palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

User avatar
lawyer
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 8235
Joined: Thu Jun 05, 2008 8:25 am
Location: Ādaži-Rīga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by lawyer »

Protams, envoy! Kādam tas meža sanitāra darbs ir jādara! :mrgreen:

Citādi uz aplamu priekšstatu pamata ar nežēlīgām ilūzijām tiks iegādāta kārtējā lamata un beigās tiks elsots un pūsts, ka Saab remontos ļoti dārgs un vēl bieži lūzt utt. :snooty:
Live as you should die tomorrow, learn as you would live forever :wink:
edd
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Mon Nov 03, 2014 9:25 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by edd »

Budzets tika nemts nemot vera cenas kas vispar ir ss.lv par 9_5. Es kaut ka neredzu nevienu kas butu daudz dargaks par manam atveletajam 3k. Tapec ari nolemu ka varetu skatities 9-5. Neesmu saticis musu tirgos eksemplaru kas ka te mineja maksatu 5-6k...

W124 tika krasota virsbuve, taisits kapitalais remonts motora, mainits sajugs, remontets reduktors utt. Neuzskatu ka tas ir pavisam maz.. un vispar, kada tam nozime?

P.s. ka ir ar 9-3 lidz 2005g ar 2.2D piemeram. Kadel tie ir samera leti?
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by jankab »

9-3SS 2.2 ir ar salīdzinoši vecu, nejaudīgu(125zs) un skaļu Opeļa dīzeļmotoru. Bet esmu dzirdējis, ka tie esot ļoti izturīgi...

Ritošā - nu būs plus mīnus kā Opel Vectra C :wink:
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
kassparss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 148
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:03 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by kassparss »

edd wrote:Budzets tika nemts nemot vera cenas kas vispar ir ss.lv par 9_5. Es kaut ka neredzu nevienu kas butu daudz dargaks par manam atveletajam 3k. Tapec ari nolemu ka varetu skatities 9-5. Neesmu saticis musu tirgos eksemplaru kas ka te mineja maksatu 5-6k...

W124 tika krasota virsbuve, taisits kapitalais remonts motora, mainits sajugs, remontets reduktors utt. Neuzskatu ka tas ir pavisam maz.. un vispar, kada tam nozime?

P.s. ka ir ar 9-3 lidz 2005g ar 2.2D piemeram. Kadel tie ir samera leti?
2.2 ir lēts tapēc, ka tas motors ir lamata :D
Nu ok, dīzels, kas dīzels, bet neiet īsti kā vajag kā arī ir diezgan paskaļš.. man bija mazliet vecāks 9-3 ar 2.2TID..vairrs laikam nepirkšu ne 9-3 ne 2.2 :D

9-3 ar 2.2TID..principā tas ir samērā lēts opelis ..atvainojos - sābs (bet pa pusei tomēr opelis)

es ieteiktu Tev izbraukt (pilns ss, tas tak neko nemaksā :wink: ) ar visiem ineteresējošajiem motoriem, tad arī sapratīsi kāda starpība ir starp 2.2TID un 2.3turbo :wink:
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by ZingZeng »

Ui .. kas jums ar tiem autiņiem. man sanāk tikai regulārās apkopes, pārējais viss bumbās, dīzelis rullē jau pusotru gadu, nobraukti jau 45K km un priecajos tā pat, kā, kad iekāpu tajā auto pirmo reizi.

edd, mierīgi izdomā ko ar to vāģi darīsi, kur brauksi, jo ja tavs maršruts nav tikai pilsētā, tad ieteiktu tomēr izskatīt dīzeļa variantu, jo iegādajoties benzīnauto būs jāmaina ķēde un jāliek gāze, kas ir papildus investīcijas, tajā pat laikā dīzelim būtu janomaina tikai siksna, kas ir 1/2 no ķēdes izmaksām, skatoties uz patēriņa atšķirībām, beigās nonāksi pie secinājuma, ka izmaksas būs vienādas, tikai ar benzīnu dabūsi investēt uz pusi vairāk par ķēdes maiņu un pašā gāzes iekārtā.
Ja svarīga ekonomija, tad manuālā kārba ļaus vēļ ietaupīt 1-2 litrus (dīzeļa variantā), piedevām SAAB dīzeļi jauni salonā maksāja mazāk par benzīna mašīnām.

Savulaik kad mainīju 1995.g. 9K aero uz 2007.g. 9-5 vector vagonu 1.9TID mani aprēķini rādīja, ka kopējās vidējās mēneša izmaksas gada griezumā 9-5 sanāca tikai par 15LVL mēnesī lielākas, bet tas ņemot vērā gan līzingu, gan KASKO gan degvielu. 9K man kalpoja kā pirma iemaksa par 9-5, bet pārējais naudas ziņā katru mēnesi bija tas pats t.i. lielos vilcienos benzīns par 9K bija tas pats kas līzings, KASKO un dīzelis par 9-5.

