Search found 82 matches

by elbruss
Tue Jul 10, 2018 2:09 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1509450

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Kā tapiņas dabūt laukā? Vai vajag sist no augšpuses uz leju vai no apakšas uz augšu?
It kā nekādu bloķētāju tur nemanīju, vai tomēr ir kāda viltība?

Tās tapiņas normālā stāvoklī kaut kur atsevišķi var iegādāties? Pagaidām doma samainīt vietām ar aizmugurējām durvīm.
by elbruss
Tue Jul 10, 2018 12:20 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)
Replies: 5163
Views: 1509450

Re: Dažādi jautājumi par 9-5 (2.daļa)

Varbūt variet palīdzēt ar padomu. Saab 9-5, 2004 gada. Vadītāja puses durvis ir tā nosēdušās, ka knapi var aizcirst. Izskatās, ka eņģes ir izrūsējušas par pāris milimetriem kā rezultātā durvju sānu mala nobīdās uz leju pat par 2-3 cm! Jau sāk skrāpēt blakus esošās durvis. Vakar atskrūvēju durvju eņģ...
by elbruss
Mon Feb 26, 2018 10:25 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Traktori. Aiz loga lauskis
Replies: 56
Views: 31136

Re: Traktori. Aiz loga lauskis

Nu tagad pec traktora motora mainas, viss ir vel labak, neka bija :) grutakais ir ap 0 gradiem-ir ilgak japazage lai piestartetos. Brivdienas biju apslimis un 2 diennaktis traktoru nedarbinaju. Bija jau bail uz stavvietu iet :D bet neka! Pieleca ka suns pie kajas! Kvelsveces, akjis mainiti pirms 2 ...
by elbruss
Mon Feb 26, 2018 9:11 am
Forum: Sadzīviskie jautājumi
Topic: Traktori. Aiz loga lauskis
Replies: 56
Views: 31136

Re: Traktori. Aiz loga lauskis

Viss ir risināms. Ja tiešām konstatē, ka ir nepietiekams samasojums. Nelekšana parasti ir noteiktu simptomu kopums, kur daudzie saskaitāmie dod rezultātu, bet katrs pats par sevi atsevišķi jūtamu ietekmi nedod. Varu tikai pievienoties šim teiktajam. Man ir Saab 2.2 TiD un arī pirmos gadus pēc iegād...
by elbruss
Wed Feb 21, 2018 10:38 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: COOLANT LEVEL
Replies: 6
Views: 4416

Re: COOLANT LEVEL

Es ar šo paziņojumu jau dzīvoju 5 gadus :) Pakustināšana līdz uz īsu brīdi, tad atkal met paziņojumu. Cik es skatījos tad tas sensors nāk kopā ar bačoku,bet tur no augšpuses normāli nepiekļūt. Bija doma noņemt štekeri un salaist vadus uz īso, lai vienmēr domā, ka pilns, bet tur arī trubas tā traucē,...
by elbruss
Tue Feb 20, 2018 2:46 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: Highlandera SAAB 9-5 1,9 TiD, jeb VECTOR wagontraktors
Replies: 319
Views: 161960

Re: Highlandera SAAB 9-5 2.2 Tid, jeb VECTOR wagontraktors

Lieliska ideja par to kausu!

Es arī pamanījos pirms gadiem 6 tieši šādam motoram salauzt kloķeni, bet nu tajā brīdī nebija diezko jautrs noskaņojums, lai saglabātu šādu trofeju :)
by elbruss
Wed Jan 31, 2018 9:38 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Āra termometra gluks
Replies: 25
Views: 11494

Re: Āra termometra gluks

Hehe, manam 9-5 arī pirms nedēļas panelī no rīta bija +13 C. Interesanti, ka visiem sākās problēmas aptuveni vienā laikā...
Es gan tā nedēļu nobraukāju un man izskatās, ka temperatūra atkal būs +/- pareiza. Katru dienu par 1 grādu pietuvojās īstajai un šorīt jau rādīja 0 C, kas bija taisnība.
by elbruss
Thu Jan 18, 2018 11:02 am
Forum: Par klubu
Topic: Jauns vārds Latvijas SAAB pasaulē...
Replies: 102
Views: 62461

Re: Jauns vārds Latvijas SAAB pasaulē...

