2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Jautājumi par SAAB Klubu
zaz
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 872
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:24 am
Location: Jelgava - Rîga
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by zaz »

... nu stāstiet, kas jums tur pa asinspirti sanākusi?
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by jastr »

zaz wrote:... nu stāstiet, kas jums tur pa asinspirti sanākusi?
Edijs vs 9K grabažnieka vāks :D (zinu, sabojāju izcilu varoņstāstu par cīņā gūtu partizānu ievainojumu :D)
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
skirem
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1399
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:08 pm
Location: Riga

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by skirem »

vēl man jautājums org/tiesnešiem- vai tiešām Arnis brauca ar 9-3 OG??? Es saprotu kas tas nav 9-3SS un saprotu arī to ka laupīju sev godpilno 3 vietu NG klasē :P, bet skaidrībai ir jābūt ;)
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by jastr »

Arnija melnis ir 9-3OG...

t.i. vai tu viņu bildēs redzi ar kādu citu auto? :D
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by edijs »

Oj, par grabažnieka vāku kādu brīdi lūgtum nepieminēt. :D Tā jau samērā veiksmīgi, varēja tak gan uzaci pārsist, gan degunu salauzt, bet reāli tikai normālu caurumu uztaisīja un to pašu zem matiem - tātad rētu baigi neredzēs.

Skirem: bet vai tad tas arī nav 9-3OG? Vecāks modelis jau sanāk 900NG. Btw - pie Gazovija gan ir tabulā kļūda, respektīvi šams nav turbinizēts, plus vēl gāzots. Tātad no papīros rakstītajiem 150 zirdziņiem varbūt kādi 100 vien tiek līdz riteņiem aizvadīti. Labākā gadījumā.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
zinitis
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1735
Joined: Mon Jan 28, 2008 2:40 am
Location: Jūrmala-Rīga

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by zinitis »

Bet mēs tak arī braucām ar 9-5og,jo no 10.gada sākās 9-5ng...:laugh: :laugh: :laugh:
User avatar
jastr
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2851
Joined: Tue Jan 15, 2008 1:07 am
Location: LV

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by jastr »

Edij, tu te par estētiskām problēmām, tas vāks ar tevi varēja izdarīt arī tā, ka vāks būtu pašam :D vai skalpam vai tml...
Braucu ar 9-5 NG glītāko dvīņubrāli :D
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by edijs »

Nu, vienmēr var būt sūdīgāk. :) Tā ka kopumā diena izdevusies, viss kedā.

Teiksim, man vēl mājās braucot turpinājās dzeses problēmas, plus no liela gāzes pukšķa nolidoja ieplūdes kolektors. Un vai man 12tā atslēdziņa bija pa rokai? Nē. Toties aizmugurē divi nemierīgi sīkaļas, kuriem nāk miegs. Bet sataisīju makgaiveriski, mājās tiku - tātad nav iemesla sūdzēties.

Starpcitu, ar Gazoviju maukt pa trasi ir visnotaļ ekonomiski. Pildījos pirms tam un pēc tam Rīgā, lai noskaidrotu aptuveno patēriņu - ap 25 nodedzinātiem litriem ar visu ceļu no/līdz Rīgai, pa trasi kaut kas ap 100km, izmaksas 10 lati. :) Ok, pa trasi noteikti būtu bijis 2x vairāk, ja Gazovijam nebūtu sacēlusies temperatūra.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by Nauris_t16 »

skirem wrote:vēl man jautājums org/tiesnešiem- vai tiešām Arnis brauca ar 9-3 OG??? Es saprotu kas tas nav 9-3SS un saprotu arī to ka laupīju sev godpilno 3 vietu NG klasē :P, bet skaidrībai ir jābūt ;)
Viss ir tā, kā tam jābūt. Cik saprotu, Tu domā, kāpēc pirmais trijnieks nav iedalīts nevienā klasē?