Un jā domāju, ka vilkati ar dīzeli būs pēc tam vieglāk pārdot nekā facelift ar gāzi, manējam starp citu jau tagad ir pircējs, es tikai nepārdodu :)
User avatar
ZingZeng
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 2261
Joined: Fri Jan 18, 2008 7:41 am

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by ZingZeng »

edd wrote:Budzets tika nemts nemot vera cenas kas vispar ir ss.lv par 9_5. Es kaut ka neredzu nevienu kas butu daudz dargaks par manam atveletajam 3k. Tapec ari nolemu ka varetu skatities 9-5. Neesmu saticis musu tirgos eksemplaru kas ka te mineja maksatu 5-6k...

W124 tika krasota virsbuve, taisits kapitalais remonts motora, mainits sajugs, remontets reduktors utt. Neuzskatu ka tas ir pavisam maz.. un vispar, kada tam nozime?

P.s. ka ir ar 9-3 lidz 2005g ar 2.2D piemeram. Kadel tie ir samera leti?
Nezinu kāpēc, bet 9-3 ir dārgāks par 9-5. Ja brauksiet vairāk kā 2 cilvēki, tad 9-3 aizmugurē nav vietas. Es ar saviem 187cm iereguleju ērti šofera vietu iekš 9-3 un mēģināju iekāpt aiz sofera vietas pakaļējā beņķi ... nevarēju pat kāju iebāzt tajā šķirbiņā, kur nu vēl apsēsties.
No 9-3SS es esmu tikai par kabrioletu, lai gan tas arī praktiski ir divvietīgs auto.
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by jankab »

ZingZeng wrote: Nezinu kāpēc, bet 9-3 ir dārgāks par 9-5. Ja brauksiet vairāk kā 2 cilvēki, tad 9-3 aizmugurē nav vietas. Es ar saviem 187cm iereguleju ērti šofera vietu iekš 9-3 un mēģināju iekāpt aiz sofera vietas pakaļējā beņķi ... nevarēju pat kāju iebāzt tajā šķirbiņā, kur nu vēl apsēsties.
No 9-3SS es esmu tikai par kabrioletu, lai gan tas arī praktiski ir divvietīgs auto.
Tiesa. 9-5 ir jūtami lielāks. Aiz pasažiera var tīri labi sasēdēt, jo priekšā sēdošajam pasažierim ir diez gan daudz vietas kājām, kas atļauj bez problēmām nebīdīt sēdekli līdz aizmugurei. Bet aiz šofera būs ļoti grūti, es esmu 185cm, bet beņķis ir atstumts līdz ierobežotājam.
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
User avatar
Ainars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 3202
Joined: Tue Jan 15, 2008 12:29 pm
Location: Darbnīca

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Ainars »

var dabut maneejo. 1999.gads, pa 4eur atdoshu.
neteiktu la sliktaaks par lielako dalju 2002-05 gada auto. driizaak labaaks.
8-)
SAAB 900og cv
SAAB 9-3og SE
SAAB 9-3og Aero
SAAB 9-3ng Aero TTiD
...
User avatar
envoy
Saab Kluba biedrs
Saab Kluba biedrs
Posts: 2563
Joined: Wed May 05, 2010 4:08 pm
Location: Riga

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by envoy »

Kad viendien piebraucu pie mājas ar savu pavisam nesen iegādāto 9-5 vilkačdīzeļvagonu un kko grozījos gar auto, laikam pacēlu haubi, lai ielūrētu, kas tur apakšā, un, kad jau sataisījos iet mājā, pagalmā pēkšņi iegriezās kāds glīts pārītis ap 30+ ar pelēku opeli ar olainfarm logo uz sāniem un abi vienbalsīgi izrādīja neviltotu sajūsmu par to auto. Sak meklējot nu mats matā tieši tādu, tieši tādā krāsā un dīzeli ar automātu. Nu tik skaists esot un nu tāds, nu vispār... Es saku, nu sorī pāris dienas nokavējāt. :D Pārmijām pāris teikumus (izskatījās, ka bija cerējuši, ka varētu tirgoties), ieteicu meklēt pie igauņiem. Tā ka jā, par pārdošanu varu piekrist, visticamāk būs krietni lielākas iespējas, kā notirgot 9-5 facelift ar gāzbenzīnu.
Saab 9-5 1.9 TiD Hirsch powered by ArTEH
User avatar
jankab
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 679
Joined: Sat Apr 27, 2013 11:59 pm
Location: Rīga, Mežaparks

