 15.6 collu plastmasas kakucis ar i3, 8gb un 1tb un 1vai2 gadu garantiju.
Last edited by andrejsb on Wed Feb 08, 2017 9:34 am, edited 1 time in total.
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
User avatar
andrejsb
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1558
Joined: Tue Nov 03, 2009 9:33 am

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by andrejsb »

edijs wrote:Piemēram, viens paziņa tikko iegrāba lietotu 11.6" Airu ar i5, 4GB ram, 128GB SSD par nieka 300 euro. Aparāts iet griezdamies.
Kā tur bija ar display portu? Vispār jau, arī lietoti viņi maksā virs 400e. Savā ziņā pirkt lietotu ir apple izdevīgi, jo vērtība nekrītas, ja kādam ir svarīga paliekoša vērtība (man nē, nekad neskatos no tāda aspekta).
Volvo XC90, A/T, 2006
9-3, Sport Estate, A/T, 2008
pepsis
Kaut ko sāk saprast
Kaut ko sāk saprast
Posts: 38
Joined: Fri Aug 21, 2015 2:41 pm

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by pepsis »

andrejsb wrote:
edijs wrote:Piemēram, viens paziņa tikko iegrāba lietotu 11.6" Airu ar i5, 4GB ram, 128GB SSD par nieka 300 euro. Aparāts iet griezdamies.
Kā tur bija ar display portu? Vispār jau, arī lietoti viņi maksā virs 400e. Savā ziņā pirkt lietotu ir apple izdevīgi, jo vērtība nekrītas, ja kādam ir svarīga paliekoša vērtība (man nē, nekad neskatos no tāda aspekta).
Man liekas ka šiem ir tas mini display ports (saucamais thunderbolt).
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

andrejsb wrote:
edijs wrote:Piemēram, viens paziņa tikko iegrāba lietotu 11.6" Airu ar i5, 4GB ram, 128GB SSD par nieka 300 euro. Aparāts iet griezdamies.
Kā tur bija ar display portu? Vispār jau, arī lietoti viņi maksā virs 400e. Savā ziņā pirkt lietotu ir apple izdevīgi, jo vērtība nekrītas, ja kādam ir svarīga paliekoša vērtība (man nē, nekad neskatos no tāda aspekta).
Tu domā to Aigara laiciņu atpakaļ iegādāto ar nestrādājošo portu? Es par citu, burtiski pirms pāris dienām mans izbijis skolnieks nopirka.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by elmo »

Skatos ss.com sludinājumus un radās jautājums par sekojošu lietu! Ir padaudz sludinājumu, kur cilvēki tirgo pilnīgi jaunus, neizpakotus telefonus, kas pirkti vēl vakar pie Lmt, bet jau šodien par 200 eur lētāk tiek tirgoti tālāk. Varbūt kāds zin, kur slēpjas prikols?kur bizness?
Paņem uz nomaksu, pārdod, nemaksā nomaksu un to telefonu operators vēlāk nobloķē? Pelna uz PVN optimizāciju? Ņem uz bomzi un krāpj gan operatoru, gan pircēju? Jeb tirgo kopijas ar viltotiem pirkuma dokumentiem?
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

Kad smscredit vairs nedod, tad vēl pēdējais variants, ieķert nomaksā trubu un noandelēt zem tirgus cenas. :dance:

Bet vēl jau var būt arī dēļ PVN optimizācijas, ātrais variants kā izraut no firmas konta skaidrīti. Atrēķini PVN un atrēķini vēl to, ko firmai vajadzētu samaksāt nodokļos, lai to naudu dabūtu algas formā uz kontu, un tad tā bilde sāk zīmēties citāda, t.i. abām pusēm izdevīga.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by elmo »

Vot par PVN arī iedomājos!
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by edijs »

Nu jā, jautājums, kādā cenu kategorijā Tu vispār skaties? Ja tas ir kāds pasvaigs Samsung, S8+/S9/S9+/Note8 - tad jau tāda pārsimts euro atlaidīte ļoti atbilst manam pieņēmumam.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by elmo »

edijs wrote: Wed Mar 21, 2018 7:43 pm Nu jā, jautājums, kādā cenu kategorijā Tu vispār skaties? Ja tas ir kāds pasvaigs Samsung, S8+/S9/S9+/Note8 - tad jau tāda pārsimts euro atlaidīte ļoti atbilst manam pieņēmumam.
S9Plus/note8
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Yukki »

Drusku jau ZB, bet acīmredzot viss šajā dzīvē iet uz riņķi, tai skaitā jautājumi:

Kuru Wifi rūteri mājai pirkt mūsdienās??? :?

Pašreiz redzu sekojošo: iespraužot kautkādu pavecu linksys rūteri pirms kompja pa vadiem man kompis speedtestā rāda 96,7 Mbps down, kamēr telefons svārstās no nožēlojamiem 4,72 līdz 21 Mbps, pie tam Wifi laptopā vispār pa brīdim pasaka "Limited connectivity" un nerāda neko! :x Provaideris Livas.lv man sola līdz 100 Mbps, loģiski, ka ar to man būtu jāpietiek atliektiem galiem!
Gribas šo saimniecību savākt, jo nezkāpēc ar katru dienu tas viss sagurst arvien vairāk! Skaidrs, ka tīklā ierīču mazāk nepaliek, visas reizē griež youtube un tv video un nav ar mieru skatīties uz "pulkstenīti" 21.gadsimtā.
Objekts ir privātmāja, wifi gribu 2 stāvos un max 5m ap māju (tas ir +/-15m radiuss ap ruteri), kaimiņus apstarot nav nepieciešamība un 10000Mbps arī man nevajag, tātad man nevajag NASA aparatūru par kosmosa cenu, protams, ideāli, ja pats spētu tikt ar to settingu kalambūru galā! Mūsdienu apstākļos, kad ruteris ir jebkurā autobusā un vada galā, šķiet, ka šim jautājumam mājas apstākļos nevajadzētu būt sarežģītam, bet tomēr izrādās, ka ir un jājautā pēc padoma gudriem cilvēkiem!
Esmu nobriedis izmest ārā abus aizvēsturiskos 10$ rūterus, bet kautkas vietā jānopērk, tik jautājums konkrēti kas (cenu range līdz 100EUR)?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Sakari (mobilie u.c.) - viss par un ap

Post by Arnijs »

Man visu šito griež kkāds Asus ar trim antenām (pirku Elkorā) par ~80Eur. Viss labi. Pie kam viņam tur bija arī kkādas lētajiem rūteriem neesošas fīčas tieši mājas tīkla sakonfigurēšanā. Pieļauju gan, ka šobrīd jau skaitās vēsturisks (pirkts apm 2.5 gadus atpakaļ) Darbā ir Mikrotiks, bet tam pie konfigurācijas var nošauties.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Post Reply