Priekšmeti ar kluba simboliku

Jautājumi par SAAB Klubu
Post Reply
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1037
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by Normunds »

Ir jauki, kad tavu auto rotā SAAB kluba uzlīme. Ir jauki, kad ir T-krekli, cepures un citi nieciņi. Bet ir sajūta, ka kaut kas vēl pietrūkst. Tapēc šajā topikā mēs varētu pārspriest tieši tās lietas ar kluba simboliku, kuras mums gribētos redzēt savā īpašumā.

Paldies, Killeram par piekariņu ideju !

Es arī tai pievienojos. Jautājums no manas puses par idejas izpildījumu:
vienkāršotais un ātri realizējamais plastikāta ietvars un bilde iekšpusē, vai
īpasī veidots un no metāla ( tiem, kuriem ir Zvedrijas "93 reste" sapratīs ), vai
vēl kāds cits variants.

Un pie viena aptauja par tekstu uz reģistrācijas numuru rāmīšiem:

Latvijas SAAB klubs
angliskais
www.saabclub.lv
vai kāds vēl ?

Šīs domas par apdrukātiem priekšmetriem vajadzētu materializēt vajadzētu šogad ;)
iRAFAR
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 574
Joined: Thu May 22, 2008 8:58 am
Location: Âgenskalns

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by iRAFAR »

Normunds wrote:Ir jauki, kad tavu auto rotā SAAB kluba uzlīme. Ir jauki, kad ir T-krekli, cepures un citi nieciņi. Bet ir sajūta, ka kaut kas vēl pietrūkst. Tapēc šajā topikā mēs varētu pārspriest tieši tās lietas ar kluba simboliku, kuras mums gribētos redzēt savā īpašumā.

Paldies, Killeram par piekariņu ideju !

Es arī tai pievienojos. Jautājums no manas puses par idejas izpildījumu:
vienkāršotais un ātri realizējamais plastikāta ietvars un bilde iekšpusē, vai
īpasī veidots un no metāla ( tiem, kuriem ir Zvedrijas "93 reste" sapratīs ), vai
vēl kāds cits variants.

Un pie viena aptauja par tekstu uz reģistrācijas numuru rāmīšiem:

Latvijas SAAB klubs
angliskais
www.saabclub.lv
vai kāds vēl ?

Šīs domas par apdrukātiem priekšmetriem vajadzētu materializēt vajadzētu šogad ;)
Uz numura rāmīšiem SAAB kluba bļembai vietas laikam nepietiks, ja nu vienīgi tādi maziņi logo abās pusēs uzrakstam...

Ir iespējams pasūtīt Gotiņu konfektes ar custom made papīrīšiem...

Lietussargs - masu pasākumos savējos viegli pamanīt pa gabalu...

Dāmām mazais manikīrpiederumu komplektiņš (apmēram kredītkartes lieluma plastmasas plāksnīte, kurā ir šķērītes, vīlīte un diezgan vietas apdrukai)

Gaisa atsvaidzinātājs - nevis tipiskā egle, bet kluba logo...

Par resti... Man patiktos, ja vecās 9-3 restes vietā varētu tikt pie "SAAB KLUBS" restes...
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by KurBads »

man iepatikās atsvaidzinātāja ideja un gotiņas ...

reālas lietas, kas tiks lietotas ...
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by mixeris »

Gotiņas būtu forši kādos pasākumos, bet nu jāņem vērā derīguma termiņš.

Savukārt atsvaidzinātāju es personīgi nezivēlētos, jo nekad nav patikušas eglītes vai jebkādi karekļi un labāk izmantoju tos kuri stiprinās pie gaisa ventilācijām.

Man te savukārt ienāca prātā doma parto vai būtu iespējams uztaisīt hromētas saab kluba bļembas kas būtu vienādā stilā ar SAAB badgiem un tad piemēram auto vairs neizskatītos aplīmēts ar visādām uzlīmēm no aizmugures. Tiesa jaunajiem un vecajiem atšķiras dizains.
Nezinite 9000
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 848
Joined: Mon Jan 21, 2008 10:24 am

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by Nezinite 9000 »

vīriešu zeķu kopāsastiprināmo (no netīro novilkšanas brīža līdz tīro izņemšanai no atvilknes) ierīci/knabuli ar SAAB simboliku! :silly:

Vai SAAB termokrūze jau ir? Man kolēģi uzdāvināja Volvo krūzi apvilktu ar ādu, kas tieši iederas konsolē tai paredzētajā vietā - vienkārši burvīgi!

patīk ideja par gaisa atsvaidzinātājkareklīti - Mixeri, to var kabināt arī lejā pie beņķa vai bardačoka vai aiz vadītāja krēsla

atstarotāji?? (tagad ir sods 20 Ls, ja nelieto :()

Droši vien arī nākotnē obligāti auto vadājamās atstarojošās vestes varētu apdrukāt?

