Search found 49 matches

by andritis
Sun May 31, 2020 11:28 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: sabvūferi durvīs
Replies: 9
Views: 4478

Re: sabvūferi durvīs

Jā, tagad gan ir skaidrs, paldies.
by andritis
Sat May 30, 2020 2:03 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: sabvūferi durvīs
Replies: 9
Views: 4478

Re: sabvūferi durvīs

Mazliet vieglāk palika, bet ne līdz galam. Es tā saprotu, ka vadi līdz durvīm ievilkti, tur piekabinu skaļruņus, noteikti abus, lai saprastu, vai kas notiek - vai nē. Tad sanāk, ka man vēl jāatrod/jāpērk un jāieliek sub pastiprinātājs? Un tad jāatrod centrā vadu gali, ko pielikt sub pastiprinātājam?...
by andritis
Sat May 30, 2020 12:22 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: sabvūferi durvīs
Replies: 9
Views: 4478

sabvūferi durvīs

Labdien. Vienā reizē nodomāju, ka man priekšējās durvīs nobeigušies skaļruņi/sabvūferi, jo nekas neskan. Nospriedu, kad jau jāmaina, tad likšu kaut ko spēcīgu. Nopirku dārgus skaļruņus zinošā bodē. Vakar nobriedu uz maiņu. Noņēmu durvju paneli. Un, ko es redzu? Man tur nekas nav jau no rūpnīcas. Nu,...
by andritis
Mon May 27, 2019 3:31 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: beigta papīra(?) blīve
Replies: 1
Views: 1773

beigta papīra(?) blīve

Es tā saprotu, ka tā blīve ir starp motora bloku un flanci dzesēšanas sistēmā, kur ir izeja no bloka, t.i. kārbas pusē. Gatavas blīves protams nopirkt nevar... Atsevišķa blīvju papīra loksne maksā nesamērīgi daudz. Ir kāda izeja? Kādam ir blīve vai papīra gabaliņš, no kā izgriezt? paldies, SAAB 9-3O...
by andritis
Mon Apr 01, 2019 11:42 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: eļļa vakuuma līnijā
Replies: 1
Views: 1670

eļļa vakuuma līnijā

Sveiki! Vakar skatos, nomukusi vakuuma trubiņa, tā tievā, kas nāk no vakuuma sūkņa uz leju, uz trejgabalu. Pačamdu, trubiņa nomukusi, jo ir galīgi eļļaina. Cik saprotu, vakuuma sistēmā eļļai nevakadzētu būt. Vai tas nozīmē, ka vakumsūknis laiž eļļu iekšā? Beigts vakumsūkņa blīvslēgs? Vai arī tas tur...
by andritis
Thu Nov 29, 2018 12:35 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: radiatora ventilators
Replies: 8
Views: 6786

Re: radiatora ventilators

Izrādās, pie vainas bija ventilatora rezistors, kas bija pārdedzis, un tāpēc ventilators slēdzās iekšā gandrīz vienlaicīgi ar aizdedzes ieslēgšanu. Aizbraucu uz kondicionieru remonta garāžu, un tur meistars gandrīz uzreiz saprata, kas un kā, un uzreiz arī salaboja. Paņēma gan - diezgan. Bet nu, ko l...
by andritis
Mon Nov 19, 2018 1:08 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Plastmasas vāki zem spārniem
Replies: 5
Views: 3716

Re: Plastmasas vāki zem spārniem

Jā, 7. un 8. ir tas, ko meklēju.
by andritis
Fri Nov 16, 2018 11:06 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Plastmasas vāki zem spārniem
Replies: 5
Views: 3716

Re: Plastmasas vāki zem spārniem

Nē, nē. Paspārnes man vēl tīri labas. Es domāju tos plakanos gabalus, kas ir pašos stūŗos, kas nosedz pieejas migliniekiem. Kā ir tādiem?
by andritis
Thu Nov 08, 2018 12:56 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: Plastmasas vāki zem spārniem
Replies: 5
Views: 3716

Plastmasas vāki zem spārniem

Laika gaitā nolietojušies plastmasas vāki gan labajā, gan kreisajā pusē zem spārnu priekšējās daļas. Tie nosedz gaisa filtra uztvērēju vienā pusē un logu mazgātāju otrā pusē. Varbūt kādam ir? Šrotos skan tikai viena atbilde - "nav". Vai meklēt Zviedrijā? Autiņš vecs, bet tieši tāpēc gribas...
by andritis
Wed Nov 07, 2018 10:25 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-3 elektriskaa antena
Replies: 8
Views: 5965

Re: 9-3 elektriskaa antena

Njāāāāāā........

Laikam palieku vecs.....

Nopirku citu aftermarket antenu un ieliku. Vienīgais prieciņš, ka strādā klusāk kā vecā antena.

Un būtu es agrāk to youtube redzējis.... Man kaut kā tāds netrāpījās. Vai kaut kas īpašs jāieraksta meklētājā, ar SAAB 9-3 nepietiek?
by andritis
Fri Aug 03, 2018 1:50 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: 9-3 elektriskaa antena
Replies: 8
Views: 5965

Re: 9-3 elektriskaa antena

Man gan liekas, ka antenas masts nav maināms. Man arī antena tika locīta šurpu turpu, kamēr nolūza. Arī kaut kur lasīju (redzēju), ka tur salīdzinoši vienkārši var nomainīt mastu. Izrauj beigto mastu ar visu plastmasas zobaino lentu, un tad kaut kā iemāni jauno atpakaļ iekšā. Nu es priecīgs, ar pūlē...
by andritis
Wed Aug 23, 2017 11:35 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: CPU gļuks?
Replies: 8
Views: 5906

Re: CPU gļuks?

Šorī--t atkal iztīrīju MAF, notīrīju atslēgto EGR un visu dienu nobraukāju bez uztraukuma ar visu "ček endžin". Tad nospriedu, man sulojas turbīna, tā piedzen sprauslas un visu pārējo, ko var piedzīt. Rezultātā dzinējs čakarē smadzenes arī man. Iebraukšu servisā, sarunāšu turbīnas maiņu un...
by andritis
Wed Aug 23, 2017 12:53 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: CPU gļuks?
Replies: 8
Views: 5906

CPU gļuks?

Iedarbinot aukstu motoru, pēc kādām 10s iedegas "check engine". Uz braukšanas kvalitāti gan 'itkā" iespaida nav. Bet braukšanas laikā "check" nodziest, toties dzinējs tā kā zaudē "asumu", sāk dūmot. Tas ilgst kādas sekundes 15-20, tad iedegas "check engine&quo...
by andritis
Mon Aug 21, 2017 12:13 am
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: radiatora ventilators
Replies: 8
Views: 6786

Re: radiatora ventilators

Jā, izslēdzot ACC ventilators kļūst manāmi mierīgāks... Ar ACC testēšanu ir problēmas. Jau sen tur tie cipariņi ir tikai imagināri. Pirms kādiem 3 gadiem uzliku ungāru risinājumu, bet nekas diži labāk nesanāca. Tagad nolēmu izpētīt, kas un kā tur nekontaktē, bet sanāca tā, ka vispār vairs neko nerād...
by andritis
Thu Jul 27, 2017 11:25 pm
Forum: SAAB 9-3, 9-5
Topic: radiatora ventilators
Replies: 8
Views: 6786

Re: radiatora ventilators

Par ACC testu sapratu. Izmēģināšu.
Jautājums radās tieši tāpēc, ka ventilators sāk rūk jau pazemes garāžā, kur ir knapi +15, pēc nostāvētas nakts.