Vasaras sākuma tikšanās

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by Nils »

edijs wrote:Man patīk bilde pie Markusa sarkanā 9k - es ar Nilu abi pieliekošies un pētām melnos griestus. :D
Aktuāla tēma. :laugh:
Saab 900 Turbo '81
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by mixeris »

User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by jastr »

o, kurš aizmeta info uz SU? tu?
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by mixeris »

Jap :)
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by jastr »

mixeris wrote:Jap :)
+1 :)

bet par to bildi, jāliek Envoy, lai tirgo :)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
vidvuds
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3224
Joined: Mon Sep 01, 2008 8:09 am

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by vidvuds »

Jā, SU ir vienkārši starā par melnbalto bildi, tāpat kā es.



p.s.

Pēdejie vārdi vienkārši iespārda rakstā:
others where grilling sausages :D uzlaboja garīgo pa 100 %

piedodiet man manu slimo uztveri, bet redzot visas šīs bildes, kur čaļi saulē apdeguši... khmmm, sanāca savilkt kopa ar grillētam desiņām :D
Iceman
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Wed Jan 16, 2008 3:07 am
Location: Ventspils

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by Iceman »

mixeris wrote:Ceļu remonta kartē visu granteni ir plānots par asfaltu pārtaisīt.
Maybe jāuztaisa kāds foto session?! :)
Tikai tā lai ir interesanti interesenti :)
Prieks lasīt par pasākumiem manā galā :)
Ja kautko rīkosiet - labprāt pievienotos un ieguldītu savu artavu ar savām video-iespējām ;)
BE CE DE
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by Nauris_t16 »

Perfekts meetings, viens no tiem, uz ko tiekties.

http://vimeo.com/26996933

Vai ir kāda kompānija, kas būtu ieinteresēta nohostēt šāda tipa vasaras beigu tikšanos?
900aero clubsport #8
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by edijs »

Uhh, tur jau cits līmenis tiem auto.. No tā bariņa, kas bija lidlaukā, varbūt brūnais 96 būtu atbilstošs. Pārējiem katram savi sīkumi jānobeidz (vai jāuzsāk taisīt). :) Tiem tur tiešām ir kur acis pamielot. Plus nāk atskārsme, ka būtībā jau jebkuru auto var nokrāsot, nedaudz iesēdināt, uzlikt piemērotus diskus un vismaz no ārpuses izskatās ellīgi labi. Pat tāds golps un vecs mersis.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by gustavs »

ziedoniz wrote:Perfekts meetings, viens no tiem, uz ko tiekties.

http://vimeo.com/26996933

Vai ir kāda kompānija, kas būtu ieinteresēta nohostēt šāda tipa vasaras beigu tikšanos?
Mhh, jo sevišķi,ja 17ieki uz 900 og jau tiek uzskatīti par ētikas kodeksa pārkāpumu :laugh: . Atmosties,brāl :laugh: .
User avatar
mzais
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Mon Aug 17, 2009 8:50 pm
Location: Ventspils

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by mzais »

visie tie nepraktiski sedinatie joki pec realiem celiem butu noputejusi, bez bamperiem, cauriem motoriem utt. :huh:

mans pec grants pirms lidlauka un visiem tiem putekliem plus pa celam mazgats bij taa noputejs ka neko nevarej saprast no skaistuma un pasam uznaac mazaa skrobe :S plus tiem tai video itka Pimp my ride stila ar sabiem nepavisam nav pa celam.
so get an audi or whatever u fucking pussy :lol:
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by andrisem »

Visu cieņu, Ziedoniz. Bet cik daudz cilvēki būs ar tādiem auto? Lielākā daļa domā, kā iebāzt gāzi utt. Tādus pasākumus ir vērts taisīt, ja ir ko rādīt. SAAB gadījumā tālāk par aiztonētiem lukturiem un nozāģētām atsperēm puikas netiek, izņemot Tavu c900 varbūt vēl kādu. Ja tā paskatās, SAAB braucēji diezgan maz atļaujas (varbūt tas pat ir labi) uzpūst spārnus, salikt spoičas utt. - tomēr lielākajai daļai SAAB liekas smuks, ja ir kāds ir :) Uz veco SAAB tāpāt atskatās, bet vecam golfam, audi utt. neviens pat uzmanību nepievērš. Bet viens SAAB bija nesen ss.lv zelta krāsā, kas varētu tādā pasākumā piedalīties.
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
alnislacis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2156
Joined: Sun Nov 30, 2008 6:10 am

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by alnislacis »

Drosi vien ir verts likt uzmanibu uz to, ka minetaja video puisiem nav aprobezots skats uz lietam- rwd un fwd, off da shelf, mazliet veci, youngtimeri un pilnigas klasikas, puristu restauracijas, gandriz ielai nepiemerotas racing applikacijas, restored n modfied etc. Un pat kads apals stock.

Zel, ka nesanaca aizbraukt uz super lap vai stret stock, nez cik raiba tur ta tiksanas?
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by Nils »

andrisem wrote:Bet viens SAAB bija nesen ss.lv zelta krāsā, kas varētu tādā pasākumā piedalīties.
Tavā izpratnē tāds ir baigais lepnums? Atgādina to pašu šķūnētā golfa principu.
Es vēl NEKAD neesmu redzējis savām acīm tīkamus body kit'us uz Saab, kas nav nākuši no rūpnīcas. Ok, es varbūt esmu baigi konservatīvais, bet lai jau būtu.
Zemākas atsperes, pietonētas lampas un smuki diski ir pilnīgi pietiekami uz Saab. Ko tu vēl uz viņa gribētu redzēt? Pūstus stiklenes bamperus? Veļas dēļus? :blink: :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:Vasaras sākuma tikšanās

Post by Nauris_t16 »

Es jau itkā biju domājis radīt iespaidu par konceptu, neesmu jau pēdējais l*hs, lai nesaprastu, ka pildījums šāda tipa pasākumam mūsu vidē būtu pilnīgi savādāks.

Runa bija par to, ka kāda kompānija nohostē šādam pasākumam savu pagalmu, moš iedod vēl kādas balvas, jo tas bija lidlauka pasākuma mīnuss.

Jā, man patīk dažādas pasaules tuninga scēnas un mani garlaiko čīkstēšana par to, ka skaists ir tikai stock vai OEM+ tikai savas fantāzijas trūkuma dēļ. Protams, galvenais ir kritika, bet arī tai ir veselības robeža.

Jā, salīdzinājumā ar piektidienas vakaru streetstock treniņiem, auto exotica otdihajet, bet tomēr tāda tipa pasākumam uzsvars ir uz izskriešanos, nevis pasēdēšanu.
900aero clubsport #8
Post Reply