pavasarisir klāt

Jautājumi par SAAB Klubu
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

Izklausās jau daudz kas forši, bet vai kāds bija arī reāli gatavs Dikam ar organizēšanu palīdzēt? :huh: Kaut kā netika manīts šeit neviens šāds entuziasts :huh:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:pavasarisir klāt

Post by elmo »

No 02.06.2012.-03.06.2012. būšu ārzemēs! :angry:
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:pavasarisir klāt

Post by KurBads »

lawyer wrote:Izklausās jau daudz kas forši, bet vai kāds bija arī reāli gatavs Dikam ar organizēšanu palīdzēt? :huh: Kaut kā netika manīts šeit neviens šāds entuziasts :huh:
vai tad bija tur daudz ko palīdzēt, izklausījās, ka viss jau tur IR, galvenais ir saņemties un aizbraukt.

Minhauzens pats visu taisa un tur organizēšana no kluba puses vispār nebija nepieciešama???
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:pavasarisir klāt

Post by gustavs »

Nu ja..., tad jau tiksimies Brīvkalnos :laugh:
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by Diks »

Par Irbeni
To rolmens: vieta mazajam atradīsies;
To bizenajs: tiltiņš sabrucis, bet ar laivu (man viena gumijniece ir tur uz vietas) var pārcelties, tanki ir;
Neatceros, cik maksā ekskursija Minhauzenā, bet Irbenē ekskursiju vadīšu es SAABistiem, protams, pa brīvu (ja braucat individuāli, notiek ekskursijas pa 2.- pieaugušajiem, 1.- bērniem);
Jūra blakus ar daudz tīrāku, bet nedaudz vēsāku ūdeni kā līcī;
Ir ideja par fotoorientēšanos Ventspilī. Protams, ne uz ātrumu (tā nebūtu laba doma), bet gan uz interesantākajiem objektiem + ko katrs līdzīgu atrod un nobildē (ja rīko sacensības, tad punktus skaita pēc līdzīgo atrasto objektu skaita). Pamatdoma gan ir bez steigas apskatīt pilsētas interesantākās vietas;
Iespēja izbraukt ar mazbānīti, ar kuģīti " Hercogs Jēkabs", brīvdabas muzeja apmeklēšana, atrakcijas ap kalnu "Lemberga hūte" ...
Izvēle, protams, vairākuma rokās.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

KurBads wrote:
lawyer wrote:Izklausās jau daudz kas forši, bet vai kāds bija arī reāli gatavs Dikam ar organizēšanu palīdzēt? :huh: Kaut kā netika manīts šeit neviens šāds entuziasts :huh:
vai tad bija tur daudz ko palīdzēt, izklausījās, ka viss jau tur IR, galvenais ir saņemties un aizbraukt.

Minhauzens pats visu taisa un tur organizēšana no kluba puses vispār nebija nepieciešama???
Tur jau tā lieta, ka Minhauzens pats neko netaisa, to visu taisa paši kluba biedri - šobrīd ir iesaistīti arī ziedoniz, Killers, Arnijs un Yukki.

"vai tad bija tur daudz ko palīdzēt, izklausījās, ka viss jau tur IR, galvenais ir saņemties un aizbraukt." - bļoda, reāli gribas par šādu tekstu nolamāties kārtīgi :angry:

NEKUR NEKAS TĀPAT VIENKĀRŠI NEBIJA, NAV UN NEBŪS! NEKAS PATS NO SEVIS NENOTIEK! Vienmēr ir vajadzīgs biedru vai citu entuziastu ieguldīts laiks un darbs! Atvainojiet, piedodiet, bet mums acīmredzot šobrīd nav resursu, lai sarīkotu pasākumu Ventspilī (Diks pats vēl augstāk lūdza palīdzību rīkošanā, bet tas jau laikam tika palaists garām) un vienam cilvēkam kaut ko tādu pacelt, ja paralēli ir arī jāstrādā, nav reāli!


Man šķiet, ka daļa biedru ir pieļāvuši zināmu maldību attiecībā uz dalību biedrībā "Saab klubs" - tas nav Rimītis vai Maxima, kur cilvis noloka zināmu naudas summu un dabū pretī gatavus produktus - desas, olas vai tomātus utt. Tā tas nedarbojas un nevar darboties - biedra nauda nav maksa par kaut kādu pakalpojumu vai preču paketi, ko var pieprasīt konkrētā laika posmā saņemt no kluba. Ar biedra naudu mēs nodrošinām šī pasākuma, ko sauc par Saab klubu, objektīvu eksistenci šajā pasaulē. Lai mēs varētu arī izbaudīt šo kopību, mums ir jāiegulda savs laiks un darbs! ;)

P.S. Pasākumu nodrošināšana neietilpst valdes funkcijās un valdei nav pienākuma biedriem noorganizēt X skaitu pasākumu katru gadu. Šādu uzstādījumu es esmu izteicis jau sen...
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
KurBads
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3218
Joined: Thu Jan 17, 2008 3:00 pm