Nu ja tā paskatās, tad nebūtu īsti godīgi, bet nu šoreiz atkal taisīt atsevišķu slimnieku klasi nebija no kā - 3 nedaudz par maz. Tāpēc arī ir tā kā ir, ka absolūtā vērtējuma pirmās trīs vietas tīri demokrātiski (un, manuprāt, bez liekām pretenzijām no pašu braucēju puses) tiek nodalītas no atsevišķām klasēm. Neesam jau alkatīgi :)

Kā arī vienmēr klašu dalījums ir bijis maksimāli demokrātisks, lai neradītu rūgtuma sajūtu, tieši otrādi, lai radītu vēlmi atgriezties šāda veida pasākumos :)


p.s. ceru, ka mana atbilde sanāca korekta attiecībā pret statusu zem avatara :D
900aero clubsport #8
Normunds
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 1038
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:53 pm
Location: Rīga

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by Normunds »

Attiecībā par iedalījumu klasēs ir tieši tā arī ir :

S-Lidotāji, lasi SAAB Lidotāji un otra grupa
Lidotāji, kam pēc definīcijas ir pilnīgi vienalga ko un kādā tehniskā sagatavotības līmenī pacelt gaisā.

Abās grupās ir jauki un SAAB mīloši indivīdi, kur atšķirības parādas tikai pēc starta karoga novicināšanas.
:)
User avatar
Yukki
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2459
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:19 pm
Location: Teika

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by Yukki »

Mani ari drosi ieskaitiet pie tiem trijiem,jo mans merkis bija cinities ar viniem visiem kopa un katru atseviski, nevis par 1.vietu melno saabu klasee. Lai gan ari es braucu ar ikdienas auto,tomer ne tik saudzejoshi pret auto ka citi,tapec nebutu godigi man dot 1/2. Shoreiz es zaudeju tiem 3 auto,bet es trennejos citigi,vakaraa pat nedaudz 'shuupoja' it ka butu dzeris!:D next time guys!:D
User avatar
andrisem
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1284
Joined: Mon Oct 06, 2008 3:14 pm
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by andrisem »

Braucu pirmo reizi uz laiku, lai saprastu kā viss notiek un pasākums tiešām patika :)

Kad plānojas nākamā reize ? :)
SAAB 9-5 2.3T
SAAB 900 T8 Special
SAAB 900 2.1i
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris - "1. S-Lidotava" Brīvkalnos

Post by edijs »

Es tev vakar pirms gulētiešanas štukoju, kā lai tiek galā ar psiholoģiska rakstura problēmu - to, ka tiklīdz braukšana aiziet sacīkšu režīmā uz laiku, tā man kaut kāda klemme aiziet ciet, gribās visu tik perfekti un maksimāli ātri izdarīt, ka beigās tieši sanāk pilnīgi auzās. Kad no rīta tikko atbraucis veicu pirmos apļus, plati smaidīju no tā, cik labi sanāk, auto turās maķenīt labāk kā pagājušos gadus (par kripatu labākas riepas), TCS netraucē dzīvot un kopumā, neskatoties uz gazovija necilo jaudu, ar hronometru uzņemtie laiki sajūsmina. Tā nu es visu to iesildīšanās daļu nobraukāju ar smaidu līdz ausīm, ar pārliecību, ka šogad maniem rezultātiem noteikti jābūt labākiem par pagājušā gada sniegumu. Un arī nevienu kupenu nepaņēmu iesildoties, lai arī ātrums ejot līkumā lielāks, kā vēlāk, kad jau iestājies maziņš stresiņš. Tad pie stūres piesēda Nils un pirmajā aplī maķenīt uzsēdās. :D Un hops, ar to jau ir gana, lai mana smadzene aizietu kaut kādā safe mode režīmā - respektīvi es vairs nespēju līkumā mīt ručkā un paļauties uz to, ka saķere beigās parādīsies; ir sajūta, ka es tak slīdu tieši kupenā un noteikti jāmēģina nedaudz samest pakaļu, lai ieturētu "pareizo" trajektoriju. Rezultātā tāpat ar diviem riteņiem nošļūc pa pašu malu, plus ātrums krasi krītās.

