palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

kassparss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 148
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:03 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by kassparss »

Diks wrote:Piemēram šis varētu būt labs variants: http://eng.auto24.ee/used/1858654" onclick="window.open(this.href);return false;
Protams, visticamāk būs uzreiz jāskatās uz ķēžu komplekta nomaiņu. Toties labi aprīkots ieskaitot apsildāmos un ventilējamos sēdekļus ļoti praktiskā pelēkā krāsā (arī manējam ir tādi - patīkami). Arī telefons ir iekšā - šim gadam varētu būt ar bluetooth pieslēgumu - es tādu arī izmantoju. Arī par šo tirgotāju kantori ir labas atsauksmes.
Man ar šis patīk, ja esi gatavs izkāpt no budžeta, tad ideāls variants būtu paņemt šo un uzlikt gāzi ;)
btw, cik varētu maksāt šito piereģistrēt LV?
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Gac »

kassparss wrote:
Aigars wrote: Bet, kas ir ar tiem 2,2 motoriem, ka viņus nevar ņemt? Nav jaudas un pārāk skaļi? Par trīslitrīgajiem daudz maz skaidrs, bet šie?
Laikam jau starpība ir ar ko viņu salīdzina..
ja ņemam 1.9 un 2.2, tad 1.9 ir gaitā patīkamāks, klusāks un patērē jūtami mazāk - tb 2.2 nav nekādu plusu uz mazākā prāļa fona, tāpēc cilvekiem nepatīk..

uzticamība? nu nez, ok, varbūt man patrāpījās tāds eksemplārs :D
bet faktiski, manuprāt ar 1.9 būs arī vienādi uzticami..dīzelis, kā dīzelis, ar visām no tā izrietošajām kaitēm
man arī bija 2,2. Tiesi gan, uz opeļvektras. Nobraucu 6 gadus, ar dzinēju pilnīgi nekādas problēmas nebija. Tie, kas no zināmiem cilvēkiem brauc, arī nesūdzas. Jā, taisnība, ja patīk niknāk pabraukt, biš pietrūkst. Vēl viens mīnuss - uzkrītoši lēni uzsilst ziemā.
Priekšrocība pret 1,9 - ķēdes piedziņa un ķēdi nav jāmaina, kā SAAB benzīnniekiem. Tā paredzēta visam motora resursam.
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
JimBeam
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 389
Joined: Fri Jul 27, 2012 3:42 pm
Location: pieRiga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by JimBeam »

kassparss wrote:
Diks wrote:Piemēram šis varētu būt labs variants: http://eng.auto24.ee/used/1858654" onclick="window.open(this.href);return false;
Protams, visticamāk būs uzreiz jāskatās uz ķēžu komplekta nomaiņu. Toties labi aprīkots ieskaitot apsildāmos un ventilējamos sēdekļus ļoti praktiskā pelēkā krāsā (arī manējam ir tādi - patīkami). Arī telefons ir iekšā - šim gadam varētu būt ar bluetooth pieslēgumu - es tādu arī izmantoju. Arī par šo tirgotāju kantori ir labas atsauksmes.
Man ar šis patīk, ja esi gatavs izkāpt no budžeta, tad ideāls variants būtu paņemt šo un uzlikt gāzi ;)
btw, cik varētu maksāt šito piereģistrēt LV?
es teiktu, ka šim auto ir 400 000km nobraukums....
salons līdzīgā stāvoklī kā manam :)
bet tas nobraukums tak arī nav nekas liels :)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by envoy »

Gac wrote:
kassparss wrote:
Aigars wrote: Bet, kas ir ar tiem 2,2 motoriem, ka viņus nevar ņemt? Nav jaudas un pārāk skaļi? Par trīslitrīgajiem daudz maz skaidrs, bet šie?
Laikam jau starpība ir ar ko viņu salīdzina..
ja ņemam 1.9 un 2.2, tad 1.9 ir gaitā patīkamāks, klusāks un patērē jūtami mazāk - tb 2.2 nav nekādu plusu uz mazākā prāļa fona, tāpēc cilvekiem nepatīk..