Re:pavasarisir klāt

Post by KurBads »

Diks wrote:Par Irbeni
To rolmens: vieta mazajam atradīsies;
To bizenajs: tiltiņš sabrucis, bet ar laivu (man viena gumijniece ir tur uz vietas) var pārcelties, tanki ir;
Neatceros, cik maksā ekskursija Minhauzenā, bet Irbenē ekskursiju vadīšu es SAABistiem, protams, pa brīvu (ja braucat individuāli, notiek ekskursijas pa 2.- pieaugušajiem, 1.- bērniem);
Jūra blakus ar daudz tīrāku, bet nedaudz vēsāku ūdeni kā līcī;
Ir ideja par fotoorientēšanos Ventspilī. Protams, ne uz ātrumu (tā nebūtu laba doma), bet gan uz interesantākajiem objektiem + ko katrs līdzīgu atrod un nobildē (ja rīko sacensības, tad punktus skaita pēc līdzīgo atrasto objektu skaita). Pamatdoma gan ir bez steigas apskatīt pilsētas interesantākās vietas;
Iespēja izbraukt ar mazbānīti, ar kuģīti " Hercogs Jēkabs", brīvdabas muzeja apmeklēšana, atrakcijas ap kalnu "Lemberga hūte" ...
Izvēle, protams, vairākuma rokās.
Diks,

Labprāt izbaudītu Irbenes labumus kad braukšu uz Ventspili citās lietās kaut kad jūnija beigās vai jūlijā. Tie tanki izklausās baigi intriģējoši ... arī uz šķīvja neesmu bijis.

Lawyer,

Es iestājos SK un maksāju biedra naudu tikai un vienīgi ar mērķi kaut nedaudz finansiāli pabalstīt un skaitliski (statistiski) palielināt klubu. Pilnībā atzīstu, ka man nav laika, ko ieguldīt SK aktivitātēs kaut vai dalības līmenī, nerunājot pat par organizēšanu. Es arī pilnīgi nemaz nesagaidu kaut kādu atdevi/ieguvumu no sastāvēšanas klubā. Esmu "pasīvais", kas vienkārši vēlas, lai SK pastāvētu.
MY 1968 SAAB 96, MY 1969 Sonett V4, MY 1970 99, MY 1988 c900 T16 airflow cabrio, MY 1992 c900 t16 cabrio, MY 1993 c900 T16 airflow 3-d
& Chevy 5,7
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:pavasarisir klāt

Post by zaz »

lawyer wrote:
KurBads wrote:
lawyer wrote:Izklausās jau daudz kas forši, bet vai kāds bija arī reāli gatavs Dikam ar organizēšanu palīdzēt? :huh: Kaut kā netika manīts šeit neviens šāds entuziasts :huh:
vai tad bija tur daudz ko palīdzēt, izklausījās, ka viss jau tur IR, galvenais ir saņemties un aizbraukt.

Minhauzens pats visu taisa un tur organizēšana no kluba puses vispār nebija nepieciešama???


P.S. Pasākumu nodrošināšana neietilpst valdes funkcijās un valdei nav pienākuma biedriem noorganizēt X skaitu pasākumu katru gadu. Šādu uzstādījumu es esmu izteicis jau sen...
... nu palasot statūtus gan redzam ko citu.

Klubu pārstāv / vada kas....? Jā, valde, tātad valde ir tā, kas ir atbildīga par tā īstenošanu, kas rakstīts statūtos..., un statūtos redzam / lasam sekojošo:

2.nodaļa. Biedrības mērķi.

2.1. Biedrības mērķi ir:
2.1.1. paaugstināt SAAB markas automašīnu popularitāti Latvijā;
2.1.2. apvienot Latvijas SAAB markas automašīnu īpašniekus un interesentus;
2.1.3. apzināt un izpētīt SAAB markas auto vēsturi Latvijā un pasaulē;
2.1.4. sadarboties ar citām Latvijas valstiskajām un nevalstiskajām organizācijām;
2.1.5. sadarbībā ar citu valstu un starptautiskajām organizācijām, veicināt Biedrības dalību starptautiskajās organizācijās.
2.1.6. savā darbībā palīdzēt iepazīt Latviju gan Biedrības biedriem, gan ārzemju partneriem, popularizējot tās tēlu pasaulē.
2.2. Mērķu sasniegšanai Biedrība veiks šādas darbības:
2.2.1. organizēs kolektīvus pasākumus ar uzdevumu iepazīt Latviju, Biedrības biedriem vienam otru un apzināt savu mašīnu tehniskās priekšrocības, iespējas un drošumu;
2.2.2. organizēs un piedalīsies starptautiskajos pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs, kuros iespējams iepazīt ārzemju partnerus, citu nevalstisku organizāciju darbu, nesot Latvijas vārdu pasaulē;

2.2.3. saglabās un atjaunos SAAB markas automašīnas, kurām ir tehniska un vēsturiska vērtība,
2.2.4. veidos pozitīvu SAAB kluba publisko tēlu ar visiem iespējamiem likumīgajiem līdzekļiem.