Man tagad baigā dilemma ar gazoviju - ir jēga taisīt lūpu vai nē. :D Likt rezerves lūpu pilnīgi noteikti nav jēga, to arī var ātri izšķaidīt. Savukārt braukāt bez lūpas - gaužām necils skats. Un sanāk, ka radiators tagad kā pirmais triecās pret kupenu, tas arī nav labi.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
User avatar
Nauris_t16
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3418
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:55 pm
Location: Pārdaugava

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by Nauris_t16 »

edijs wrote:Es tev vakar pirms gulētiešanas štukoju, kā lai tiek galā ar psiholoģiska rakstura problēmu - to, ka tiklīdz braukšana aiziet sacīkšu režīmā uz laiku, tā man kaut kāda klemme aiziet ciet, gribās visu tik perfekti un maksimāli ātri izdarīt, ka beigās tieši sanāk pilnīgi auzās. Kad no rīta tikko atbraucis veicu pirmos apļus, plati smaidīju no tā, cik labi sanāk, auto turās maķenīt labāk kā pagājušos gadus (par kripatu labākas riepas), TCS netraucē dzīvot un kopumā, neskatoties uz gazovija necilo jaudu, ar hronometru uzņemtie laiki sajūsmina. Tā nu es visu to iesildīšanās daļu nobraukāju ar smaidu līdz ausīm, ar pārliecību, ka šogad maniem rezultātiem noteikti jābūt labākiem par pagājušā gada sniegumu. Un arī nevienu kupenu nepaņēmu iesildoties, lai arī ātrums ejot līkumā lielāks, kā vēlāk, kad jau iestājies maziņš stresiņš. Tad pie stūres piesēda Nils un pirmajā aplī maķenīt uzsēdās. :D Un hops, ar to jau ir gana, lai mana smadzene aizietu kaut kādā safe mode režīmā - respektīvi es vairs nespēju līkumā mīt ručkā un paļauties uz to, ka saķere beigās parādīsies; ir sajūta, ka es tak slīdu tieši kupenā un noteikti jāmēģina nedaudz samest pakaļu, lai ieturētu "pareizo" trajektoriju. Rezultātā tāpat ar diviem riteņiem nošļūc pa pašu malu, plus ātrums krasi krītās.

Man tagad baigā dilemma ar gazoviju - ir jēga taisīt lūpu vai nē. :D Likt rezerves lūpu pilnīgi noteikti nav jēga, to arī var ātri izšķaidīt. Savukārt braukāt bez lūpas - gaužām necils skats. Un sanāk, ka radiators tagad kā pirmais triecās pret kupenu, tas arī nav labi.
Tāpēc es jau vairākus gadus nevienu neņemu līdz braucot uz laiku - mašīnā vairāk vietas, gan morāli, gan fiziski.

PLUS - ir reāli jāsaug ar savu mašīnu. Un tur nu bez pāris efektīvām kupenām un mega fail neiztikt
900aero clubsport #8
User avatar
edijs
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 5114
Joined: Wed Jan 16, 2008 8:03 am
Location: Riga
Contact:

Re:2012.g. 22.janvāris -

Post by edijs »

Jā, par to blakussēdētāja ietekmi laikam tiesa - vienam kaut kā raitāk iet.

Bet par kupenām - man tieši šķiet, ka mega fail'i ietekmē visu to štelli uz pretējo pusi, vismaz tās konkrētās dienas ietvaros. Iešļūc vienreiz kupenās, otreiz - beigās jau tāds stress, ka tik neiešļūc atkal, ka nevar maksimāli koncentrēties uz braukšanu. :D Viss jau būtu forši, ja tas sniegs malās nebūtu tik ciets un varētu vienkāršāk pats tikt ārā. Vai arī kā te vienu reizi bija - tik sarakņātas un irdenas tās malas, ka ar švunku var iztest cauri un atkal izlidot atpakaļ uz trases.
Saab 900OG T8 '84., Saab 9000 Aero Maptun Stage 3, Saab 9000 Aero Hirsch Performance Stage 1
Saab 9000 rezerves daļas - http://9000.lv/ - 26 316 361
Post Reply