Pavasara izbrauciens LID(L)O

Diskusija par pasākumiem ar sportisku, vēlams ar auto ievirzi
Forum rules
Diskusija par gaidāmiem un aizgājušiem pasākumiem ar sportisku, vēlams ar auto ievirzi, piemēram Slidināšanās, LielaisOrientēšanāsBrauciens, arī kopējs Pludmales volejbols etc.
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Arnijs »

Saņemās, tauta! Šobrīd ir pieteikušās deviņas ekipāžas. Vēl ir iespēja pieteikties līdz rīt rītam. Pieteikumus pieņemšu līdz ~10-11iem. Tad sākam "ražot" izdales materiālus. Būs interesanti! Būšot arī Ušakovs! :mrgreen:
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

Bet, kas tajā LID(L)Ā tik interesants, un ko tur var dabūt tādu, ko nevar dabūt šeit?
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Arnijs »

Aigars wrote: Fri Apr 20, 2018 11:35 pm Bet, kas tajā LID(L)Ā tik interesants, un ko tur var dabūt tādu, ko nevar dabūt šeit?
To katrs, kas apmeklē, saprot pats. Gatavas atbildes nav.
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
hofmaks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 01, 2008 5:15 am

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by hofmaks »

Lidl ir krietni lētākas pārtikas preces, mazgāšanas līdzekļi un mazuļiem nepieciešamais - pamperi , sausie maisījumi . Īsāk sakot ja pērk daudz( sev , brālim un māsai), tad izdevīgi + jauki pavadīts laiks ar saabistiem
http://www.sensonpaint.lv
29940215
LV

Saab 9-5 2000 2.3t aero TD04HL-16T , B234i camshafts,3.5bar fuel pressure,lightweight flywheel,ecm soft powered by Jancis :D
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

Tā arī domāju. Šaize tikai tā, ka neko no tā nevajag. Par to labi pavadīto laiku gan zinu, ka tā varētu būt, bet, ja viens brauc, tad tie 600 km, kas man sanāktu turp un atpakaļ, tas vairs nav ekonomiski izdevīgi.
User avatar
Vilcins
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2737
Joined: Sat Apr 07, 2012 11:55 am
Location: Riga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Vilcins »

600km ar LpG =40 eiro :violin:
Tas ir cik manejais strebj
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

Es apmēram tāpat sarēķināju :) Zinu, ka visdrīzāk brauktu, ja brauciens būtu kādā 30.04., jo parasti jau trešajā brīvdienā paliek garlaicīgi, bet tagad nezinu :)
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by lawyer »

Man diemžēl mainās plāni uz brīvdienām, tā ka savu dalību atsaucu :(
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
kristians_s
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 65
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:56 pm
Location: daugavpils / rīga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by kristians_s »

man plānā arī ir doties brīvdienās uz dpili un tie daudzie km tiks nobraukti, bet tas netraucē izmest līkumu līdz šauļiem - nemaz tik bieži tie pasākumi te netiek organizēti, bet čīkstētāju gan uzreiz ka biezs. :roll:
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

kristians_s wrote: Sat Apr 21, 2018 11:47 am man plānā arī ir doties brīvdienās uz dpili un tie daudzie km tiks nobraukti, bet tas netraucē izmest līkumu līdz šauļiem - nemaz tik bieži tie pasākumi te netiek organizēti, bet čīkstētāju gan uzreiz ka biezs. :roll:
Ja ar čīkstetājiem tu biji domājis mani, tad es nečīkstu - vienkārši dalos pārdomās, kāpēc uzreiz nevaru izlemt. Un, kuri tad ir tie pārējie daudzie čīkstētāji? Es kaut kā nemanīju nevienu, bet varbūt man ar uztveri kaut kas nav kārtībā :)
User avatar
kristians_s
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 65
Joined: Wed Apr 21, 2010 2:56 pm
Location: daugavpils / rīga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by kristians_s »

Aigars wrote: Sat Apr 21, 2018 11:52 am varbūt man ar uztveri kaut kas nav kārtībā :)
kāda ir, ar tādu būs vien tev jādzīvo :P
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

Mēģināšu :)
User avatar
Arnijs
Dievs
Dievs
Posts: 7176
Joined: Tue Jan 15, 2008 3:54 am
Location: Riga

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Arnijs »

Cerams, ka visās ekipāžās ir smartfons ar normālu rezolūciju. Ceram "ietaupīt" uz kartēm. Ja nu kādai ekipāžai ir nepieciešams papīra formāts - dodiet zināt! Pirmajā skrīnā ir max rezolūcija, otrajā -kartes daļējs kopskats. P.S. Elektroniskā versija būs pieejama jebkurā gadījumā. Ja teiksiet, ka vajadzīga arī papīra versija - būs arī tāda, bet pieļauju, ka papīra kartei iespējamā max rezolūcija būs mazāka (2x A4 garumā)
Attachments
karte_1.JPG
karte.JPG
Visa elektronika darbojas uz burvju zilajiem dūmiem, kas atrodas tās iekšienē. Tad, kad šie dūmi izlaužas ārpusē, tad arī elektronikai psec.
YTC Īslīces 16
SAAB, Youngtimer un citu auto remonts t.29293629
User avatar
chippy
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 4018
Joined: Mon Apr 28, 2008 2:51 pm
Location: Âgenskalns

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by chippy »

Aigars wrote: Sat Apr 21, 2018 11:52 am
kristians_s wrote: Sat Apr 21, 2018 11:47 am man plānā arī ir doties brīvdienās uz dpili un tie daudzie km tiks nobraukti, bet tas netraucē izmest līkumu līdz šauļiem - nemaz tik bieži tie pasākumi te netiek organizēti, bet čīkstētāju gan uzreiz ka biezs. :roll:
Ja ar čīkstetājiem tu biji domājis mani, tad es nečīkstu - vienkārši dalos pārdomās, kāpēc uzreiz nevaru izlemt. Un, kuri tad ir tie pārējie daudzie čīkstētāji? Es kaut kā nemanīju nevienu, bet varbūt man ar uztveri kaut kas nav kārtībā :)
Patiesībā viņš Tevi arī domāja. Tas, ka Tev liekas, ka nečīksti nemaina faktu, ka tomēr savā tekstā čīksti gan.
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: Pavasara izbrauciens LID(L)O

Post by Aigars »

Ok - čīkstēju :)
Post Reply