Protrams, tas nenozīmē, ka valdei pašai tas "ar savām rokām" jādara, bet... tā ir tikai un vienīgi valdes atbildība, ka viņa nespēj šos mērķus izpildīt pati, vai nodrošināt viņu izpildi - īstenot pašu uzstādītos mērķus.

Uzņēmumā tas sauktos - vadība nespēj īstenot investoru uzstādītos mērķus.
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:pavasarisir klāt

Post by elmo »

Zaz, tev viss kā slikti tā nelabi!:laugh:
Ja brauktu uz Irbeni, gan jau atkal būtu par ko burkšķēt!:laugh:
User avatar
gustavs
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2606
Joined: Fri Feb 15, 2008 10:03 am
Location: Location

Re:pavasarisir klāt

Post by gustavs »

Var lamāties vai nelamāties, taču no malas,tas izskatās diezgan sūdīgi.
Tiek izteikts piedāvajums, kam pēc dažām dienām seko paziņojums,ka ir pārāk maza aktivitāte (tikai 4.cilvēki uz to brīdi) - piedāvājumu paturam prātā, taču sākam koncentrēties uz ko citu, taču ap to laiku tomēr parādās interese un cilvēki dod priekšroku Irbenei un pat rodas aptuvena skaidrība par datumiem (16-17.jūnijs). Tomēr, pat apzinoties,ka reti kurš šķirstīs divas lapas atpakaļ un lasīs lawyer mazo piebildi,kura pat nav izcelta boldā, lūdzam atsaukties palīdzēt gribetājus Irbenes pasākma , uzmetam lūpu un nez kādas iekšējās komunikācijas rezultātā tomēr ir atradušies palīgi,kuri organizēs pasākumu Duntē - kolosāli :laugh: .Nē, man nav viss slikti un paldies par katru kluba aktivitāti, taču man tas izskatās nedaudz greizi, protams, viedoklis subjektīvais!
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re:pavasarisir klāt

Post by elmo »

Nu tad nākotnei būs mācība, ka labus piedāvājumus uzreiz jāatbalsta, nevis jāiebāž galva smiltīs un jācer, ka Lawyer vai kāds cits uzminēs jūsu slēptās vēlmes!
Maisīt gaisu, kad līdz pasākumam nepilna nedēļa ir tā kā pa vēlu.
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by Diks »

Nu, panesās ...
Par organizēšanu: ja paskatās manis iepriekš rakstīto, tad ar to ko es piedāvāju gatavu no savas puses pietiek vairāk kā vienas dienas pasākumam. Respektīvi palīdzības vajadzība būtu iespējama gadījumā ja organizētos kolektīvs izbrauciens no Rīgas vai kādas papildus aktivitātes (idejas vai vēlmes) uz vietas.
Protams, ne katram, tāpat kā man ir iespējams piedalīties jebkurā datumā. Tikai jāpiemin, ka man līgums beidzas gada beigās un nezinu vai turpmāk man būs iespēja tādu pasākumu uzrīkot :(
Man gan sajūta, ka galvenais iemesls ir milzīgais attālums no Rīgas līdz Irbenei :laugh:
Jebkurā gadījumā, iepriekš sarunājot, ir iespēja apmeklēt radioteleskopus darba dienās arī mazākās kompānijās :) . Zvaniet (ņemot vērā, ka Irbenē ir vāja zona).

PS Vasara jau vēl priekšā :)
User avatar
Gregers
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4086
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:05 am
Location: Riga
Contact:

Re:pavasarisir klāt

Post by Gregers »

Klau, tā nav forši! Piedavāt normālam pasākumam pieteikties kkādā neko neizsakoša topika vidū un tad brīnīties, ka 4 cilvēki pieteikušies :angry:
Es piemēram labprāt paložņātu pa to antēnu un arī kādu gaļas gabalu ar prieku uzceptu saabistu kompānijā, bet kā lai es zinu, ka topiks kura sākumā slinki stumda domu par kkāda veca autiņa uzkautkurieni aizgādāšanu šobrīd aicina pieteikties dalībniekus foršam braucienam!?
User avatar
mzais
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 50
Joined: Mon Aug 17, 2009 8:50 pm
Location: Ventspils

Re:pavasarisir klāt

Post by mzais »

diemzel lidz Juulija vidum esmu prom.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re:pavasarisir klāt

Post by lawyer »

Ventspils variants nav atmests - uz to mēs skatāmies kā uz varbūtējo vasaras/rudens pasākumu ;)
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
Post Reply