Uz kuru telefona numuru īsti ir jāzvana, lai pierakstītos? To, kas redzams parakstā vai ir kāds cits.
by elbruss
Tue Nov 07, 2017 8:52 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Saab autonomka
Replies: 16
Views: 9153

Re: Saab autonomka

Ar +/- var slēgt vecākiem modeļiem. Un paldies par izklāstu - tas izskaidro, kāpēc man lampa panelī paliek degot. Saabam to rūpnīcas autonomku var ieslēgt/izslēgt turot nospiestas "+" un "-" pogas (kopā) pie SID paneļa. Ieslēdzas arī atomātiski, ja ir 4 C vai mazāk. Ārā pati gan...
by elbruss
Mon Nov 06, 2017 10:43 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Saab autonomka
Replies: 16
Views: 9153

Re: Saab autonomka

Saabam to rūpnīcas autonomku var ieslēgt/izslēgt turot nospiestas "+" un "-" pogas (kopā) pie SID paneļa. Ieslēdzas arī atomātiski, ja ir 4 C vai mazāk. Ārā pati gan neslēdzas, tad vajag spaidīt pogas. Nu protams, sasniedzot darba temperatūru nostrādā termorelejs un tehniski sild...
by elbruss
Thu Sep 28, 2017 5:00 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner
Replies: 326
Views: 150475

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Nu Nepaņēmi to wagonu, varbūt paņemsi kādreiz šo :mrgreen: :mrgreen: Šoreiz nē. Esmu diezgan skaidri nolēmis, ka pavasarī iešu prom no Saab markas. Es joprojām uzskatu ka tas ir labākais price/perfomance no patreiz pieejamajiem auto, bet man ir savi iemesli. 1) Saab 9-5 nu man ir kļuvis par šauru, ...
by elbruss
Thu Sep 28, 2017 4:00 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner
Replies: 326
Views: 150475

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Es pēc pirmajām dažām minūtēm sapratu, ka tā zapte būs visur tapēc izvilku 25 metru elektrības pagarinātāju un aizbraucu mašīnu cik tālu no mājas vien varēju. Uzvilku savu ekipējumu ar ko trimmerēju grāvi, virsū cepure, cimdi un aizsargbrilles un tad tikai ķēros pie stikla pulēšanas. Tur viss baigi ...
by elbruss
Thu Sep 28, 2017 3:23 pm
Forum: SAAB projektu auto
Topic: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner
Replies: 326
Views: 150475

Re: OSC, Black Wagon version 2.0 - get older, plainer, saner

Stiklu pulēšanai izmanto cērija oksīdu, jo stikls ir ļoti ciets. Es savam Saabam pulēju priekšējo stiklu un cērija oksīdu nopirku eBay (jo latvijas ķīmijas veikalos bija dārgi). Darbs tiešām ir diezgan smags un ilgs. Arī drēbes un viss apkārt tiek nosmērēts ar sīkiem baltiem punktiņiem. Pēc pieredze...
by elbruss
Thu Jun 29, 2017 4:52 pm
Forum: Pārdod
Topic: Rezerves daļas no 9-5
Replies: 111
Views: 132437

Re: Rezerves daļas no 9-5 B235 ('97-'01)

Ja nu gadījumā parādās Saab universāļa aizmugures bagāžnieka vāks melnā krāsā, tad dod ziņu. Mans ir aprūsējis un esmu gatavs to nomainīt pret labākā stāvoklī esošu par saprātīgām naudiņām. Manējam gads: 2004.
by elbruss
Fri May 19, 2017 11:44 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Saab virsbūves daļas
Replies: 1
Views: 2500

Saab virsbūves daļas

Sveiki! Manā īpašumā ir 2004.gada Saab 9-5 universālis (melns ar gaišu salonu). Ir doma ar to vēl 1-2 gadus nobraukt, jo tehniski viss ir labi, bet vizuālais izskats gan ir palicis gaužām bēdīgs. Motora pārsega vāks viss rūsas punktos, krāsa vietām nolobījusies, aizmugurējais bagāžnieks drīz būs cau...