uzticamība? nu nez, ok, varbūt man patrāpījās tāds eksemplārs :D
bet faktiski, manuprāt ar 1.9 būs arī vienādi uzticami..dīzelis, kā dīzelis, ar visām no tā izrietošajām kaitēm
Priekšrocība pret 1,9 - ķēdes piedziņa un ķēdi nav jāmaina, kā SAAB benzīnniekiem. Tā paredzēta visam motora resursam.
Ar to būtu jāsaprot, ka Saab benzīnmotora resurss ir +/- ap 180k - 250k km??? :shock:
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Gac
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 975
Joined: Fri Jan 18, 2008 2:26 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Gac »

envoy wrote: Ar to būtu jāsaprot, ka Saab benzīnmotora resurss ir +/- ap 180k - 250k km??? :shock:
Pēc kā tu kaut ko tādu saprati?
SAAB Sonett III; 96; 99 2d (1973); 900OG Cabrio; 900OG Sesan; 900 NG V6; 9000 5d (1984); 9-5 (1998); 9-5 (vilkatis); 9-5 Combi (vilkatis), 9-3 SC (2005.), 9-3 Cabrio (2005.), URSAAB 92001... 1/43 mērogā. :mrgreen: Un feisliftētais 9-5 Airis 1/1 mērogā.
User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by lawyer »

:mrgreen:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever ;)
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by envoy »

Gac wrote:
envoy wrote: Ar to būtu jāsaprot, ka Saab benzīnmotora resurss ir +/- ap 180k - 250k km??? :shock:
Pēc kā tu kaut ko tādu saprati?
Pēc teikuma uzbūves. Bet nu labi, sapratu domu tagad.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
Flesh
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 630
Joined: Sun Jan 11, 2009 2:46 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Flesh »

envoy wrote: Ar to būtu jāsaprot, ka Saab benzīnmotora resurss ir +/- ap 180k - 250k km??? :shock:
Manam 2,3t jau iet pāri 520k. bet ap 500k bija pamatīgākā apkope :) Taka resurss bezīniekam ir ļoti liels!
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Diks »

JimBeam wrote:
kassparss wrote:
Diks wrote:Piemēram šis varētu būt labs variants: http://eng.auto24.ee/used/1858654" onclick="window.open(this.href);return false;
Protams, visticamāk būs uzreiz jāskatās uz ķēžu komplekta nomaiņu. Toties labi aprīkots ieskaitot apsildāmos un ventilējamos sēdekļus ļoti praktiskā pelēkā krāsā (arī manējam ir tādi - patīkami). Arī telefons ir iekšā - šim gadam varētu būt ar bluetooth pieslēgumu - es tādu arī izmantoju. Arī par šo tirgotāju kantori ir labas atsauksmes.
Man ar šis patīk, ja esi gatavs izkāpt no budžeta, tad ideāls variants būtu paņemt šo un uzlikt gāzi ;)
btw, cik varētu maksāt šito piereģistrēt LV?
es teiktu, ka šim auto ir 400 000km nobraukums....
salons līdzīgā stāvoklī kā manam :)
bet tas nobraukums tak arī nav nekas liels :)
Ļoti pārsteidzīgi secinājumi acīmredzot izriet no netīrajiem paklājiņiem :think: Bet tā nebūt nav tā lieta, pēc kuras spriest par salonu un nobraukumu kā arī par auto tehnisko stāvokli ;)
User avatar
JimBeam
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 389
Joined: Fri Jul 27, 2012 3:42 pm
Location: pieRiga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by JimBeam »

Labi, labi :) tas jau tik mans skatījums :)
bet tas ne tikai dēļ paklājiem, bet arī nedaudz šofera benķa, stūres, arī paklāja sadiluma un tā kaut kā :)
User avatar
Silver
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 724
Joined: Fri Mar 15, 2013 12:22 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Silver »

kassparss wrote: btw, cik varētu maksāt šito piereģistrēt LV?
Ja nemaldos, bija pāri 400 Eur. CSDD mājas lapā var atrast info un parēķināt...
9-5 Silver Aero 2001 for sale
9-5 Silver Griffin
edd
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Mon Nov 03, 2014 9:25 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by edd »

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/s ... ceggo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko teiksiet pa so? Salons izskatas neizsedets nemot vera noskrejienu. Ar ko vizuali atskiras pirms feicelifta modeli?
User avatar
elmo
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 12839
Joined: Tue Jan 15, 2008 7:08 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by elmo »

Salons izskatās mainīts. Bet galvenais jau ir tehniskais stāvoklis, ko pēc bildēm nevar noteikt.
edd
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Mon Nov 03, 2014 9:25 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by edd »

Kads ko var teikt par so?https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/s ... aafpx.html it ka jau laicinju tirgojaas... Pazud un atkal paradas..
kassparss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 148
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:03 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by kassparss »

edd wrote:Kads ko var teikt par so?https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/s ... aafpx.html it ka jau laicinju tirgojaas... Pazud un atkal paradas..
Tas tā tikai uz mana monitora izskatās, vai arī tiešām toņi virsbūve atšķirās?
un tas pazūd/parādās nozīmē auto īpašnieku maiņu, vai arī sludinājums tiek publicēts neregulāri?
*īpašnieku maiņu var csdd noskaidrot ;)
Post Reply