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by jankab »

Ja interesējies jau arī par 9-3SS, tad varbūt ir vērts izbraukt/aizdzīt uz Arteh https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... djejn.html" onclick="window.open(this.href);return false; uz apskati. Tas tā -starp citu.
EX SAAB 9³ SS , šobrīd divi X3 "bavāriešu dīzeļbobiki"
edd
Māk arī atbildēt
Māk arī atbildēt
Posts: 46
Joined: Mon Nov 03, 2014 9:25 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by edd »

man gan vins neliekas uzmanibas verts... un neizkatas ipasi kopts.

ir dzirdets ka liidz pirmo gadu 9-3 esot kaut kadas elektronikas problemas vai kaut kas tamlidzigs, taisniba?

2.2 motors opeliem it ka bij loti uzticams un labs, ta ka ja vaina butu tikai motoros, tad varetu ieklaut skatamo saraksta 9-3 sedanus.
Aigars
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 988
Joined: Fri Nov 28, 2008 3:23 pm
Location: Jeekabpils

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Aigars »

edd wrote:man gan vins neliekas uzmanibas verts... un neizkatas ipasi kopts.

ir dzirdets ka liidz pirmo gadu 9-3 esot kaut kadas elektronikas problemas vai kaut kas tamlidzigs, taisniba?

2.2 motors opeliem it ka bij loti uzticams un labs, ta ka ja vaina butu tikai motoros, tad varetu ieklaut skatamo saraksta 9-3 sedanus.

Bet, kas ir ar tiem 2,2 motoriem, ka viņus nevar ņemt? Nav jaudas un pārāk skaļi? Par trīslitrīgajiem daudz maz skaidrs, bet šie?
kassparss
Eksperts, ne tehniskais
Eksperts, ne tehniskais
Posts: 148
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:03 pm

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by kassparss »

Aigars wrote: Bet, kas ir ar tiem 2,2 motoriem, ka viņus nevar ņemt? Nav jaudas un pārāk skaļi? Par trīslitrīgajiem daudz maz skaidrs, bet šie?
Laikam jau starpība ir ar ko viņu salīdzina..
ja ņemam 1.9 un 2.2, tad 1.9 ir gaitā patīkamāks, klusāks un patērē jūtami mazāk - tb 2.2 nav nekādu plusu uz mazākā prāļa fona, tāpēc cilvekiem nepatīk..

uzticamība? nu nez, ok, varbūt man patrāpījās tāds eksemplārs :D
bet faktiski, manuprāt ar 1.9 būs arī vienādi uzticami..dīzelis, kā dīzelis, ar visām no tā izrietošajām kaitēm
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Diks »

Ja runājam par tirgiem, tad Latvijas tirgus ir diezgan bezcerīgs, Lietuvas tirgus riskants. Ieteiktu skatīties Igaunijas virzienā - savu patreizējo 2005.gada 9-5 Aero vagonu automātu pirku Tartu un arī mans darba kolēģis pēc ilgstošiem meklējumiem 2008. gada vagonu (ar gaišo salonu :wink: ) atveda no turienes. Protams, jārēķinās, ka jāatlicina ~1k eiro auto savešanai kārtībā (veiksmīga pirkuma gadījumā ~1-1,5k eiro var ierakstīties ar visu kvalitatīvas gāzes iekārtas uzstādīšanu).
Nu un pastāv jau arī Vācijas (no turienes atgādāju savu iepriekšējo 9-5 vagonu) un Zviedrijas tirgi.
PS. Nevienu no līdz šim pirktajiem auto neesmu vedis pirms pirkšanas uz diagnostiku, vienkārši rēķinājos, ka, pērkot lietotu auto, būs jāinvestē viņa savešanai pieklājīgā stāvoklī.
User avatar
Diks
Forums - otrās mājas
Forums - otrās mājas
Posts: 766
Joined: Fri Oct 31, 2008 3:55 am
Location: Ventspils

Re: palīdzam nopirkt 9-5 wagonu

Post by Diks »

Piemēram šis varētu būt labs variants: http://eng.auto24.ee/used/1858654" onclick="window.open(this.href);return false;
Protams, visticamāk būs uzreiz jāskatās uz ķēžu komplekta nomaiņu. Toties labi aprīkots ieskaitot apsildāmos un ventilējamos sēdekļus ļoti praktiskā pelēkā krāsā (arī manējam ir tādi - patīkami). Arī telefons ir iekšā - šim gadam varētu būt ar bluetooth pieslēgumu - es tādu arī izmantoju. Arī par šo tirgotāju kantori ir labas atsauksmes.
Post Reply