Post-it

aploksnes/markas
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by ZingZeng »

Oi, nu gan. LUDZU:

- zekes ar izsutu logo
- lakatini ar logo (aizmugure)
- neilona jakas (nav dargas) ar logo (prieksa vai pakala)
- apenes ar logo
- sieviesu krusturi ar 2 logo :P
- mugursomas vai pleca somas ar logo
- mobila jostas macins ar logo
- dvieli ar logo
- pledi, ko ielikt masina ar logo
- prezidenat zakete ar logo uz krusu kabatas
- aprocpogas ar logo
- vienkarsas piespraudes vai nozimites ar logo
- zimuli ar logo
- dzesgumijas ar logo
- lineali ar logo
- kalendarisi ar logo
- naudas maki ar logo
- utt.
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by mixeris »

Es jau ar māku pārkopēt no prezentreklāmas kataloga satura rādītāju ;)

Vajadzētu tomēr aprunāt lietas, kuras tiešām cilvēkiem izrādītu interesi un kuras tiešām kluba biedri un tuvu stāvošās personas iegādātos. Atcerieties ka mūsu nav daudz tādēļ nav jēgas staisīt 200 apenes vai 200 pledus vai kā savādāk.
User avatar
Nils
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3970
Joined: Wed Mar 26, 2008 12:29 pm

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by Nils »

Pagaidām piekariņš liekas reālākā doma. :)
Saab 900 Turbo '81
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by mixeris »

Piekariņš ir lieta, kuru ja vēlies vari dāvināt vai arī kura nav ļoti uzkrītoša un vairāk ir domāta sev pašam utt.

Manuprāt Saabklubam nevajadzētu izvēlēties ar logo rotāt mantas kuras jau pagabalu kliedz! Tāpat kā Saab kluba uzlīmes uz auto ir patīkama izmēra un neuzkrītošas bet pamanāmas atšķirība no citu auto klubu plakātiem, tāpat arī citām reklāmas lietām būtu jāatbilst šiem pašiem standartiem.
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by ZingZeng »

Nu labi, tad var kluba biedrim tirgot davanu kartes tatoo salona, lai var ietetovet logo kada sev nemanama vietina :woohoo:

Tas protams joks ;)
User avatar
mixeris
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4125
Joined: Mon Jan 14, 2008 4:47 pm
Location: Rīga, Latvia

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by mixeris »

A no tevis neko īsti nopietnu vēl neesmu redzējis :)
User avatar
KoreFun
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 7731
Joined: Thu Feb 07, 2008 11:11 am
Location: Rîga

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by KoreFun »

Labprāt iegādātos numura rāmīšus, piekariņus un pildspalvas:)
Normally aspirated engine is like never ending turbo lag :)

9-3'99 Project "Griff"
9-3'09 TTiD AT Wagon, Stg 0.5
9-3'02 SE TD04 Convertible
User avatar
mrpinkeyes
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1406
Joined: Tue Jan 15, 2008 8:32 am
Location: Sigulda
Contact:

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by mrpinkeyes »

mixeris wrote:
[

Manuprāt Saabklubam nevajadzētu izvēlēties ar logo rotāt mantas kuras jau pagabalu kliedz! Tāpat kā Saab kluba uzlīmes uz auto ir patīkama izmēra un neuzkrītošas bet pamanāmas atšķirība no citu auto klubu plakātiem, tāpat arī citām reklāmas lietām būtu jāatbilst šiem pašiem standartiem.[/quote]


Es gan teiktu, ka Latvijas Saabistiem tā patīk aplīmēt savus auto ar visādām uzlīmēm kā nevienam. Nezinu vai gadījumā ārvalstu SAABklubu pārstāvji arī par mums nesmīkņā, jo INTSAAB pasākumā jau tas likās par traku....
saab 9-5 Aero Wagon 2006
ex saab 900 1991
ex saab 9-5 Aero Wagon 2001
ex saab 900 T8 1986
User avatar
Smith
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2049
Joined: Tue Jun 10, 2008 2:11 am
Location: Riga

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by Smith »

Neesmu kluba biedrs, lai gan ir doma par tādu kļūt,;) tāpēc nezinu vai mans viedoklis tiks ņemts vērā,:blush: bet es domāju, ka ir jābūt uzlīmei uz mašīnas, plasmasa krūzīte, kuru likt tūrētājā mašīnā, pildspalva un atslēgas piekariņš.
Toyota RAV4, LPG&Kellys Lagon
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:Priekšmeti ar kluba simboliku

Post by Gregers »

Esmu novērojis riktīgu deficītu- spilveni, segas, pieminētie pledi, segu tipa paklājiņi kurus šašlikojoties pie ezera izklāt lai pārtika un dibens nebūtu pilns ar skujām un citas loģiski izdomājamas lietas kuras ir lielākajai daļai bagāžniekā, salonā, cimdu nodalijumā. Pagaidām no noderīgajiem piedrumiem ar SAAB simboliku esmu atradis tikai lietussargu(toč foršs, visa ģimene tiek apakšā) plastmasas krūzes un pildspalvas ir iztikti garlaicīgas. Labuprāt nopirktu kādu pildspalvu robežās līdz 30-40 LVL, bet tādu zolīdu, ne kliedzošu, uz Parker kodola balstīto un ar mazu smalku SAAB uzrakstiņu lai lielāku darījumu parakstot var izvilkt nevis klasisko un pierasto parker, bet ko personīgāku, laba, gaumīga termo krūze likās tiešām intresanta, tik negribētos metālisku un aukstu, bet kaut to pašu ādu- lai pieskaroties ir patīkama... hmm...sieva ierosina apakšveļu :) sievietes tik par to vien domā :laugh:
Kaut kāds funkcionāls disku turētājs autiņam ideālā gadījumā, bet ja vnk fantazēt tad ziemas cimdi, vello cimdi virtuves nažu komplekts... da jebkas kas nav tizli bļaujošs, bet tikai smalki, īstajā brīdī pasvītro SAABista stilu un personību.
Post Reply